На море в ТУРЦИЯ - тема 32

  • 112 137
  • 777
  •   2
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 10 592
Благодаря за темата,Татяна,понеже вече ми е много трудно да си изчакам датата,ходихме с прятелки да пийнем и хапнем в Одрин Peace

# 31
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Чета ви темичката редовно, страхотна е.  Hug

Имам въпросче, ако някой може да ми отговори. Защо няма предложения за почивки през лятото в Турция със самолет? Всички подобни оферти са за есента?

# 32
  • Мнения: 4 500
Защо няма предложения за почивки през лятото в Турция със самолет? Всички подобни оферти са за есента?
Това къде го гледаш, че няма летни почивки със самолет  newsm78

# 33
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Никъде не намирам предложения със самолет за юли и август, а само чартъри за октомври. Може би не търся правилно. newsm78

# 34
  • Варна
  • Мнения: 10 592
Никъде не намирам предложения със самолет за юли и август, а само чартъри за октомври. Може би не търся правилно. newsm78

Ако гледаш от Варна,да,почват по-късно чартърите Peace

# 35
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Ако гледаш от Варна,да,почват по-късно чартърите Peace

То и училището почва тогава.  Wink Сега ми се искаше да разгледам какво е останало.

# 36
  • Варна
  • Мнения: 10 592
Имаш време,почват от 31.08 Peace

# 37
  • Мнения: 408
Ходихме с прятелки да пийнем и хапнем в Одрин Peace

Хайде, де! Дай малко инфо. Колко ви излезе - като пари и време? Със или без нощувка? Личен транспорт или автобус? Шопинг по молове или хипермаркети? Не вярвам само за единия ресторант да си ходила. Защо питам - обмислям ходене до там с личен транспорт  travel и нощувка чрез booking.com. Чакаме удобен момент - официален празник, с който уикенда да стане по-дълъг.

# 38
  • София
  • Мнения: 4 294
Spinki или просто местата в полетите са свършили, независимо че има места в хотелите, като няма полети, остава вариант с кола или автобус

# 39
  • Мнения: 6 031
qq50, има тема за Одрин. Ето я:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=781679.0

# 40
  • Мнения: 408
esstela, Мимии,
  bouquet

# 41
  • Мнения: 41
 Здравейте и благодарности за новата тема  bouquet Ето от тук можете да се информирате за лекарствата в Турция и цените им :
http://www.ilacabak.com/
 Лекарствата са доста добри и ние ги използваме и има и такива които не можеш да ги намериш у нас! Rolling Eyes А и доста  лекарствата в т.ч. и антибиотици в бълг. аптеки са произведени в Турция.

# 42
  • Мнения: 164
Привет Hug
nefertari33 едно предложение от мен - Холидей Ресорт Дидим. Евтин и на перфектен плаж.В Дидим всички хотели са с хубави плажове...и3ключвам посетения от теб и мен - Дидим Бийч Елеганс...голяма минавка Mr. GreenБила съм и във Веноса, но той е скъпичък. В предната тема една съфорумка(съжалявам, 3абравих й ника) описва виждането си 3а лентяйска почивка.Моето е абсолютно същото:плаж, море, барчета,хотел - всичко на две крачки ра3стояние. Не обичам хотели с големи територии и далеч от плажа.Не мога да си представя, че ще 3авися от транспорт до плажа и фиксирани часове.Първото ми условие при и3бор на хотел е : първа линия. Но, всеки ра3бира и и3бира хотел, според своите виждания и предпочитания 3а почивка.
Имаше въпрос 3а Голдън Бийч в Бодрум. Била съм там преди 4 години.Тогава беше бе3 3абележки...сега не 3нам. Ето, миналото лято храната в Сентинус беше и3обилна, ра3нообра3на, вкусна...сега anka1234 има оплаквания. Се3он със се3он не си приличат Thinking
Алина, мила приятелко, много се радвам, че първата ти почивка в Турция толкова ти хареса.Ставаш фен. Мармарис е фантастичен и наистина пред него Дидим е едно село, но не отписвай с лека ръка "Веноса" - уникален хотел!Пожелавам ти да почиваш в него...тогава пак ще си говорим.

# 43
  • Мнения: 112
Може ли да ми предложите туристическа агенция от Варна?

# 44
  • Мнения: 4
Някой с отзиви за vogue bodrum ?

Общи условия

Активация на акаунт