К.О.Т.К.И.-те - 8

  • 27 032
  • 763
  •   1
Отговори
  • Мнения: 6 031




Ние сме клуб, който съществува няколко години, но чак сега излизаме на светло, така да се каже  Mr. Green Както виждате, котките е анаграма и означава Калдаръм Ориентирани Тайни Кокони Истанбулски.
Ние поддържаме туристическата тема за Истанбул, но даваме наставления и за останалите части на Турция (без ол-инклузив комплексите). Та, решихме да разширим "бизнеса" и вече си имаме нова общо-културна тема.

Ако харесвате Истанбул (или нас Laughing) добре сте дошли. Готини сме! Laughing

Старите теми:
1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Актулната туристическа тема за Истанбул

Истанбул street view

Истанбул на живо - камери из целия град

# 1
  • Мнения: 14 413
Благодаря! Heart Eyes Hug

# 2
  • София
  • Мнения: 13 126
Мими, снимката е супер!  Hug

# 3
  • Мнения: 6 031
Мими, снимката е супер!  Hug

Таня, благодаря!   bouquet
Не разбирам защо като я сложа снимката качеството се губи... и то много.  Embarassed
Ето я снимката в оригинал:
http://37.media.tumblr.com/0e0947744a37dbf359077be090ea4388/tumb … s8za4to1_1280.jpg

# 4
  • София
  • Мнения: 13 126
Мими, снимката е супер!  Hug

Таня, благодаря!   bouquet
Не разбирам защо като я сложа снимката качеството се губи... и то много.  Embarassed
Ето я снимката в оригинал:
http://37.media.tumblr.com/0e0947744a37dbf359077be090ea4388/tumb … s8za4to1_1280.jpg

Защото не знаеш от бгмама къде слагат снимката. И аз го забелязах като правя котешката тема. Влошава се качеството. Например качването във Фликр е за предпочитане пред това в снимка.бг, прикачи или фейсбук. Последните също влошават качеството. А в случая като слагаме снимката, изобщо не знаем къде я слагат. Явно правят някакви компресии за пестене на място.  Sad

# 5
  • Мнения: X
Тичаааааааааааам към новата тема!   bouquet  running

# 6
  • София
  • Мнения: 413
Мими  Hug Благодаря, снимката е супер.

# 7
  • Мнения: 4 565
ЗаписТ,   bouquet

# 8
  • Мнения: X

 I_Love_Tose-има и по-симпатични. И свободни.  Е,с това не съм съгласна.ако е хУбав -как може да не е зает,ми то Убавото се види и желае hahaha Joy hahaha Joy


Права си!   bouquet Все нещо ще е сбъркано. На мен в последно време хич не ми върви, тъй да се каже - никой не ми "грабва окото". Затова съм се отдала на себеусъвършенстване.  Joy Чета си книжки, уча езици, пробвам нови прически...  Mr. Green Mr. Green Mr. Green Хахаха, прекрасен ден ви желая!  Hug

# 9
  • Мнения: 6 031
Ааааа, не така моля!
Цитат
Чета си книжки, уча езици, пробвам нови прически
Ние навремето по-умели ще да сме били... това беше дейност между другото.  hahaha   hahaha  

# 10
  • Мнения: X
И добре сте се справяли. Аз просто се отказах да живея в розовия балон с романтичните си представи.  Mr. Green И си насочих вниманието към по-полезни неща, от това да се ядосвам за някого. Не, че бих ги загърбила, ако принцът на бял кон се появи.

# 11
  • Мнения: 14 413
О,Алекс -нали сме аркадаши в сураттефнера,снощи си харесах една подстришка ,късо и асиметрично,че я забих в на страничката.Хвърли едно очо Flutter Така ми се ще късо,късо,късо ,ама кога ли ще стане newsm78

# 12
  • Мнения: 6 031
Сосче, на мен ми се видя мъж това на снимката.  hahaha
Май трябва да слагам очила.  Joy

# 13
  • Мнения: 659
Приземявам се и аз в новата
b]Мимии[/b], благодаря! Отивам да се образовам откъде е красивата снимка.

I_Love_Tose, виж ся, те мъжете са вече кът, ти за принцове разни мислиш.  Grinning Като си харесаш някой, "комбинирай се" с него, както пеят Остава, и не се ядосвай, ама хйч!

Сосче, аз до преди 16-17 години бях винаги много късо подстригана, сега ММ не дава  Joy Joy Е, те това е единственото, за което му уйдисвам. Все трябва да има нещо. Wink

# 14
  • Varna, Bulgaria
  • Мнения: 262
Запис и от мен!
 Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт