Мързеливи красавици - 36

  • 42 952
  • 733
  •   1
Отговори
# 135
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 185
Привет!!!!
Нямам с какво толкова да се отчета....
Днес и утре ще работя в магазина....
Десиссслава, прекрасна ваканцията ти пожелавам.
Включвай се и от морския бряг!
Казвам наздраве!
Пожелавам прекрасна вечер!

# 136
  • Пловдив
  • Мнения: 13 501


Никой в този свят е достатъчно богат, за да си купи миналото. Така че, наслади се на всеки момент, преди да стане недостижим.

Прекрасен, вълшебен и емоционален вторник на всички   Hug

* Боби *, благодаря ти, ще се включвам  Wink

# 137
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 185
Добро утро и от мен!!!
Прекрасен цитат, Десиссслава!

Трябва да проверя кога е лунуването, че имам нужда от прочистване и поне 1 кг да сваля  Mr. Green

Пожелавам ви слънчево настроение.... времето отново ще е дъждовно....

Да си щастлив това не е цел и не е придобито благо. Това е решение..

# 138
  • Мнения: 2
Добрютру и от мен, че вече хич не мога да се оправям в тоя форум - викам да дойда да ви нагледам...



Аз след малко трябва да заминавам на работа, а мъжо още спи - уж щеше да ме кара с колата... hahaha

Прекрасен ден на всички и искам море! *мрън*

# 139
  • Мнения: 885
Добро утро!

Vanilla Nights ,аз затова изкарах книжка на стари години.Омръзна ми постоянно да чакам някой за нещо.Още не ми дават колата самостоятелно,но и това ще стане. Laughing

Деси,весело изкарване на морето.И хубаво време. Laughing

Иначе разкрасително нямам с какво да се отчета. Blush

# 140
  • София
  • Мнения: 5 483
Здравейте,появявам се на отчет с кафето Simple Smile
 Събота и неделя бяха пълен релакс,вечерта излизахме на клуб,прибрахме се сутринта,съответно неделята беше наполовина проспана.Лакирах се с  Essie Peach Daiquiri ръцете и краката.
Взех си депилатоар на Дева и никаква работа не ми върши,чаках го 15 минути,както пишеше на опаковката и нищо.Дали пък защото косъмчетата ми бяха къси,не знам.Ще му дам втори шанс де,вчера беше тука има тука няма и вечерта се минах със бръсначката.Сдобих се и с едни къси панталонки на ментово райе и установих че райето много хубаво издължава крака и стеснява,сега само остава пак да пекне слънцето да си ги нося.

 И накрая да ви споделя каква прИмоция хванах на Авен вчера в аптека Субра на Графа по случай откриването и се обзаведох за морето.Имаше -35 % намаление на продуктите на Авен и при покупка на 2 пък ти подаряват мицеларна вода в пълен размер и ми казаха че промоцията с - 35 % важи и днес.Първото нещо,което ми мина през акъла е че нещо със срока им на годност не е наред,не мога да намеря и сайт в който да го чекна,знам 2-3 и никъде няма Авен.Иначе ми миришат добре и мисля че са в ред,според етикета си има време до изтичането му,ама аз не им вярвам.А и доста мостри като подарък ми дадоха,с една дума зарибиха ме.
Скрит текст:

и подаръците мостри:

Последна редакция: вт, 22 юли 2014, 11:52 от *Bubble*

# 141
  • Мнения: 452
Деси много вкусна тортичка с кафето днес , благодаря за страхотната мисъл и слънчево прекарване на морето  Grinning 
Нищо разкрасително тези дни , много работа  ooooh!
Весел и разкрасителен ден от мен  #Silly

# 142
  • Мнения: 2 431
Страхотна тема! Ще се радвам да си бъдем взаимно полезни. Simple Smile

# 143
  • Пловдив
  • Мнения: 13 501
Привет от слънчево Приморско  Hug
Отчитам се с тен  newsm03, маска на лицето, лосион за след слънце, а по-късно с грим и прическа.
Пожелавам ви хубава и приятна вечер!

Добре дошла на Sahasrara   bouquet

# 144
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 185
Добър вечер и от мен...  Hug
Обичам да има нещо за четене....
Разкрасително - две чаша мента с тоник  Mr. Green
Наздраве!
Утре почивам... дано се мотивирам за маска и да започна отново коремните преси....
Десиссслава, така мечтая и аз за морска почивка....

Хубава вечер!

# 145
  • Мнения: 189
Привет от Морето. Деси и Мими, аз съм ползвала рациново масло за миглите. Добре действа, но трябва упоритост и влиза в очите и люти и размазва зрението. Но пак казвам действа добре. Аз взех една четка от стара спирала, измих я хубаво и с нея нанасях всяка вечер и така спях. На 6- тия час от морското ми пристигане стъпих накриво и май съм си изкълчила крака на стъпалото или е навехнат по-скоро. Абе и аз един късмет ....

# 146
  • София
  • Мнения: 5 483
Добро утро и от мен!
 Разкрасително мисля да мина през фризьора да си запиша час,или направо да ме вземе.Маска на лицето сложих вчера,днес ще е стандартната процедура по почистване и хидратация.
 Десиссслава и esi_jo ,весело да си прекарате.
esi_jo,дано мине стъпалото и не е нещо сериозно.
Аз съм се настроила на ваканционна вълна,а имам две седмици до отпуската.

# 147
  • при моите деца .....
  • Мнения: 5 185
Добро утро, притита!
Напук на мрачното време ви сервирам слънчево кафе  Laughing


Пия кафе и преглаждам форума и ФБ, нали почивам днес....
Движа се по план - дадох кръв за контролни изследвания и сега се наслаждавам на закъснялото кафе...
Плана за днес е маска на лицето, епилатор и да пусна прахосмукачка...
Е, и да почета книжка....
 esi_jo, приятна и незабравима ваканция да пожелая и на теб!
*Bubble*, къде ще почиваш?
Може и да си писала, но старост-нерадост  Laughing

Хубав ден!
Слънчево настроение!

# 148
  • Мнения: 2 431
Приятно изкарване на почивката на почиващите! Simple Smile
Наздраве с кафето от мен! Simple Smile

# 149
  • София
  • Мнения: 5 483
Боби,в Созопол за две седмици

Общи условия

Активация на акаунт