Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 71
Преполовихме юли месец, повечето мамчета сме вече

Ето веднъж и аз да се разпиша с предложение за заглавие Simple Smile

# 496
  • Пловдив
  • Мнения: 421
Здравейте честито на всички родили аз нямам нет няколко дни и сега крада така че само ви наблюдавам Simple Smile ще влизам в болница в сряда и тогава ще ми кажат кога ще е моята операция .
Успех на всички утре Simple Smile   bouquet

# 497
  • Мнения: 33
Стягайте се, ЮЛСКИ мами, щото време не остана!
Хайде ,Юлски мами ,малко останахме ,време не остана!
Юлски мами със сладки беборани!
хи хи и на мен нещо ми дойде музата тая вечер

# 498
  • Мнения: 143
Мерси момичета ама малката кифла само дето се наежи да излиза в началото на 9-я и после заби нокти и каза няма да излизам. Събота бях на преглед и моя док се смя с нея, че три седмици не е мръднало положението, а ме изкараха, че ще раждам. Лошото е, че от 18-ти излиза в отпуска и няма да е в града. Утре пак ще ходя да ме види и не знам какво ще каже. В събота обсъдихме опциите да подтикне кифличка да излезе, но беше достатъчно честен да ми каже, че половината методи няма да я свършат никаква, а останалите само ще доведат до секцио Sad а термина наближава както и рождения ден на каката. Оплаках се , че чак се и поолях. Цунки на всички бебочета и кураж на чакащите като мен Hug

# 499
  • София
  • Мнения: 105
Pissankata, спокойно, ще се появи бебчо като му дойде времето. Hug Нали знаеш приказката, че няма неродено бебе. Laughing А за килограмите не се тревожи, ако не са го измерили правилно, няма да стане 4 кила. Peace
Hug

# 500
  • София
  • Мнения: 105
Краят на юли вече наближава, всички бебета ли гушнати са от мамите си на финала

# 501
  • Мнения: 17
Едно заглавие и от мен за първи път  Хайде Хайде не остана скоро всяко юлско бебче ще се гушка в мама   bouquet

# 502
  • Мнения: 138
Честито на всички майчета и тук   bouquet
Аз влизам да си помрънкам, станала съм 81 кг., почнах от 49!!! noear според акушерката, това се дължи на подуванията, но усещам как таза ми се разширил и панталоните на ММ са ми тесни вече Sick ям само плодове, явно качвам от въздуха, направо не се понасям в кожата си!! А бебето само фалшиви контракции ми дава , мисля, че ще си откарам след термин  #Cussing out

# 503
  • Мнения: 10 874
Иванела83, успех! Hug

alek_stz, измъчи се вече с това чакане. Sad Хайде, дано тези дни малката кифличка се смили над теб и реши самичка да се покаже на белия свят. Hug

bumble111, не знам какво да кажа. Confused Мога само да си представя как се чувстваш... Дано и при теб скоро да е денят за среща с малкото ти съкровище. Praynig Hug

Благодаря на всички за предложенията за заглавие на новата тема! Hug Ако още някой има желание да се включи - не е късно. Вотът може да се променя по всяко време. Приятно гласуване!  love001

# 504
  • Мнения: 17
И понеже вече сме в средата на юли, ето една статистика от първия пост:

Дотук имаме 60 щастливи мами,
4 от тях се радват на близнаци twin_neutral
Съотношението при бебетата е следното:

27 момичета stork-girl и 37 момчета stork-boy

# 505
  • Мнения: 505
Никога не съм била суеверна, но колкото повече чакам толкова повече в главата ми нахлуват какви ли не мисли. Наистина вече откачам. Моля се скоро и моят ред да дойде. Освен това в последните дни една стрия си проправя път към гърлото ми и това още повече ме изнервя. Колко мами още чакат? Имам чувството , че само аз не съм родила.

# 506
  • Мнения: 138
лаленце много си мила   bouquet
mi_ivanova и аз съм с такова чувство,  но просто всички, които сме останали сме в такова едно чакане и нищо не се случва и сигурно затова родилите са по-активни, ние освен с оплакване няма с какво друго да се включим  Thinking

# 507
  • Мнения: 505
Гледам да съм позитивна , но не се получава. На 14 имаме годишнина и толкова ми се искаше да се роди на тази дата. Сега се притеснявам дали изобщо ще се роди до термина. Първия ми термин беше 5 сега е 23 , мъжа ми вика да не стане 30. И като гледаш как всички около теб раждат и ти става още по - тъпо. Имах 3 познати долу - горе с моя термин и вече родиха. Всички ме питат какво става и един ден да не се покажа и мислят , че съм родила. Наистина се надявам тази седмица да стане чудо, но като гледам корема ми си е все вирнат горе.

# 508
  • София
  • Мнения: 285
Аз не съм родила също, но май се задава. Тази нощ имам доста болезнени контракции. Чакам да съмне и да видя накъде да я хващам.

# 509
  • Варна
  • Мнения: 913
И аз съм в кюпа с неродилите - не сте сами.  Hug Терминът ми е 19ти..  Rolling Eyes А си мислех, че може и да не го докарам до Юли..  Crazy
Вчера голям бебевалеж, голямо нещо! Да са живи и здрави всички бебоци, мами, та и татковци, батковци и каки!   bouquet
bumble111 банално е, но малко остана. Ще се наредят нещата с кг, не ги мисли.  Hug
alek_stz не знам, ама май ти си имаш по-голяма хиенка от Лаленцето.  Mr. Green Ейй колко време не събира кураж да се появи. Стискам палци да се случи обаче преди 18ти.  fingerscrossed
Иванела83 викаш и от теб да чакаме скоро новини? Хайде успех!

Общи условия

Активация на акаунт