На море в ТУРЦИЯ - тема 32

  • 112 448
  • 777
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 43
Благодаря на всички за информацията. Не сме с кола. Резервацията е чрез ЕДЕЛВАЙС ТУР и ще пътуваме с ДОРИС. Има ли някакви мнения за ДОРИС ?

# 76
  • Мнения: 7 605
Днес бях информирана че 1ва страница е копирана в друг форум (не друг подфорум, а изцяло друг форум), с все линкове към тукашните мнения. Не знам вие как го усещате, но на мен ми стана неприятно.
Ами то този форум в БГ е вид институция. Колко пъти има инфо преди емисиите то ТВ? А за земетресенията? Имам чувството, че от тук хората го научават  Outta Joint

Не става въпрос за това, а баш за 1вия пост, в който е събрана цялата информация - а трябва да ви кажа че събирането не е работа за 5 минути. Всяка тема ми отнема около 2 часа. Копирането й - дори не 2 минути.

# 77
  • София
  • Мнения: 4 294
.

Последна редакция: вт, 08 юли 2014, 21:23 от Дудинка

# 78
  • Мнения: 5 828
Днес бях информирана че 1ва страница е копирана в друг форум (не друг подфорум, а изцяло друг форум), с все линкове към тукашните мнения. Не знам вие как го усещате, но на мен ми стана неприятно.
Ами то този форум в БГ е вид институция. Колко пъти има инфо преди емисиите то ТВ? А за земетресенията? Имам чувството, че от тук хората го научават  Outta Joint

Не става въпрос за това, а баш за 1вия пост, в който е събрана цялата информация - а трябва да ви кажа че събирането не е работа за 5 минути. Всяка тема ми отнема около 2 часа. Копирането й - дори не 2 минути.
Ужасно е неприятно! Някой си присвоява на готово информация, за която Tatjanа е положила не малко труд!

# 79
  • Мнения: 7 605
Днес бях информирана че 1ва страница е копирана в друг форум (не друг подфорум, а изцяло друг форум), с все линкове към тукашните мнения. Не знам вие как го усещате, но на мен ми стана неприятно.
Ами то този форум в БГ е вид институция. Колко пъти има инфо преди емисиите то ТВ? А за земетресенията? Имам чувството, че от тук хората го научават  Outta Joint

Не става въпрос за това, а баш за 1вия пост, в който е събрана цялата информация - а трябва да ви кажа че събирането не е работа за 5 минути. Всяка тема ми отнема около 2 часа. Копирането й - дори не 2 минути.
Ужасно е неприятно! Някой си присвоява на готово информация, за която Tatjanа е положила не малко труд!

Не съм само аз, Цвете и Нади-Миши оформиха темата, после дълго време Марги я подържаше, от нея поех щафетата. Не е само моя заслуга  Stop  И галактик е старо куче в темата и пак повтарям, че е много жалко че е решила да не пише повече тук, макар че я разбирам. И тя е допринасяла много за тази тема, но не знам, пак го намирам за тъпо.

Както и да е, нека не оспамим повече  Embarassed

# 80
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Аз докато се натуткам да намеря почивка и то всичко е заето за желаните от мен хотели.  Wink


Tatjana
, някои от адресите на хотелите не са активни. Ако не се откажиш да правиш следващата, трябва да се променят.

# 81
  • Мнения: 7 605
Аз докато се натуткам да намеря почивка и то всичко е заето за желаните от мен хотели.  Wink


Tatjana
, някои от адресите на хотелите не са активни. Ако не се откажиш да правиш следващата, трябва да се променят.

Линковете ли имаш предвид? Ако си попаднала на невалидни, пиши ми кои са за да не търся всички....

# 82
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Majesty Club Kemer
Atlantique Holiday Club - Kusadasi
Palm Wings
Venosa

после ще погледна и други

# 83
  • Мнения: 7 605
Majesty Club Kemer
Atlantique Holiday Club - Kusadasi - махни каквото пише след наклонената черта и се отваря
Palm Wings кой от двата?
Venosa
- ако махнеш каквото е след наклонената черта и се отваря
после ще погледна и други

Мерси!

# 84
  • Мнения: 408
Бяхме в Чешме през 2011 г. и останахме супер доволни, хотела се казваше Кая Престиж и беше страхотен. Тази година ще ходим в alkoclar alacati hotel cesme и се надявам отново да е страхотно!!!

Кога ще ходите, че и аз обмислям за там? Имаш ли някакви впечатления от хотел Аlkoclar Аlacati?
С коя фирма ще направите ре3ервация 3а Аlkoclar Аlacati...


Отговарям, с молба и извинение до/от Tatjana, ако го сметне за реклама, да го изтрие!

Уни Холидейз

или

Edit: bg-mamma блокира другия сайт и не мога да го направя красиво  newsm48. Напиши в Google: bueno +  Аlkoclar Аlacati. Ще излезе резултат за фирма Мисис Травъл.

Най-вероятно ще предпочета първия вариант, макар и малко по-скъп, защото предлага тръгване от Варна.

Последна редакция: вт, 08 юли 2014, 19:25 от qq50

# 85
  • Мнения: 7 605


Отговарям, с молба и извинение до/от Tatjana, ако го сметне за реклама, да го изтрие!



И да искам, не мога да редактирам или трия чужди отговори  Wink  Не съм модератор  Wink

# 86
  • Мнения: 408


Отговарям, с молба и извинение до/от Tatjana, ако го сметне за реклама, да го изтрие!



И да искам, не мога да редактирам или трия чужди отговори  Wink  Не съм модератор  Wink

ОК. Ако кажеш, че отговора е в нарушение на правилата, ще го изтрия.

# 87
  • Мнения: 242
http://.com/po-sveta-i-u-nas-s-kufar-v-ruka/pochivki-v-turciya/ форумът е Алтернатива на скуката  Close  като отвориш на мненията и те препраща към бг-мама, що за форум са тогава  и темата се води познайте от кого Galactic Voyager
Не  се отваря линка.
Татяна, съжалявам! Тъй като това е публична информация, явно не може да бъде защитена.

# 88
  • Мнения: 408
Не  се отваря линка.
Татяна, съжалявам! Тъй като това е публична информация, явно не може да бъде защитена.
Напиши в google "Алтернативата" и готово. Имам процедурно предложение: Айде да продължим да пътуваме в Турция и да не се отклоняваме от темата.

# 89
  • Мнения: 7 605


Отговарям, с молба и извинение до/от Tatjana, ако го сметне за реклама, да го изтрие!



И да искам, не мога да редактирам или трия чужди отговори  Wink  Не съм модератор  Wink

ОК. Ако кажеш, че отговора е в нарушение на правилата, ще го изтрия.

Не съм аз тази която решава дали нещо е в нарушение на правилата  Wink  Аз съм потребителка каквато си и ти  Grinning


Татяна, съжалявам! Тъй като това е публична информация, явно не може да бъде защитена.

Да, технически всеки може да я копира. Малко ми е абсурдно предвид че въпросния форум е бил създаден като конкуренция на този, а препращат към тук  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт