Халит Ергенч "Великолепният век"(Muhteşem Yüzyıl) и новите проекти на екипа-87

  • 55 749
  • 737
  •   2
Отговори
# 45
  • Мнения: 683
Памуковата принцеса го изгледах по българската телевизия. Мехмед е голям сладур в тази роля. Много ми допадна.  "Черни пари и любов" не знам дали бих го гледала, тъй като Туба не ми допада като артистка и по принцип не гледам сериали с нейно участие.





Сватбата на Пелин

# 46
  • Мнения: 14 571
И аз гледам "Иффет" и "Черна роза". Мнението ми за Туба е точно като това на Ани . Не ми допада. Но изгледах 2-3 епизода на КПА . Не съм впечатлена и го изоставих. Не ми е любимец и Къванч ,затова така постъпих и с "Курт Сеит и Шура" Joy Joy Joy  И "Перла" не съм гледала,сега хвърлям по някое око ,но не ме привлича ! "От нашето по-хубаво няма!" Hug Hug

# 47
# 48
  • Обетованата земя
  • Мнения: 459
Перла не беше нещо особено, но Забраненият плод много ми хареса и Къванч ми харесва също. Те между другото много си приличат с принц Селим  Laughing
За мен най-хубавите турски сериали които съм гледала са Великолепният век на първо място, 1001 нощи и Забраненият плод. Също и Листопад не беше лош за запълване на вечерите, но си е по като сапунка. Гледала съм дотук 2 турски игрални филма, единият беше тъп, забравих му името, но другият много ми хареса-Любовта обича съвпаденията с Мехмет Гюнсюр (принц Мустафа).

# 49
  • Мнения: 9 778
Добро утро   food010
с два колажа , които зареждат с много настроение Heart Eyes







# 50
  • Мнения: 927
Аз не харесвам Енгин и Къванч и така не се и навих за КПА и КШ. В момента гледам Една любовна история с бг аудио. Започнах да повтарям ВВ, но отново с бг аудио - до към 40 еп съм. Започнаха да дават отново ЗП по диема фемили и смятам да го повторя.
Подготвяме един серил приключил вече в Турция, но така и не е успял да получи бг превод. Лично на мен ми е ужасно интересен, но за сега е само проект.

# 51
  • Мнения: 683
Бамбито, сподели ако искаш кой е сериала. "Курт Сеит и Шура" изгледах с голям напън 1 серия и бях до там. Не е моя сериал пък ако ще и най-скъпия да е. Забранения плод ми хареса, но аз харесвам Берен и играта и. Киво ми хареса тук и в Север-юг.  Ако ми остане време бих погледнала "Една любовна история" с Лио от ВВ. Също така той участва и в "Момичето с червения шал". Мисля, че го отровиха във ВВ заради този сериал  Laughing Лили, много интерсно видео си сложила  Joy hahaha

# 52
  • Мнения: 927
Селиалът е Kayip - Загуба, с участието на малкия принц Баязид и Доня Грасия. Мен много ме впечатли и чакам с нетърпение да разбера какво се случва. Ще сложа промо сники, но в скрит текст, ако някой се заинтригува.
Скрит текст:





Забравих да отбележа, че гледам и Интикам.

# 53
# 54
  • Мнения: 14 571
Сряда е! Но не така очаквана,както през тези хубави 4-5 години на "ВВ"! Confused
Добро утро и успешен ден! Grinning Grinning Grinning

# 55
  • Мнения: 683
Мерием и Лара

# 56
  • Мнения: 9 778
Няма  по- красиво и свято чувство от майчинството  Hug Hug Hug
Прекрасни Лара и Мерием  Hug

# 57
  • Мнения: 14 571
Нашият султан не го виждаме напоследък newsm78
Сигурно се е отдал на любимия си спорт-гмуркането и по-малко време е над водата.
Дано утре да има снимки. newsm78
След природните катаклизми в много места на страната,ви желая спокойна вечер! Hug

# 58
  • Мнения: 683
Нова снимка поместена във ФБ от феновете на Халит и Берг

# 59

Общи условия

Активация на акаунт