Сиромашки сандвич

  • 1 765
  • 18
  •   1
Отговори
# 15
  • Вече на село
  • Мнения: 569
Като разновидност на тези детски аламинути предлагам на филия по-дебелшка няколко лъжици кисело мляко, ама истинско, домашно квасено и захар отгоре

# 16
  • Мнения: 150
и друг сандвич:
филия мек хляб се намазва с 1 лъжица олио,отгоре се слагат 1-2 лъжици домати от буркан и се разстилат върху филията,и отгоре се посолява.
Този сандвич си го правим често в нас.Като бях дете баба ми ми правеше такъв и сега в нас всички го харесваме.
danidji и аз това съм го яла като дете- баба ми на село ни го правеше и ги наричаше Царски филии, но мисля, че тя си го беше измислила. Познайте какво ще обядвам  Laughing  Laughing  Laughing

# 17
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
и друг сандвич:
филия мек хляб се намазва с 1 лъжица олио,отгоре се слагат 1-2 лъжици домати от буркан и се разстилат върху филията,и отгоре се посолява.
Този сандвич си го правим често в нас.Като бях дете баба ми ми правеше такъв и сега в нас всички го харесваме.
danidji и аз това съм го яла като дете- баба ми на село ни го правеше и ги наричаше Царски филии, но мисля, че тя си го беше измислила. Познайте какво ще обядвам Laughing Laughing Laughing
много е хубаво ,нали? Laughing

# 18
  • BABYLAND
  • Мнения: 3 409
Обожавам топлото крайче на хляба след като съм го издълбала да го напълня с руска салата и снежанка /домашни/. Свинска работа, ама вкусноооооооо  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт