Банята-21 тема

  • 85 352
  • 743
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 371
За примери за смесителите:
пример за кухненски смесител, който може да бъде и в банята (предпочитан от мен модел) : http://www.ikea.bg/DefaultM.aspx?page=productview&iID=9994,
нашия смесител в момента в банята (избран от ММ, допада ми и има екстри): http://siko.bg/smesitel-b0438aa-vidima-uan-stsch-nepodv-ud-lzh-chuchur.html

Последна редакция: нд, 13 юли 2014, 09:52 от Bunnyslava

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 40 838
Момичета,кое е по-удачно и по-евтино...за праг под душ кабина-дали готов праг или да се изгради такъв от плочки Rolling Eyes Питахме вчера един готов 90/90 е около 100лв.

# 17
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 117
Определено съм за готов праг,понеже стои много по-добре от направения с плочки-няма ги ръбовете и няма фуги. За коритото - много против него съм,понеже ако не го подсилите може да се спука,седи грозно,чисти се трудно и куп други недостатъци. Някой тук беше споменал,че в процеп в такова корито му се завъдили червеи.  Sick Категорично не.  Peace

# 18
  • Пловдив
  • Мнения: 40 838
Ооо,не корито и ние няма да слагаме PeaceМерси!

Средна хубост смесители на какви цени мога да търся... Rolling Eyes 60-70 лв. или...?
Вчера ми предложиха комплект за 200лв. на Видима,промоция.Като има и душов смесител,слушалка и шлаух + смесител за мивка.Та...се чудя дали е добре като цена?

# 19
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 117
Смесители за душ ли или за мивка? Цената е добре като за Видима. Ние сме с техен смесител на душа долу/ама го обясних../ и съм доволна-с лекота управляваш струята и нагласяш водата. На мивката сме с друг,по-евтин,но не съм доволна-прави много резки движения и докато нагласиш правилната температура..  Rolling Eyes И двата сме ги взимали от Бриколаж-а.Този за душа на Видима струваше в този диапазон,който си дала.  Peace

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 40 838
Комплекта е за мивка и за душ за тия пари...и на мен ми се струва,че е ок като цена...Не мога да ги намеря в нета,но са много красиви.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 904
Аз пък съм ЗА изграден праг, тъй като не харесвам пластмасата как стои. Въпрос на вкус е. Скоро ще показвам, надявам се.  Praynig Praynig Praynig

Ето идея за смесител за баня. Изглежда много удобен и ако е хубав и струята пада плавно, не мисля, че ще пръска.

# 22
  • Sunshine state
  • Мнения: 12 117
Каква пластмаса? Нашият е готов и не е пластмасов. Ако е направен добре,и граденият не е лош,но пък овал не знам как ще докарат,а и вратите на душ-кабината няма да се затварят свястно. Мивката е супер.  Peace

Последна редакция: нд, 13 юли 2014, 10:52 от Pupitka

# 23
  • Отвъд алеята зад шкафа
  • Мнения: 7 342
Аз пък съм ЗА изграден праг, тъй като не харесвам пластмасата как стои. Въпрос на вкус е. Скоро ще показвам, надявам се.  Praynig Praynig Praynig

Ето идея за смесител за баня. Изглежда много удобен и ако е хубав и струята пада плавно, не мисля, че ще пръска.

Оу, тази мивка и смесител много ми харесват.

# 24
  • Мнения: 24
Момичета, виждали ли сте някъде такова чудо (като на снимката) - душ с функции или и аз не знам как да го нарека  newsm78. Иска ми се да имаме парна баня, но без да се налага да поставяме онези огромни душ кабини.

# 25
  • София
  • Мнения: 6 219
Не е задължително душ-кабината да е овална.
Не ми харесват тези отделни прагове и на мен.

Момичета, виждали ли сте някъде такова чудо (като на снимката) - душ с функции или и аз не знам как да го нарека  newsm78. Иска ми се да имаме парна баня, но без да се налага да поставяме онези огромни душ кабини.

Има ги тези неща по магазините и то в разнообразие.

Общо 200 лева за това, което казваш mystic woman мисля, че е много добре. И нашите на Видима бяха може би малко над 200 лева в промоция и нямам забележки.

# 26
  • Мнения: 2 140
Според мен това са само хидромасажни дюзи без парогенератор.

# 27
  • Мнения: 24
Според мен това са само хидромасажни дюзи без парогенератор.

Възможно е, исках само да онагледя какво има предвид.  Някоя от вас има ли такъв парогенератор, заслужава ли си? Предполагам че стъкления параван трябва  се направи плътно затваряем, за да има смисъл цялата работа, а не парата да се носи из цялата баня?

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 40 838
 Peace

А според вас душ кабините на промоции,напр. за 200-290лв. дали стават Rolling Eyes Има такива овални...въпреки,че ММ иска прав ъгъл,но идва доста по-скъпа.

# 29
  • Мнения: 2 140
Не виждам защо да не стават. Ако сте избрали конкретен модел може да потърсиш инфо в нета.

А за парната баня Кераглас или нещо такова ми предлагаха параван по размер и италиански парогенератор за 6 хил.  на друго място не съм виждала параван с парна с-тема.

Общи условия

Активация на акаунт