Новите ни козметични похождения 59

  • 76 204
  • 719
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 500
Не знаех, че е нещо ново.  Simple Smile
На рефила отзад пише AQUA.  Peace

# 31
  • Мнения: 31 375
 Make Up For Ever is Aqua Matic waterproof eye shadow pencils сивия. Heart Eyes

 Too Faced La Creme Lip Cream - In the Buff

Sephora Monoi body butter

# 32
# 33
  • Мнения: X

Ммммм, преди време си бях взела ХР крема от Capture серията на Диор - с ХК - беше великолепен  Peace Този не съм го разучавала, но не вярвам да не е супер  Heart Eyes

Мда, супер е.  Laughing Този за очи е с гел консистенция, което по принцип много не ми допада, но за лятото май е по-добре.

# 34
  • Край морето... при пясъка и сините вълни
  • Мнения: 7 031

# 35
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120

Арганово масло с подарък шампоан с арган Peace

# 36
  • Мнения: 2 843
Joico Body Luxe Shampoo; Joico Daily Care Balancing Conditioner:

L´Oréal Professionnel Tecni Art Volume, Redken Body Full Shampoo:

Shiseido Translucent Pressed Powder:

Тази пудра е истинско попадение за дами със светла кожа; прозрачна е, матира прилично, слабо към средно покритие.
Chanel Chance:

# 37
  • Мнения: 3 248
Шоколадче, да. Имат ги пак. Миналата седмица още получиха нови бройки май от всичките про рефили, на които имаще тестер. Което си е супер!

# 38
  • Мнения: 2 141
Clarins Radiance-plus golden glow booster

# 39
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 444
Шоколадче, да. Имат ги пак. Миналата седмица още получиха нови бройки май от всичките про рефили, на които имаще тестер. Което си е супер!

Еееех  Blush пак ще се ходи значи  Heart Eyes

# 40
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
Аглая, можеш ли да сравниш пудрата на Шисейдо с някоя друга подобна от този тип - напр. Блот пудрата на МАК?

# 41
  • Мнения: 31 375
Няма такава радост! Heart Eyes

# 42
  • Мнения: 2 843
Аглая, можеш ли да сравниш пудрата на Шисейдо с някоя друга подобна от този тип - напр. Блот пудрата на МАК?

Мимита, не съм ползвала пудрата на МАК и не мога да направя сравнение. От този клас съм ползвала пресованата пудра на Диор - тя ми е тъмна, пак ще пробвам лятото, но някак не се възприемам, въпреки че няма особено покритие, пак тъмнее. Ползвала съм свободната пудра на Шисейдо - тя няма цвят, с още по-леко покритие е, но не ми е удобна за носене в чанта и рядко я ползвам.

На фона на другите две, пресованата пудра на Шисейдо ми пасва най-много: прозрачно-бяла, но не брашнее, по-силно покритие от свободната на бранда (или зависи с какво се нанася, но ми се струва идея по-покривна). Лятото никоя пудра не ми издържа без подновяване, така че за матиране особено не мога да кажа, когато забележа, че лъсвам, пак слагам. Много съм доволна. Единствено цената беше висока - към 80 лв., доколкото помня.

# 43
# 44
  • Canada
  • Мнения: 3 472
Flutter
RapidLash™ Eyelash Renewal Serum

B-day gift от Сефора

Общи условия

Активация на акаунт