Еркан Петеккая- филми, изяви, колеги # 91

  • 37 379
  • 738
  •   1
Отговори
# 330
# 331
  • Мнения: 4 725
Добро утро и хубав вторник на всички желая! Grinning Grinning Grinning










Последна редакция: вт, 02 сеп 2014, 17:30 от arpha

# 332
  • Мнения: 4 725




Последна редакция: вт, 02 сеп 2014, 22:00 от arpha

# 333
# 334
  • Мнения: 4 725


Историята на нашата серия нови за 2014 и 2015 г.:

Елементите на един много богат човек и бедните кръг Блум

Съпругата на Румен + norgol понеделник си сложи на същия ден в същата болница.

ФА atlkhbtawa бебета с някои елементи на нейния син така lnorgol защото те мислят за него като дъщеря си и сина norgol отиде в ъглите, защото те мислят, това е неговата дъщеря

След 15 години на раждане очаквам ъгли ще видите norgol и се влюбва в с нея не е известно или е известно, че всеки от тях изведе съм внимателен

Или че, след 15 години, истински дъщеря norgol и момиче, че тя е дъщеря на norgol и всички ще бъде между него и norgol любовна история.

И тук започва известният невъзможно любовната история между най-голямата стълба на nurgol райони хо верига ресторанти и собственик на лошото момиче магазин много нормално

Вашето мнение за тази вълнуваща история!?

# 335
# 336
# 337
  • Мнения: 10 824
Значиииииии bowuu...кажи речи съм налучкала  Wink...Първо се отбих при сватите и видях тази снимка на Нуриш... Rolling Eyes

...с тази прическа...и си  Thinking...много бойка ...или бойна ще е героинята и...и тежко и горко на Ерковият герой да я опитоми bowuu ooooh!...ако ,естественно снимката е от сериала...НО...може и да греша... newsm78

Ухаааа  smile3555 Smile...ПРИВЕТТТТТТТТТТТТТ... Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 338
  • Мнения: 10 824
Дубру тру,мацки ! Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Hug

Хайде ,беее...появявайте се вече...септември е...и време за кино...ха ха ха ... Joy Joy Joy


Скрит текст:
Викам ви,момичета ,а аз след ден ,два изчезвам за 10-тина дни...първо на моренце...чакам да се оправи времето  Praynig и...после у Софето Party...Сестричок,Слънче...Арфи знае...дано най после се вишдим за няколко часа... Praynig   friendship hug bowuu Joy Joy Joy

# 339
  • Мнения: 10 824


Историята на нашата серия нови за 2014 и 2015 г.:

Елементите на един много богат човек и бедните кръг Блум

Съпругата на Румен + norgol понеделник си сложи на същия ден в същата болница.

ФА atlkhbtawa бебета с някои елементи на нейния син така lnorgol защото те мислят за него като дъщеря си и сина norgol отиде в ъглите, защото те мислят, това е неговата дъщеря

След 15 години на раждане очаквам ъгли ще видите norgol и се влюбва в с нея не е известно или е известно, че всеки от тях изведе съм внимателен

Или че, след 15 години, истински дъщеря norgol и момиче, че тя е дъщеря на norgol и всички ще бъде между него и norgol любовна история.

И тук започва известният невъзможно любовната история между най-голямата стълба на nurgol райони хо верига ресторанти и собственик на лошото момиче магазин много нормално

Вашето мнение за тази вълнуваща история!?

Арфииииии Hug Heart Eyes...това навярно е превод на Гугъл....откъде го копна ,мила...пиши източника в темата на сватите и Кей...ако може да го преведе по смислено... Praynig Praynig

# 340
  • Мнения: 10 824
Снимчици от инстаграма на Ерко... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes








Приятен ден  Peace...аз отивам на агрофитнес... ooooh! #Crazy Joy Joy Joy

# 341
  • Мнения: 4 725
Привет! Wink  Офффф, дълъг и изморителен ден! Rolling Eyes

Светлич,  Hug Heart Eyes Grinning остаяй агрофитнеса и бягай към морето, нищо че вали, почивката си е почивка!  bowuu bowuu bowuu Я виж, Ерчик, колко е щастлив след неговата! smile3503


# 342
  • Мнения: 4 725
Писах при сватите днес. Ето мнението на Кеии, усетила ги е нещата, както винаги! smile3521



Здравейте, момичета!

Свет, последните снимки на Нургюл са от сета на филма "Нощ". Самата Нургюл ги пусна в инстаграма си, което си е направо новина, като се има предвид, че рядко ползва инстаграм. Но сега може и да са се променили нещата. Между другото, последвала е Еркан в инстаграм, той също я следва.

Иначе, новини за сериала - никакви!

Това, което Арфа е пуснала мисля е съчетание от малкото инфо за сюжета, като са добавили нещо от себе си, и накрая питат дали историята им харесва.
Накратко казано, те предполагат, че героинята на Нургюл и може би съпругата на богатия бизнесмен /Еркан/, са родили в една болница, но разменят децата.
15 год. по-късно, героинята на Нургюл, която е бедна и работи в магазин за чеиз се сблъсква
с богатия собственик на верига ресторанти и се влюбват, но заради размяната не могат да бъдат заедно. Нещо такова.

Няма информация за сериала, но това не значи, че не работят по него. Мисля, че първата официална информация ще дойде от Стар ТВ, тъй като Ендемол са все още нови на пазара за сериали, нямат профили в социалните мрежи. Тези, които имат, не ги ползват или са за реалити предаванията им.
Информацията публикувана от Стар Тв, ще достигне до повече хора. Не знам защо, но ми се струва, че най-късно началото на другата седмица ще ни зарадват с нови снимки и име на сериала, както и по-ясно обяснение на историята.
  Praynig Praynig Praynig

Пожелавам ви хубав ден!

# 343
# 344
  • Мнения: 4 725

Последна редакция: чт, 04 сеп 2014, 20:13 от arpha

Общи условия

Активация на акаунт