Как бързо лятото минава, а след него СЕПТЕМВРИйчето за ясли трябва да се стяга!

  • 53 457
  • 725
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 2 802
Пламен е приет на ясла  newsm44 не с първо, а с второ желание, но нямам време за отлагане и ще го записвам. Живот и здраве след 15 септемри с учениците и той започва  Mr. Green

За РД подарък изобщо нищо не съм мислила  Crazy може и да не взимам нищо, а може нещо по-нататък  Mr. Green

Тета ... дано каръшкия ден и минал  Hug

# 466
  • Бургас
  • Мнения: 7 306
Ехеее,супер!
На Цвети няма да взимаме подарък за РД. Ще получи достатъчно от другите гости. Казала съм да взимат дрешки. Подхвърлих и идеята за апартамент и кола,но не се прие радушно  Twisted Evil

# 467
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Фейт,ха,честито.Дано Плами да свикне лесно и бързо и да му хареса на яслата.
Лина,ехе,ти пък кола и апартамент отсега искаш.Аз също май няма да му купя сега нищо,че достатъчно неща ще ми трябват за яслата.Нямам търпение да идва Понеделник вече и да отида да питам откога ще го вземат и да го пускам,че и аз съм човек все пак.Аз и от гостите незнам какво да искам,защото си има всичко.

# 468
  • Мнения: 478
Здравейте!

Фейт,честито,и Пламен ученик,бързо адаптиране и по-малко боледувания!

Аз днес ходих до яслата,Маги почва на 1 октомври-това е по мое желание,иначе казаха след 15 септември,когато я заведа с всички изследвания.Още незнам в коя група ще е и при кои лелички,до към 15-ти ще се знае. Лека полека ще трябва да купувам доста неща,за сега си има раница,и 2 чифта нови обувки и взех от Плевен,още бельо и дрешки ще трябва,ама постепенно,имам 1 месец.

Подарък за рд няма да и взимаме,няма смисъл на тоя етап от възрастта,когато стане достатъчно голяма сама да си поиска,тогава няма на къде и ще се купува,но на 2г,плюс че сме заринати с играчки,а дрехи се взимат постоянно при необходимост,не виждам защо да се изхвърлям и да харча ... А и рд + кръщене е достатъчен подарък и то не малък... Та така!

# 469
  • Мнения: 175
за подарък за РД на Емма и аз се чудя какво да и подарим. Може да и направим детската стая.....
На гостите по близките като !питат казвам пари!
Дрехи и играчки си има за сега достатъчно ама то и дрехите тук не са много качествени и не ги искам само ми боядисват другите а и материите....Зацикли лаптопа  #Cussing out #Cussing out
 

# 470
  • Мнения: 184
Фейт, честито и на теб. Дано бързо свикне, а ти да си намериш добре заплатена работа  Hug
Хриси има още 1 кучешки ръб  Mr. Green Ужасно цвъркало е, по цели нощи циври, стряска се, мести се при баба си в другата стая, а не иска да си спи в леглото. Аз година и половина се мъчих да не я вземам да спи при нас, но майка ми я е научила да спи при нея и сега няма оправия  Sad
Скоро започвам(от 1-ви) да стягам учениците, макар че по промоцийки ги стегнах почти на 90%.
Уговорих си и отпуск първата учебна седмица, за да водя и вземам Ники, а и РД на Хриси е тогава, та ще се подготвим с украса и торта. Едва ли ще имаме гости, та подаръците които ще получи са ръчно изработени картички от кака и бате и май това ще е.
Само да са здрави, всичко друго ще го получават и без повод  Heart Eyes

# 471
  • Мнения: 201
Гооолям зор с тая ясла....
Парите за мен не са подарък.....
Ева и в Бг има качествени дрехи..

# 472
  • Мнения: 478

Само да са здрави, всичко друго ще го получават и без повод  Heart Eyes



 newsm10   202uu

# 473
  • Мнения: 47
Ето ме и мен, след поредния ремонт на компютъра. Този път клавиатурата му беше изгоряла, та ми я смениха срещу 35 лв. Направо си плаче за нов, всеки месец - ремонт  ooooh!

Фейт, честито за яслата.
Зори, Поколоко, дано да свикнат момчетата по-бързо и да не плачат.
Аз в понеделник ще ходя да говоря с директорката и сигурно на 23.09. ще тръгне и Маги.

Стефи, супер че се включи с повече подробности - като те чета, звучиш щастлива и много се радвам за вас  Hug

Подарък за РД още не сме измислили. От роднините ще искам дрешки, или пари да й купя аз каквото харесам. А тя като чуе подарък и все иска "це" (шоколадово яйце)  Simple Smile Иначе ми скъсва нервичките. По цял ден повтаря "не" и "не ицкам" и ми тропа с крак, направо...  Whistling

# 474
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Зори,леле,само като те чета и ми настръхва косата.Дени и той сигурно много ще плаче за мен и няма и да яде и все ще е гладен.
Чики,не си сама.И Дени вече много се тръшка,ама само аз му се карам и затова.Аз се карам,бия,наказвам,ама ММ и свеки го лигавят и вече им се качва на главите яко.
Аз все още мисля какво да искам от майките,ако ме питат,че вече всичко си имаме.
Поколоко,драсни два реда как е Плами?Посвикна ли с яслата?

# 475
  • Мнения: 2 802
Подхвърлих и идеята за апартамент и кола,но не се прие радушно  Twisted Evil

Т`ва шИ го искаш от зетя някой ден  hahaha

Ева ... какви дрехи взимаш от БГ ... до сега никога не се е случвало да ми боядисва нещо детско  Shocked хем гледам все еФтинджос да взимам  Crazy

Ън, що толкова късно ще я пускаш  Whistling аз ще го давам колкото се може по-рано  Mr. Green честно вече ми писна това скиторене по улиците и най-вече ми тежи, че останах сама  Confused не, че не виждам някой друг позднат и т.н ама не е като едно време като хайманосвахме групово  Mr. Green Та общо взето по-рано от 15 септември не ми го искат  Crossing Arms но ще настоявам ако може да го вземат  Laughing

Стеф, бабите винаги развалят дисциплината  Wink

Чики ... верно много често сдава багажа вашия копм, замислетесе за нещо ново за коледен подарък  Hug

# 476
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Фейт,не си сама.И аз искам да ми го вземат най-късно след рождения ден и да свикне бързо,че да си търся работа,а и заради ходенето по улиците.Ако не беше яслата незнам и зимата какво щях да го правя в нас,че вече ме подлудява.Още със ставането и започва да крещи уходка(в превод разходка) и вече ми идва в повече.

# 477
  • София
  • Мнения: 58
Ееее, само ние ли не сме приети за ясла? Rolling Eyes
 Искам да попитам чували ли сте за имуностимулант Семанто/ Котешки нокът/? Педи ми го препоръча- ако не ми е по джоба да взема Умкалор и да ги пие по схема с витамини. Моля кажете си мнението. За биозин кидс какви са ви впечатленията?

# 478
  • shumen
  • Мнения: 18 008
Пецата,аз преди време го ползвах за мене и бях доволна,но не ми е по джоба.Преди години беше по 40-50 лева и ,и идваше скъпо.Хапчетата са едни големи и аз лично на дете незнам как би могла да ги дадеш,защото не съм чувала да има детски на сироп.

# 479
  • София
  • Мнения: 58
Пецата,аз преди време го ползвах за мене и бях доволна,но не ми е по джоба.Преди години беше по 40-50 лева и ,и идваше скъпо.Хапчетата са едни големи и аз лично на дете незнам как би могла да ги дадеш,защото не съм чувала да има детски на сироп.



има капки и цената е около 30-40лв Shocked

Общи условия

Активация на акаунт