American Horror Story: Пейка

  • 32 045
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Оф, ми онова, дето на гифчета го бяха пуснали по-назад. С мацката с крилата.

По линията на Дъгата, Кафе, да.  Mr. Green

# 76
  • Мнения: 9 137
Другия сезон и Мат Бомър  hahaha

# 77
  • Мнения: 4 684
Иййй, неййй Нийле, ней Патрик, ней Харис! Толкова да го обичам, не искам в това фрийк шоу да влиза! Naughty Вежди и той ми беше тръпка едно време, ама добре се вписа, но Нийл е нежна дУша, не го давам! Crossing Arms

# 78
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Гджъшшшш по главата на Ландграф, гджъъъъъъш по главата на Мърфи, гджъъъф!  bambam


http://insidetv.ew.com/2014/07/21/fx-ahs-freak-show-campy/?hootP … ce29bd91a43f90763

# 79
  • МАРС
  • Мнения: 1 170
О, тва не ми се чете, я напиши резюме.

# 80
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
Оф, ами...  бла-бла-блааа, сезона ще е нещо средно между Лудницата и Вещиците... бла-бла, Мърфи къф е уауски, бла-блаааа... Шефа на FX си вдига самочувствието.

# 81
  • Мнения: 6 519
Нямам търпение.

# 82
  • Ænima/Albuquerque
  • Мнения: 3 821
 hahaha

# 83
# 84
  • МАРС
  • Мнения: 1 170
Така както сме се разписали, докато почне сезона ще трябва да пуснем още една тема.
Заглавието може да е "още по-голяма пейка". Mr. Green

# 85
  • Мнения: 4 684
Беседка!

# 86
  • МАРС
  • Мнения: 1 170
Анджък!

# 87
  • Мнения: 6 519
Тия изроди стартирали на 15.10.? - влача си любовната пейка:

Скрит текст:

# 88
  • МАРС
  • Мнения: 1 170
Тц, тая нема да ни събере. Naughty

# 89
  • В Космоса
  • Мнения: 10 159
По някое шалте под пейката кат опънем, мога да услужа с два хамака и една палатка ми се намира, ще си направим бивачец и за поприлягване, че ще ни се натъртят дупеата. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт