Гордата Аси (Asi)-Магията, която ни завладя, остава в нашите сърца-Тема 209

  • 44 793
  • 736
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 178
В предишната тема Меги сподели за чувствата, които са породили в нея първи, втори и трети епизод, позамислих се защо наистина винаги и аз започвам да гледам този филм  от началото…  мисля, че силата е именно в тези епизоди – тук се запознахме с бизнесмена Демир, който е събрал достатъчно средства  за да се върне в родния край и потърси сметка за стореното зло  на него и семейството му.   newsm78  Но не само пари ,  през годините , той е  събирал и смелост за да се срещне с миналото…  Tired  и веднага се сещам за  разговора между Керим и Демир проведен на стария мост… там Керим го попита защо е решил да реставрира моста? Отговора гласеше – „красив е нали, ще го видиш когато се освободи от тежестта на миналото”.  Тези думи прозвучаха като за самия него – времето е настъпило –  Crossing Arms красив млад мъж, който е решен да приключи веднъж за винаги с тежестта на миналото .
 И аз като Нериман    Joy не разбрах каква беше промяната на стария мост,  Thinking но ни бе показан по много изящен начин промяната  настъпила у героя.
Да спомена и за Аси – Младо хубаво момиче, израсло сред природата, знае за нуждите и   Praynig   Моли се за така нужния дъжд,  да се спаси реколтата –  Praynig „дай ни дъжд, както ние ти даваме любов. Дай ни дъжд”  newsm78  и в този миг, заваля …  Naughty но заедно с дъждът, към нея се приближава и Embarassed    любовта  …  hahaha  на кон.
Това са някои от мислите, които ме спохождат гледайки филма… ето и един прекрасен клип, дано ви хареса, сътворен  разбира се не от мен , а от  elliiorai    bouquet


какви хубави международни дни са се подредили - вчера   Kissing Heart , днес на шоколада  hahaha  все неща потдържащи хормона  на  щастието  Hug

# 31
  • Мнения: 178
Меги   Данче  Дафи  Злати   Hug
Голямо веселие сте подхванали,     Joy hahaha  я споделете по колко шоколада сте си хапнали или        hahaha шоколадовата вана е виновна

# 32
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
 Joy Joy Joy Дими, ние тепърва подхващаме шоколада  Joy Joy Joy стой и ни гледай сеира  Joy Joy Joy

наистина първите серии са много силни...еейй ама как пък не намерих реплика, за която да си кажа, ха това не ми харесва или ...тук не й е мястото или това е пълнеж.....как всяка една реплика е толкова дълбока  смислена, как си е то4но на мястото, как те кара да се замислиш, да се просълзиш.....  Peace

Дафи, матИрЯл за Джансу ли ти трябва  newsm78 предполагам 4е за Мурат имаш достатъ4но  Joy Joy Joy

# 33
  • Мнения: 10 240
Здравейте момичета!  Hug
Много цветя и шоколад в темичката!  newsm74
И много любов витае във въздуха!  Peace
Навън е горещо и разхлаждането е много необходимо- дори и с цената на развалена чешма!  Joy Joy Joy


Боре, по-добре късно, отколкото никога!  Peace Реалът в повечето случаи е на преден план, но идва време и за Аси и Демир!  Peace
Злати, сигурно от слънчогледовите полета, на които днес се нагледах отново, са жълтите цветове, с които си напълнила кошницата!  Peace
Меги, за гласуването - като отвориш линка има квадратчета с цифри от 1 до 5. Натискаш квадратчето с 5 - това са точките които даваш на Туба.  Peace
Меги, проверката е висша форма на доверие! Имам предвид за туитъра и инстаграма!  Wink
Ваня ни е довела свеж Мурат!  Peace Ще ходим в Адана да пием кафе в Старбъс както вървят нещата!  Joy Joy Joy И чакаме новата колекция облекла " Ашлихан"!  Peace
Нели, и аз се надявам Туба да е получила много реални цветя!  Peace  И се надявам да излезе и снимчица от празника и!  Laughing Laughing Laughing
Тес, художниците обичат слънчевото цвете!   Peace
Дафи, вчера ни радваш с целувки, днес със шоколад!  Peace
Кирилова, довечера да пийнем по едно "Лятно вино"! Опиянява!  Peace
Здравче, как може да се чудиш с кого е "прегрешил" Мурат!  Wink С нашите красиви момичета, естествено!  Joy Joy Joy И виждам, че колкото и да нямат време са готови да намерят време за да поемат "вината" му.  Laughing Laughing Laughing
Дими, логото на защитничките е "tamam"!  Laughing Laughing Остава да видим и плаката!  Joy Joy
Данче, чудна гледка имаш от прозореца си!  Peace  Да ходим там че и да поканим и екипа на Аси да се повеселим "шоколадово"! Очаквам Асия де изпревари всички в хапването на шоколад.  Joy Joy Joy щом обича захарни пръчици ще обича и шоколад!







# 34
  • Мнения: 1 109
Почерпете се с шоколад и не спирайте да пишете и творите колажчета





# 35
  • Мнения: 100
ето и обещаната вана  smile3534 newsm08

Скрит текст:

шоколада във ваната вече е използван по предназначение  smile3534 smile3534 smile3534

Меги  Laughing  Laughingточно матриЯл за Джансу търсих, Мурат си го имам в изобилие  smile3521

# 36
  • Мнения: 100
В предишната тема Меги сподели за чувствата, които са породили в нея първи, втори и трети епизод, позамислих се защо наистина винаги и аз започвам да гледам този филм  от началото…  мисля, че силата е именно в тези епизоди – тук се запознахме с бизнесмена Демир, който е събрал достатъчно средства  за да се върне в родния край и потърси сметка за стореното зло  на него и семейството му.   newsm78  Но не само пари ,  през годините , той е  събирал и смелост за да се срещне с миналото…  Tired  и веднага се сещам за  разговора между Керим и Демир проведен на стария мост… там Керим го попита защо е решил да реставрира моста? Отговора гласеше – „красив е нали, ще го видиш когато се освободи от тежестта на миналото”.  Тези думи прозвучаха като за самия него – времето е настъпило –  Crossing Arms красив млад мъж, който е решен да приключи веднъж за винаги с тежестта на миналото .
 И аз като Нериман    Joy не разбрах каква беше промяната на стария мост,  Thinking но ни бе показан по много изящен начин промяната  настъпила у героя.
Да спомена и за Аси – Младо хубаво момиче, израсло сред природата, знае за нуждите и   Praynig   Моли се за така нужния дъжд,  да се спаси реколтата –  Praynig „дай ни дъжд, както ние ти даваме любов. Дай ни дъжд”  newsm78  и в този миг, заваля …  Naughty но заедно с дъждът, към нея се приближава и Embarassed    любовта  …  hahaha  на кон.



наистина първите серии са много силни...еейй ама как пък не намерих реплика, за която да си кажа, ха това не ми харесва или ...тук не й е мястото или това е пълнеж.....как всяка една реплика е толкова дълбока  смислена, как си е то4но на мястото, как те кара да се замислиш, да се просълзиш.....  Peace

[/size]



Дими  Hug  Меги  Hug напълно съм съгласна с написаното, все едно чета собствените си мисли

а за шоколада - ами не сме изяли много Wink но сме потънали в едни шоколадови очи и от там излизане йок, само по-дълбоко потъване  newsm53

Ринка  Hug довела си ни и малкото слънчице  Laughing със сигурност обича шоколад и ще ни помогне да хапнем шоколада, който Тесето ни носи  newsm03

наистина гледката от прозореца на Данчето е супер и твоята идея също

''...Да ходим там че и да поканим и екипа на Аси да се повеселим "шоколадово"! Очаквам Асия де изпревари всички в хапването на шоколад.  35 35 35 щом обича захарни пръчици ще обича и шоколад!"

а идеята за разхлаждане със разваленото кранче е супер  Joy Joy

за да не ни стане много сладко от шоколада  Joy hahaha Joy
Скрит текст:
малко лимонадка  hahaha

малко танци за да изразходваме поетите калории  Laughing



Последна редакция: пн, 07 юли 2014, 20:00 от mama_dafy

# 37
  • Мнения: 273
Здравейте всички  Hug Hug

Щом е ден на шоколада и аз също празнувам, но обичам шоколада под формата на сладолед  Hug Hug

Като се прибирах от работа, ето кой ми препречи пътя, та позакъснях  Joy Joy

# 38
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
 Joy Joy малее Дафиии, ама 4ок добре си ги нагласила, а й коктейл4ета си им сложила, да не им пресъхват устата  Joy Joy Joy Joy 4е аз само докато ги гледах и въображението ми литна и моите пресъхнаха  hahaha hahaha hahaha
страхотно  Peace


Кате , и кво'  newsm78
разкажи дееееее  Crossing Arms

Ринка  Joy Joy Ашлихан направо си изнася модни ревюта и си прави селфита  Joy Joy Joy

# 39
  • Мнения: 100



Този филм наистина е магия (поне за мен).Колкото и пъти да го гледам винаги откривам нещо, което при предишни гледания съм пропуснала (кой ли е причината  hahaha).Всеки кадър, всяка реплика, всеки жест или мимика са на точното място, музиката е прекрасна,по най-удачния начин са използвани природните дадености, ненатрапчиво ни запознават с историята и културата.
Според мен за да се превърне този филм в такава магия принос има целия екип - всеки от тях е оставил частица от сърцето си в този проект, работили са с много желание и любов.

явно има някаква магия в Антакия  Laughing и ние сме подвластни на тази магия, щом винаги намираме време за да погледнем някое клипче, да си припомним любими моменти или пък епизод ( а понякога и няколко епизода  hahaha ), непрекъснато се създават нови клипчета и  колажи, винаги има някой нов запленен, а някои направо сме пристрастени   Joy Joy Joy

Съдбата понякога си прави шеги с хората - така постъпи и с истанбулския бизнесмен Демир и гордото момиче от Антакия Аси, още със самото пристигане в града кръстоса пътищата им и след това непрекъснато им поднасяше изненади  Grinning . При тази първа среща сърцето на Демир е изпълнено от желание за мъст, подхранвано с години от Сухейля,той идва за да отмъсти за болката от загубата на майка си,но срещата с красивото момиче полекичка започва да пропуква твърдата му обвивка и отдолу се показва един много състрадателен и справедлив човек.
 

# 40
  • In the light side of the Moon!
  • Мнения: 5 735
Дафи, магията е налице  Joy Joy Joy

нали имаше едно интервю на помощник сценаристката, все й забравям името, ама Ринка ще каже...тя помни вси4ко...та тя каза, 4е наистина има магия в Антакия, Мурат също го беше споменвал няколко пъти  Laughing

# 41
  • Мнения: 100
Кате  newsm62 заради такава среща си заслужава човек да позакъснее  hahaha  а ние сме ти оставили шоколад
Скрит текст:

Меги  smile3533 ето нещо да не ти пресъхват устата
Скрит текст:


Момичета,
Скрит текст:
много ми липсваха тези закачки и всички вие, дано има повече такива моменти.
Меги, а ти няма ли да си идваш тази година тук?

# 42
  • Разград
  • Мнения: 8 243

# 43
  • Мнения: 100
Дафи, магията е налице  Joy Joy Joy

нали имаше едно интервю на помощник сценаристката, все й забравям името, ама Ринка ще каже...тя помни вси4ко...та тя каза, 4е наистина има магия в Антакия, Мурат също го беше споменвал няколко пъти  Laughing

Значи да не се притеснявам(не че се притеснявам особено Joy Joy Joy) за душевното си здраве, вината не е в мен , а в Антакия  hahaha Joy

# 44
  • Мнения: 273
Кате  newsm62 заради такава среща си заслужава човек да позакъснее  hahaha  а ние сме ти оставили шоколад
Скрит текст:

Момичета,
Скрит текст:
много ми липсваха тези закачки и всички вие, дано има повече такива моменти.
Меги, а ти няма ли да си идваш тази година тук?

Дафи, махам почерпката за Меги и си вземам сладоледчето, че жегата ми идва в повече  Hug Hug

Меги, не се и надявай да разкажа за срещата си  Joy Joy аз обаче се надявам да я видя по-подробно в сънищата си  Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт