90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема 265

  • 26 720
  • 717
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 39
Здравейте и от мен!Василева,браво!Изглеждаш страхотнооо! smile3501 Де да можех и аз да се похваля с такива резултати... Rolling Eyes
Днес-ВГХ
з-банан
о-1/4 баничка с изчоплено и изкормено сиренце Grinning +филийка с лютеница
в-бисквити + редчето шоколад
Успешен воден на тези,които го правят  и да се похвалите после! Peace

# 706
  • Мнения: 78
Влизам гузна  да се запиша  Embarassed .Вчера не знам кой дявол ме накара вечерта след 8 да си разваля плодовия  Sad
Покрай тоя цикъл много ме гонят тия хормони и снощи си поплаках за всичко случващо се напоследък и после реших, че ми е и гладно и си хапнах малко солени гевречета пфф
Днес кантара си е на кг след ВХ, не че е добре ама поне не е нагоре.
Не знам кво ми става. Правила съм режима и преди, сваляла съм, макар че тогава не бяхте толкова строги хихи. Можеше да се смесват до два протеина, и за сладкото и соленото като че ли не се държеше толкова. Аз си ги мешех тези неща,  ядях доволно и предоволно и свалях. Пазя си табличката, виждам и вашите резултати, но сякаш сега нямам вярата, че с тези варива и сладки и солени неща ще сваля нещо  Sad Не знам дали не се съботирах сама, че почнах режима точно преди цикъл или аз вече нещо изтрясквам  Weary

 ppvasileva, не знаех, че имат вино, а и да бях видяла щях да си помисля, че не пречи, щом могат да се ядат всякакви купени сладкиши, които имат какво ли не. Благодаря, че ми каза  Heart Eyes
 Изглеждаш страхотно. Невероятна промяна   bouquet
Забравих отчета:
З: кайсии
О: скумрия на скара+салата от домати и краставици
В: вероятно салатка със сирене (а айрян мога ли да добавя към вечерята??)

Последна редакция: пт, 18 юли 2014, 17:41 от Klee

# 707
  • София
  • Мнения: 12 554
Храненията ми приключиха, с една лека корекция. Вечерята се сведе само до кашкавал около 180 грама. Без патладжан се наядох. Сега ще го нося на тате  Mr. Green

# 708
  • Мнения: 28 622
Здравейте и такаааа разбра се че съм омазала нещата, но като изядох белтъчините вчера какво да нося за днес за обяд, имах само грах,  в резервата няма магазини....какво да купя Sad и така в прегрешение варива
З две умрели кайсии и кафе
О грах от буркан и филия хляб, даже и пластмасова лъжица мъкнах
В отивам на рожден ден на нашата юристка, и тъй като е варива ще гледам нещо ризото, картофи и салата, но в умерено количество....де да се бях се сетила че днес съм на Рожден ден.....щях с радост да повторя белтъчния та ако трябваше и гладна на обяд да стоя Laughing
Лека вечер момичета, надявам се прегрешевието да не се отрази драстично!

# 709
  • Русе
  • Мнения: 4 774
Ирманова, видях още навремето за хляба "слънце", купих си го още същия ден и се оказа, че аз го знам и го ползвам о време на време този хляб, но не съм обръщала внимание на името  Embarassed. Тъй като ям много рядко хляб (обикновено се изкушавам от домашния, в който слагам ленено семе), не го купувам често... Май наистина фибрите са ми проблем в почивката - правя, струвам, въртя се около белтъчни или сладко...
Нана, благодаря за рецептата за патладжана (имам си няколко любими от твоите и тази отива в техния списък  Hug). В тази връзка може ли да помоля и за рецептата за една солена плетеница (прилична на солен козунак), чиято снимка от тук ме преследваше няколко дни насън   Embarassed Joy Joy - не за мен, ще я направя за мъжете у нас   Praynig
Оф, нещо се скапах и се разписах едни...
Отчитам се и вземам книжка (вечерята е сготвена, а аз съм в отпуск  Flutter)
З - праскова, о - дробчета с лук, гъбки и чушка, в - тиквички със сирене на фурна (имам порция за доизяждане, затова патлафжана на Нана остава за утре)

# 710
  • София
  • Мнения: 12 554
Нана, благодаря за рецептата за патладжана (имам си няколко любими от твоите и тази отива в техния списък  Hug). В тази връзка може ли да помоля и за рецептата за една солена плетеница (прилична на солен козунак), чиято снимка от тук ме преследваше няколко дни насън   Embarassed Joy Joy - не за мен, ще я направя за мъжете у нас   Praynig
[/color]

Много се радвам, че ти харесват. Като се прибера вкъщи, ще ти я напиша. Но тя не е плетеница точно, а по-скоро е редена рязаница  Joy

# 711
  • Мнения: 130
Здравейте на всички,включвам се и аз в темата.Днес ми е първият ден от диета.Новобранка съм  Grinning

# 712
  • Мнения: 14 103
Хайде да си отчета деня, макар че съм си още гладна след вечерята. Rolling Eyes
10.30ч. - диня;
13.00ч. - голямо парче торта + купичка грис;
18.30ч. - купичка леща, 160 гр. пресни картофи с копър и 1 домат.

Тортичката, която си направих от сладкиша с майонеза се оказа сполучлива. Останаха още три парчета, ще настоявам голямото сине и мъжо да ги изядат, та да няма утре. Mr. Green
Сега отивам да навестя сайта на Нана, че отдавна не съм го гледала. Да видя дали не е качила нещо интересно ... сладичко.

# 713
  • Мнения: 18
Здравейте на всички,включвам се и аз в темата.Днес ми е първият ден от диета.Новобранка съм  Grinning


 заедно сме ^^успехи !

# 714
  • Мнения: 130
И аз отчет.
З-3нектаринки
О-2яйца и малко кашкавал пържени със зехтин + салата от домат и 50гр сирене. И филийка хляб
В-половината на обяда се получи Grinning
С водата съм назад Sad 1,5 засега.
Айде ще бягам да покарам колелце :*

# 715
  • Мнения: 780
И аз отчет.
З-3нектаринки
О-2яйца и малко кашкавал пържени със зехтин + салата от домат и 50гр сирене. И филийка хляб
В-половината на обяда се получи Grinning
С водата съм назад Sad 1,5 засега.
Айде ще бягам да покарам колелце :*


В този режим е забранено смесването на белтъчини. Ето и четирите групи, които се консумират по отделно:
1. Млечни- сирене, кашкавал, прясно мляко, кисело мляко, извара
2. Яйца
3. Риба
4. Месо
 Peace

# 716
# 717
  • Мнения: 12 993
Днес моята малка дъщеря стана на две годинки, имахме чудесен празник с торта, балони и подаръци, а вечерта я водихме на цирк, беше много емоционален и хубав ден. Ядох малко, но смесих, заради тортат, утре ще лунувам. Банда реде ле сте ( това било ар ю реди на банскалийски:)))) Кой ще кара с мен, за Фифи знам, други желаещи:)
Връщам се да чета назад, лека нощ!

Общи условия

Активация на акаунт