Горещо лято е сега,време е мамите от ИБ да идем на море и планина!

  • 17 839
  • 746
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 4 122
Момичета,

Казвайте нещо ефикасно за 4 никнещи наведнъж зъби защото ще откача. Вече незнам коя поредна вечер малката спи и се дере....а и през деня е ужасно нервна, мрънкаща и лесно изпадаща в истерии.
Давам и дентокинд, но явно не е достатъчно силно за да я облекчи. За мазане грам не мога, защото не дава.

# 16
  • София
  • Мнения: 10 698
ИЗпих пет хапченца вит. Ц

# 17
  • до едно тепе
  • Мнения: 6 623
Търпение Алекс търпение Laughing Виж в предната тема Меца беше писала нещо newsm78 Пробвайте Peace И това ще мине. Hug

# 18
  • Северозапада
  • Мнения: 5 472
Камилия май беше за зъбите

# 19
  • Велико Търново
  • Мнения: 1 380
Поспаланче, благодаря за темата и лека работа   bouquet
Мецанке, Ема ще става все по-смела и все по-самостоятелна  Hug Няма да е зле да започнете имуностимулант, но нямам идея какъв. Още не ми е дошло до главата.
Моме, и аз отчитам като предимство факта, че времето ни на новородено премина зимата. Като се сетя как бяхме залепени една за друга през цялото време, не ми се мисли, ако е сега  ooooh!
Ми, Дани, няма да им носиш биба и памперс, пък да видим какво ще му дадат.
Теди, слушай си док. И да не се обърне - страшно няма  Hug

# 20
  • Мнения: 1 490
Само запис ,че ме чака една еееййй такава мивка с мръсни съдове и 1-2 перални ,още 2 чакат да бъдат сгънати,а мен ме мързиииии.
Магнет-УтрепА ме  hahaha hahaha скорошно оздравяване  Mr. Green

# 21
  • Мнения: 2 802
  grinning039

Алекс, а цока ли биба? Питам защото аз така давах на дребното, мажех кремче там и той си го осмукваше  Mr. Green Ако не става, дай и малко Панадалче  Hug

Магнет ... като гледам и ти си влязла в накаква черна дупка, като мен  Tired Бързо оправяне ти пожелавам  Praynig

И да не забравя да честитя ходещите крачета на Ема  Heart Eyes

# 22
  • В къщурката на хълма на феите
  • Мнения: 10 981
то имуностимулант не, по-скоро имуномодулатор, но се чудя преди това дали да не мина през една хомеопатка .. мойта кума е много доволна от нея, понеже и те бяха тръгнали по тоя път с нескончаемите разболявания и пиене на лекарства, но след като жената направи схема за прием на разни там илачи, се закрепиха .. направо вече почвам да изтръпвам и да си губя реалната преценка за неща, като така ми се разболява нон-стоп и даже не мога да разбера къде е причината, за да направя нещо по въпроса, а пък и без това си имам достатъчно кахъри на главата, още един повече, е твърде много Crossing Arms

# 23
  • Мнения: 11 478
Мерси за темата, поспаланче  Hug В момента хем се цедя, хем приспивам колично бебе в слинга, та ще съм кратка - комбинацията слинг и сешоар в жегата кърти  Joy Ама каквото и да е, само да е спокойно детето!

# 24
  • shumen
  • Мнения: 18 018
Поспаланче,мерси за темата.
Алексче,аз съм много доволна от Калгела и Дентокинд за никнещи зъбки.За сега има малко затишие при нас и не мажа с нищо.
Меци,дано не се разболее Емка,а да е нещо инцидентно.
Магнитче,оправяй се и ти и внимавай да не заразиш децата.
Яже,аз че няма да им занеса памперс и биба е ясно,ама дали пък няма да му сложат памперс от някое друго дете и пак да си гледат кефа.Ето,днеска приказвахме с комшийката срещу нас и каза,че нейната не искала да спи на обяд там и лелките много е тормозили и е спряла за сега.Явно не им се занимава с будни деца,ами им е по-добре да си гледат кефа.

# 25
  • Мнения: 1 490
Моме ,махни нагревателя на сешоара  Mr. Green

# 26
  • Мнения: 11 478
Как бе, душа - аз съм от клуб - пречат ми ръцете  Mr. Green Нашите имат сешоар, който духа студено, май ще им звъня да ми го носят.

# 27
  • В сърцето на любимия човек
  • Мнения: 13 414
Моме - пробва ли с абсорбатора? Поне не духа топло  Rolling Eyes

# 28
  • Мнения: 1 490
Как бе, душа - аз съм от клуб - пречат ми ръцете  Mr. Green Нашите имат сешоар, който духа студено, май ще им звъня да ми го носят.
С една отверчица се отваря,маха се онова ,което прилича на реотан и воала.Може с чиста съвест да прецакаш МТ да я свърши тази работа .Аз си бях взела един сешоар от Кауфланд за 10 лева и ми вършеше страхотна работа,освен това беше слабичък и не гореше много ток.
А пробва ли да му пуснеш бял шум от ю-туб ? Heart Eyes

# 29
  • София
  • Мнения: 4 122
Благодаря ви многооооооооооооо Simple Smile

За Камилия - ами няма я в нито една аптека тук при нас. Направо незнам какво става.
За мазането - не ползваме биба, а така не ми дава да и бръкна в устата.....ако и бръкна ми захапва пръста.

Аз търпение имам, ама е супер шибано и се дразня, че е толкова изнервена и не иска да спи през деня, а вечер е яко изморена и едвам издържа. Ще видя да потърсим по други аптеки. Иначе дентокинд и давам, ама явно и е слаб, а не искам да прекалявам с дозата.

Поспаланче - мерси за темата.

Меци - според мен най добре посетете ако вярваш хомеопат ( аз съм малко по така към тея неща ).

Магнитче - да се оправяш бързо и повече да не боледуваш.

Общи условия

Активация на акаунт