Как бързо лятото минава, а след него СЕПТЕМВРИйчето за ясли трябва да се стяга!

  • 53 466
  • 725
  •   1
Отговори
# 195
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Зори,честито.Ти кога ще го пускаш Ивчо на ясла?
Фейт,излизай скоро от тази черна дупка и не се разболявай повече.То направо си е ужасно това
твоето-тъкмо се оправи и сега,хайде зъби.Наистина,когато ядат диня пишкат повече и може и затова да се е напишквал Плами.Поне моя Дени е така и ако е ял диня става чудо.
Аз също харесвам повече Търново за живеене,отколкото в Шумен,а и тука си имаме доста приятелчета вече.Във Варна съм ходила само на море,но пак не ми харесва кой знае колко.
Ооф,това моето диване направо ми спира тока по цял ден.Днеска пак се прибра без драми и рев,ама в нас ми го върна тъпкано докато си легне и започна да реве и се тръшка без причина.Направо ми идеше да го изхъврля навънка.

# 196
  • Мнения: 478
Зори,честито!

Фейт,пак ли...питка меси ли?


Маги е пак болна,този път бронхит,на АБ е,инхалации правим,много кашля,чак сутринта повърна АБ и закуската,ужасно е...мен ми се спи та 2 не видя,ама няма за кога да лягам,довечера ще е.

А откакто ги преместихме в отделна стая,тя заспива,но след час се събужда и започва едно виене,ставам 4-5 пъти и накрая я взимам при нас,снощи даже цялата нощ спа между нас,а не искамммм

# 197
  • Мнения: 2 802
Фейт,пак ли...питка меси ли?

нееее  Mr. Green ама май ще меся скоро  Joy
Бързо оздравяване на Маги  Praynig дано бързо и мине и довечера спите всички спокойно  Hug


Зори,честито.Ти кога ще го пускаш Ивчо на ясла?

Ники се уреди с нова риза  Mr. Green готов е за яслата вече  Laughing

# 198
  • Мнения: 175
Ох, пак болни...Всички да оздравяват!!!!Аман от болести!!
Фейт, как ще ти махат зъб? Какво е станало, не ходиш ли на профилактични прегледи да го хванете на време?  Аз всяка година, понякога по два пъти  ходя на профилактични прегледи, каквото има правя не отлагам, че винаги после става по зле, повече болка, повече пари.. Tired

# 199
  • Мнения: 224
Айде и ние болни... ПАК!!! От вчера е с Т, цяла нощ 38, днес едва я свалям до 38.... Сега дадох 7 капки хексалгин, дано я свали малко, че полудях..... толкова зле не е била никога. Педито дет замества нашата ми предписа АБ, ако Т не спадне още 2 дни... Питайте ме дали чаках.... Утре съм на работа, баба й ще я гледа, а аз ще получа удар....  #Cussing out

# 200
  • Мнения: 2 802
Айде и ние болни... ПАК!!!

И ние на там вървим, отново  ooooh! днес вдигна Т и ОТНОВО е с червено гърло ... писна ми вече с тези гърла  #Cussing out утре сутрин сме при педи и вече ще настоявам за натривка  Crossing Arms


Фейт, как ще ти махат зъб? Какво е станало, не ходиш ли на профилактични прегледи да го хванете на време? 

Еми ей така, отидох да ми махат кариес на предпоследин зъб и докато стържеше с машинката ми счупи мъдреца  #Cussing out така кофти, че просто не може да се спаси и за това ще го вадят  Tired
мръннннн...

# 201
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Ле - ле цялото лято тези болести как не спряха.И Маги и Али и Цвети да се оправят бързо.И тази вечер да не дигат висока Т за да поспите всички малко повече.
Зори честито на Ники,в Мечта ли го приеха.
Дано свикне бързо и лесно.
Фейт то при теб все нещо се случва,да не ти е скучно и да се чудиш какво да правиш.Не може ли зъбът да се спаси,да не е мъдрец.
Данаека и теб Дени не те остава да скучаеш.
Нашата е взела много да се сърди и направо започва едно жално да реве като нещо не и угоди някой.
2-3 вечери и ние спим неспокойни,малко и се запушваше нослето,но се надявам с хомеопатията да съм я пресекла и тази нощ да спи,макар и при мен,като Маги.Онази нощ от безсъние накрая съм се отрязала към 7 часа и я изпуснах да падне от спалнята.Беше се заклещила в 30 см.които има между спалнята и стената.Там обикновено си държа ютията изправена с острото на горе.Добре че през деня гладих и не я бях прибрала,че белята ще ше да е голяма,точно там и беше главата с лицето на долу и плачеше,а и същевременно още спеше,много се върти и мята,не знам кога ще се успокои.Още сме с 11 зъба,ще се влачим до градината,докато избият,и пораснат и ще трябва първите да ги сменя.

# 202
  • Мнения: 184
Стига с тия болести, че направо лудоста ме хваща като прочета за някой болен. Всички да се оправят бързичко и дано е за по-дълго.
Стискам палци на всички за яслата, а на Нико-честито   bouquet Много да се забавлява там.
Целувки на малките слънчица и наздраве на майките им  Mr. Green

# 203
  • Мнения: 224
От хексалнгина едваааааааааааааааааааааа спада...... ЩЕ ПОЛУДЕЯ.... Ако не я свали не знам какво да правя, страшно притеснена съм

# 204
  • Мнения: 2 802
От хексалнгина едваааааааааааааааааааааа спада...... ЩЕ ПОЛУДЕЯ.... Ако не я свали не знам какво да правя, страшно притеснена съм


Зимата малкия като ми вдигна така висока Т, след хексалгин също не му спадна както друг път. Тогава след около час дадох нурофен и имаше ефект. В спешното са ми казвали, че мога да смесвам и двете, когато Т е много висока, но в мо малки количества от обикновената доза разбира се  Peace
Дано не вдига повече малката  Praynig
На нас компреси и тем подобни изобщо не ни помагат .. единствено гол, мокрене на чешмата и лекарствата ни действат.

Мале Танева ... каква беля е можело да стана  ooooh! Сега поне знаеш и никакви ютии там или поне покривай мястото  Hug

# 205
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Фейт вече не я пускам да ляга от тази страна към стената,веднъж я пуснах и видях какво стана,та си взимам поука.

# 206
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Леле,че много болни.Дано се оправят скоро всички и да не се разболяват скоро.
Стаси,аз при висока Т знам,че се дава Хексалгин и след час-два Панадол или Нурофен.
Фейт,как видя,че му е червено гърлото на Пламката?Дава ли ти да погледнеш,че ако е Дени ще ореве света.Да не би да пие или яде нещо много студено,че да му се зачервява толкова често гърлото?Аз от хладилника директно затова не давам,че все ме е страх да не го пресече или да се разболее.
Танева,оо,няма скука при мен.Дени всеки ден измисля за какво да ме ядоса,а и става все по-палав.
Зори,хаха,май ще купувам риза на Ники и ще е готов за яслата.Ти внимавай с малката,че голяма беля е можело да стане.
За зъбите-не се притеснявай-Дени също още е с 12 зъба и има да избиват още и докато избият ще лудна направо.

# 207
  • Мнения: 224
Ами от хексалгина не я свали ХИЧ, напротив, вдигна още.... ПОнеже тя изплю голяма част от хексалгина.... около 3-4 ЧАСА След първия прием, сложих свещичка ефералган и дадох още 5 капки и чааааааааак след 3 часа започна да сваля.... Сега няма, а аз съм спала 1 час и отивам на работа....

# 208
  • Мнения: 201
Оооооохххх Стаси, направо нямам думи за вас. Дано бързо изкараш смяната, а Алипрез това време да се подобри. Ники ми е вдигал до 39,3 , но е спадала с нурофен и гол в лехена..почна да го втриса..да трепери..като го извадих го оставих да постои още малко гол, като го гушкам гледам да съм без дрехи за да не го затоплям и аз. Слушала съм, че така твоето тяло отнема Т от неговото.
Фейт, вчера нищо му нямаше на Пламен, да не би червените бузи да са били от Т, а не от слънцето.
Танева - и твоята е една....камикадзе.
На Нико бавно и славно му пробива 17-тият зъб, едва са се показали 2 връхчета. Като натисна не го боли, но явно от време на време му дава зор щото така изтерясва без причина, че дет що имам косъм ми настръхва....
Данаека - още не съм решила кога ще го пускам. Другата седмица ще нося документите да го запиша и ще уточним датата с директорката. Определено не искам да чакам септември, защото аз на 17-ти трябва да съм на работа и искам до тогава да свикне.

# 209
  • Пловдив
  • Мнения: 449
Стаси съчувствам ти,не знам как ще работиш днес,а мислите ще са ти все за Али,дано е по добре днес и майка ти да не те вика по спешност да се прибираш.Какъв АБ започна да и даваш,дано подейства и днес да няма висока Т.
Зори другата седмица ще дойдем за купони и може да се видим,преди да заминем на балкана.Ти ще купуваш ли купони аз ще взимам само за една седмица.Ние сме втори в списъка на Патиланци и се надявам в класирането на 12 август да я вземат.Директорката до 4.08 е в отпуска и още не е обявила свободните места.

Общи условия

Активация на акаунт