Как бързо лятото минава, а след него СЕПТЕМВРИйчето за ясли трябва да се стяга!

  • 53 496
  • 725
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 478
Ееее,изписали сте света,значиии!

Много страшна беше бурята,имах чувството че градушката ще счупи прозорците,скрихме се с МАги в коридора далече от тях Rolling Eyes

По-добре е за сега,пу,пу,да не чуе дявола.И махнах памперса,къде казва,къде не,нося дрехи 1 торба и това е,само ме базикат че ще отслабна,защото на всеки 5мин-Мамооо,пиш! И аз търча,свалям гащи,държа я-нищооооо,така по 2-3 ч,колкото сме навън,вкъщи е маааалко по-добре,не търча толкоз надалеч и почти е без гащи в тази жега,на ден най-много по 1-2 аварии,така да се каже имаме,дори тази вечер ака навън Embarassed На обяд реших да не и слагам памперс,само протектор или еднократен чаршаф,за сега няма опикаване,бавно,но славно,целта ми е до септември,тъй че време-бол.Важното че осъзнава за какво иде реч,въпрос на тренинг и малко повечко внимание от моя страна,е,има и моменти,които на пук се напикава,но то и без тях не може.Общо взето и взето общо Grinning,детенцето ми пораства Grinning и не е вече бебе.

# 91
  • shumen
  • Мнения: 18 016
Ън,браво на Маги.В началото и аз носех така по една торба дрехи и ме бъзикаха,ама с малко повече постоянство и се получи.
Аз тази вечер се залисах да приготвям вечерята и не му обърнах внимание като каза,че му се ака и носи гърнето и то детето си е свърши в гащите.Аз обаче нямаше за какво да се ядосвам като сама си бях виновна.

# 92
  • Мнения: 478
Хоп троп и аз да се отчета Simple Smile Вече наредихме квартирата и събота и неделя ще си вземаме децата и айде за постоянно във Варна.
Квартирата добре се получи остава тези дни да ни пристигне дивана и матраците за спалнята и всичко е готово. И да се похваля, че вече съм горд собственик на съдомиялна Simple Smile Остава само да я пробвам като си отидем Simple Smile
За сега няма да имаме нет във Варна и няма да съм много активна, но като ни го прекарат ще се постарая да се отчитам често.
Миенето на зъбки го правя главно аз иначе и той добре се справя ама иска да си мие зъбите по половин един час и затова пътво мия аз и после давам малко на него. Той търка хапе четката ама сигурно нещо чисти.
Тета от пловдивската група май само Иво го приеха на ясла, но ние пък се преместихме и не го записах.
Поколоко съгласна съм, че е пълен ужас това с яслите във Варна. Аз за Иво съм се отказала, няма шанс да го приемат, но дано за малката взема номерче на време и да я приемат като стане време. Сега за Иво разучавам детските градини, но там ударих на камък, че май трябва постоянен адрес, а аз такова чудо няма как да си набавя, а и не искам да си сменям личната карта.
Всички свалят памперси, а навия човек вече и на гърне не иска да сяда, чак съм в размисъл как точно ще ми се получи махането на памперса, но скоро ще разбера Simple Smile

# 93
  • shumen
  • Мнения: 18 016
Рошли,ха,честита ви квартира.Хайде вече в събота и вие да сте всички с децата.
Дано ви прекарат и нет скоро,че да пишеш как сте и как се оправяш с двамата.
За гърнето-ще се научи Иво някак си,не се притеснявай.Моя днеска и вчера сяда,стои,не прави нищо и след малко се напикава прав.Надявам се да е временно и скоро да отмине този период.

# 94
  • Мнения: 224
Здравейте, момичета.
Бурята беше наистина ужасна. Счупи ми доста стъкла на остъкления балкон в кухнята, сега ММ ще ги сменя. Дървета паднаха върху коли, счупиха се стъклата на входа. Колата ни от 1 месец е на майстор, за да й оправят ръждата.... В понеделник аха да си я вземем чисто нова боядисана и бляскава.... Добре, че се позамоткаха, че от пред блока няма една здрава кола.... За този дето духа щяхме да сме си дали парите..... Малката беше на ясла... баща й се забави слава Богу в работата, иначе щеше да ги свари на пътя най-вероятно.... Беше се уплашила много милата, плака цяла нощ. А пък в яслата 2 дни нямаха ток... Какво са яли не знам...
Сега нали почти 2 седмици ходи без прекъсване и аз отсъствам от вкъщи поне 3 вечери в седмицата и тя е все с баща си... отделно и събота и неделя не съм си вкъщи... Държи се с мен все едно съм чужд човек... все едно ме няма и реве от мен  Tired Но нека все така си ходи на яла, пък поле кат0о поратне ще ме разбере къде ходя  Heart Eyes

# 95
  • shumen
  • Мнения: 18 016
Стаси,имате ли сте късмет,че иначе щеше всичко да отиде по дяволите.
Дано Али все така да ходи на ясла,но и да не пренебрегва теб.
Аз днеска съм пуснала климатика и в нас е хладничко и малчо спи вече два часа и половина и да видим така колко още ще откара.Дано само после не ми го изкара през носа довечера и да не иска да ляга.

# 96
  • Мнения: 201
Рошли - честита придобивка... много ще се улесниш с миалната. Какви са точно тия критерии за яслите във Варна, че няма да стане работата...
Данаека, нз но като ти чета постовете и много се обърквам всъщност до къде сте с махането на памперса вие двамата с Дени newsm78 newsm78 newsm78
НЕ ИЗДЪРЖАМ ПОВЕЧЕ....ИСКАМ НИКИ ДА ТРЪГВА НА ЯСЛИ, А АЗ НА РАБОТА....

# 97
  • Мнения: 224
Лина , като ку,мувахме с ММ една от приятелките на булката й организира моминско парти в едно заведение, в което идва да танцува една мъжка стриптизьорска група. На булката й беше яко, аз кълчотещи се мъже мразя... Отделно й бяха приготвили подаръци закачливи като на Зори, всеки беше придружен със закачливо стихче Simple Smile

# 98
  • София
  • Мнения: 58
 Да се похваля, че изкарахме летен вирус с повръщане и температура. Минава бързо и не се стигна до разстройство. Но толкова безжизнен не бях го виждала  Sad. Вчера беше зле, днес си е добре, даже май се запече от моите превантивни мерки- не му сложих масло в попарата, яде днес само сварен ориз и пие много чай от мента.
 Лека нощ и да не се разболяват дечицата ни!

# 99
  • shumen
  • Мнения: 18 016
Зори,ами махнали сме памперса и си сядаше на гърне без проблем и си казваше.Вчера и днеска ми правеше някакъв бойкот и не искаше да сяда,но тази вечер пък нямаше проблем.Сам ми каза,като се прибрахме,че му се пишка и после че му се ака и си седна и си е свърши там.Имам някакви подозрения защо не иска,но незнам дали са верни.Онзи ден и го бях оставила за малко на свеки и отишла до магазина и той пак ставал така и незнам дали не му се е карала,защото тя няма да ми каже,а той не може.Ооф,за яслата и аз искам Дени да тръгва,но колкото повече наближава,толкова повече се притеснявам как ще свикне.
Пецата,дано е добре Пепи и да е минал вируса.

# 100
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Здравейте,при нас нищо ново.Грижите покрай двете деца са много и времето все не ми достига.
А тази седмица и бабата ни е в почивка и все комплект навсякъде си вървим.
Рошли честита ви подредена квартира и съдомиялна.Положението с ясли и градините и в Пловдив е трудно,но май във Варна и София ще е още по трудно.Ние се надяваме през Септември все пак да ни вземат.
Стаси,не се тревожи като порасне още малко Али и ще и обясниш че мама работи на смени,пък тя ще си е глезанката на тати,та ти помисли за едно момченце,да е глезанчето на мама.
Ние почти цял месец спим на обед без памперс и досега имаме 4 напикавания на сън.В повечето пъти аз я подканям и изчишквам,тя си казва " Ааааа",но чак като е пуснала малко на гащите,и другото го пишкаме на кукото.Зъби още не мием,тези дни ще започваме,ама и нямаме много зъби.
Иначе в Неделя бяхме на изкурзия до Оборище и Панагюрище.Два пъти спа в колата,цял ден беше без памперс и нямахме аварии.Но след спане в столчето в колата беше вир вода потна.

# 101
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Ох да се оплача пък дано нещата да се променят.Не знам кога ще се научи да казва "Аааа",преди да е пишнала малко на гащите,щото файда няма че останалото изпикава на кукото като са и мокри и гащите.Тъкмо се напика и я измих и няма и 10 минути и се напика седнала в мен.Така най полудявам.Все аз я дебна да я слагам и изпикавам,но понякога пикае през 2 часа,а друг път през 10 минути,а яла ли е диня или пъпеш,става забавно.
Разгледах снимките в албумчето.Маги е много пораснала и много сладка.А Плами на сватбата изглежда страхотно,много харесвам момченца така издокарани с риза и панталони.Фейт и вие сте много хубави,но много си отслабнала,може и това също да оказва влияние за отслабналия ти имунитет.Аз ту свалям,ту качвам по 1 кило.За сега съм 53 и имам още 3 кг.да свалям,от преди да родя.

# 102
  • Мнения: 2 802
Офф ... много ви изтървах тези дни  ooooh!
При мен само проблеми отново, но да минава вече, че ще лудна  Crazy
За капак днес ходихме до спешното ... дребното е с червено гърло - за сега  Whistling което ако не овладеем ще стане отново ангина. Определено си предаваме бацили вкъщи и съм решила да взема секрет и от него и да го изследвам вече.
Отделно звънях на педи за ваксината, която обаче каза че в момента няма, та да се обадя след месец  Crazy Добре, че не е приет на ясла, щото заради едната ваксина щеше да е много яд да не го вземат   ooooh!
... мрън,мрън,мрън ....  Tired


Стаси ... понякога всяко зло за добро са казали хората. Добре, че наистина не си взела колата  Hug

Рошли ... честита квартира  Hug пиши ми къде точно се намирате  Heart Eyes

Стеф ... не остана мила, още малко и твоите дечица ще са при вас  Hug

Танева ... и малкия понякога е така. Може да стиска два часа, а може и през пет минути да пикае  Crazy Тези дни имаме много малки пропуски и определено вървим смело напред с това начинание  Heart Eyes

# 103
  • shumen
  • Мнения: 18 016
Фейт,дано не се разболява Плами.Ти след като не е приет на ясла още една година ли ще го гледаш?
Танева,Дени също понякога стиска много,но понякога пишка начесто.Тази вечер така се беше заиграл,че за секунда го изпуснах,че му се пишка и докато дойде и ми каже и се беше напишкал.
Рошли,честита квартира.
Аз вчера изкарах някакъв вирус със разстройство и повръщане и цял ден лежах.Засега малкия е добре и дано не го изкара и той.

# 104
  • Мнения: 2 802
Фейт,дано не се разболява Плами.Ти след като не е приет на ясла още една година ли ще го гледаш?

Ааааа .... не мерси  Crazy ... все на някое класиране ще го вземат, надявам се  Whistling
Сега септемри ще има доста свободни места в яслите, че нали повечето отиват в градини и дано имаме късмет  Praynig

Някой чувал ли е да се меси сладка питка за здраве в СРЯДА  Mr. Green Казаха ми да омеся, че с тези наши болести край няма.

Иначе ни дойдоха маратонките за на есен ... страхотни са  Heart Eyes
http://www.sportsdirect.com/adidas-lk-trainer-5-cf-infant-traine … ?colcode=02200722

В този ред на мисли ... ако някой следи сайтовете на Спорта и Джорджето или Некст, да свирка кога започват летните намаления  Hug

Общи условия

Активация на акаунт