Как бързо лятото минава, а след него СЕПТЕМВРИйчето за ясли трябва да се стяга!

  • 53 533
  • 725
  •   1
Отговори
# 615
  • shumen
  • Мнения: 18 055
Ева,приятно изкарване на морето в Гърция.
Чики,дано е добре Маги и за по сигурно пусни още едни изследвания.
Зори,Поколоко как са децата?Свикнаха ли с яслата?
Аз сега ще ви кача няколко снимки на моето момче да го видите колко е порастнал.

# 616
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Данаека хубава каска има Дени,но моляте свали си и качи снимките отново че са на опаци и не се виждат добре.

# 617
  • shumen
  • Мнения: 18 055
Танева,готово.Обърнах ги и ги качих наново.
Ние днеска ходихме да дадем изследвания за ясла и минахме и ДК.Дени е вече 13 500 кг.,96,5 см.В петък ще са ни готови изследванията и от Понеделник на ясла.След това минахме и купихме и подаръци за рд и сега ги скрих,че той веднага ги искаше.

# 618
  • Мнения: 1 780
И ние се присъединихме към активно ходещите на ясла. Даже от утре ще спи там. Първите 2 дни нямаше рев, на третият имаше църкане, явно се усети, че без мама не е чак толкова хубаво. Rolling Eyes Иначе е доволна като я вземам, и много жизнена и игрива след това. Засега нещата вървят добре. Само дано не ми се разболее, преди да се адаптира напълно. Praynig Хапва здраво там, абсолютно всичко. Явно даже не й стига. Защото като я нахраня сутринта в къщи, си изяда и това, което е там. Simple Smile Успех на всички ходещи на ясла дечица. Аз май по-трудно го преживявам, даже малко си поплаках, все пак не сме се делили 2 години. Но пък освободих напрежение.  bouquet

# 619
  • Мнения: 294
Честит рожден ден на Мелиса и Миши !!!! Да са живи и здрави, мноооого щастливи , умни и красиви   ura

Ева страхотно да си изкарате на морето  Heart Eyes

Силви браво на Яна, бързо свикна с яслата, дано да е все така и занапред  Simple Smile

На Тони РД е още далеч, ама запазих място вече на детския център и торта даже си харесах  Crazy Поръчах и картонена торта за яслата  Grinning Сега и баткото ще приготвям утре за училище и аз кога ще успея да си купя нещо не знам, а така ми се ходи на покупки  Heart Eyes

# 620
  • Мнения: 184
Вчера писах, писах, половин роман създадох и накрая всичко се затри. Ядосах се и не повторих  Whistling
Та така- честит празник на всики скорощни рожденници, които пропуснах да поздравя. Да са живи, здрави и палави. Да радват много мама и тати и всички около тях  Heart Eyes
Днес моите ученици започнаха у-ще. Шокиращото за мен е че не знаят и дума немски, а всичко разбрали  newsm78 . Много ми е чудно точно какви методи използват, за да ги разбират децата.
Направих им вчера едни фунии, които тук ги подаряват на децата в първия уч.ден на 1-ви клас. Е моите не са 1-ви клас, но пък им беше първи ден тук. Тези фунии се пълнят с лакомства, играчки( малки), нещица за у-ще и все такива любими на децата неща.
Когато записвахме Ники преди месец и половина, се разбрахме с класната му, тя да накупи нещата, а аз да и ги платя само. Каква беше изненадата ми днес, като видях че му е взела и раница и спортен сак  Shocked несесер препълнен и всички други екстри, които му трябват. И това струваше 58Е  Shocked Раниците тук са на едни симпатични цени между 50 и 150Е , но вървят със сак и несесери в тях.
Всеки ден намират с какво да ме изненадат. Ники вече казва че и приятели си имал, а Габи е единствено момиче в класа  Grinning
Стига съм писателствала, че ако пак ми изчезне ще се гръмна  #2gunfire

# 621
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Фейт това което си говорехме за таксата е вярно и аз днес успях да я запиша да тръгне на 1 Октомври вместо на 29.09.Но изследванията ще ми струват 26 лв.
Стефи честит първи учебен ден на децата в Немско.Дано и за напред всичко разбират и се справят отлично през тази учебна година.Желая им Успех.
Силви успех и на Яна и нека все така с желание и усмивка да ходи на ясла и да не боледува.

# 622
  • shumen
  • Мнения: 18 055
Силви,браво на Яна,че свикна толкова бързо с яслата.
Стефи,ха,честит първи учебен ден на твоите деца в немско.Дано и занапред се чувстват така добре там.
Нубче,е и ти ще намажеш все нещо покрай децата.
Аз да ви кажа,че ние с ММ се разделихме.От снощи ние сме си на Шумен,че ни изгони.Днеска ходих и записах Дени тука на ясла и утре ми казаха да занеса изследванията и ще видим от кога ще тръгва.

# 623
  • Мнения: 294
Аууууу, Данаека много лошо това с твоя мъж  Sad защо така изведнъж ви изгони  Cry Дано успееш да се справиш сама с Дени, пък и много сили на теб ще трябват  Hug

# 624
  • Мнения: 184
Стефи,ха,честит първи учебен ден на твоите деца в немско.Дано и занапред се чувстват така добре там.

Благодаря  Hug

Аз да ви кажа,че ние с ММ се разделихме.От снощи ние сме си на Шумен,че ни изгони.Днеска ходих и записах Дени тука на ясла и утре ми казаха да занеса изследванията и ще видим от кога ще тръгва.

Ти ме шокира направо.  ShockedКак така ще те изгони с детето  Shocked Според мен, до няколко дни, като се успокоите, всичко ще си дойде на мястото. Не може така от вечерта и хайде пътя. То нещата по принцип изискват време и нов опит. Дано размислите и се оправите. Не че без мъж няма да се справиш.

# 625
  • shumen
  • Мнения: 18 055
Нубче,незнам и аз майка му какви му ги е наговорила докато с Дени бяхме навънка.Като се прибрахме се разкрещя,посегна ми и каза,че не ме обичал вече да сме се махали.
Най-гадно ми стана като каза,че не искал да правим никакъв рожден ден и че няма да поръчвал никаква торта.Мъчно ми е за Дени,че е много привързан към него и го търси,но дано се поуспокой и забрави засега.Иначе сме при нашите и ще помагат колкото могат.
Стефи,то това не му е за първи път да ме гони.За първи път го направи докато бях бременна и после се повтаряше често,но чак до раздяла не се е стигало.Според мен може да има и друга като не ме обича.

# 626
  • Мнения: 33
 taneva73 на море бяхме в Обзор,ние все там ходим,но има снимки и от Равда и Иракли,на нашия тати му писва да седи много дни на едно място и обикаляме по близките плажове!

# 627
  • София
  • Мнения: 58
Здравейте и от нас  Simple Smile
 Честит празникна всички рожденници днес- да са живи и здрави децата и много щастливи.
 Данаека, съжалявам за случилото се с вас Hug, дано се подобрите.
Пепи вече е добре, разминахме се без антибиотик, а се разболяхме всичките- коварен вирус.
Аз чакам за второ интервю за края на другата седмица, стискайте ми палци- ще съм супер щастлива ако започна работа Party.
 Хубав ден ви пожелавам!

# 628
  • Мнения: 1 780
Данаека, много съжалявам и аз за случилото се. Аз много пъти съм била пред решението да се изнеса, мисля си, че ще ми е много по-спокойно и лесно при мама и татко, но все се спирам, заради детето. Даже на моменти ми се иска той да ми каже да си ходя, като се скараме някой път, но все не ще. Даже ми казва, че ако тръгна да си ходя, детето щяло да остане при него. Не бих я оставила естествено. Мисълта ми е, че може да се окаже, че ще ти е по-добре в Шумен при вашите, отколкото при свекървата ти, която не понасяш и мъжа ти, с който често се карате. Разбира се, ако още го обичаш може да направиш опит да се съберете пак. Каквото и да решиш пожелавам ти най-доброто за теб и Дени.
Пецата, стискам палци, всичко да се развие добре при теб, както с работата, така и във всяко друго отношение.  Praynig

# 629
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Данаека споменавала си веднъж - два пъти че нещата не вървят и се карате,но то го има във всяко семейство и не съм и очаквала че изведнъж ще си идеш при вашите.Добре че поне сте с Дени.Пробвай като му помине да се сдобрите.Ако можехте да се отделите да живеете без свекърва,може би нещата щяха да са по различни.Желая ти успех и много сили,ще са ти нужни.

Общи условия

Активация на акаунт