Отговори
# 735
  • Мнения: 2 519
аз наистина се чудя на ели..след космото...ни една снимчица не качи ама ни една...абсолютно нищичко  Thinking дали има някаква връзчица  Mr. Green Mr. Green Thinking

# 736
  • Мнения: 8 533
ей ама химена пък нищичко не качи...примерно как прави закуска и всичко щеше да заспи  hahaha hahaha тези двамата все се разминават в туитър...когато тя е настроена туитърно любовно него никакъв го няма...когато той е настроен туитърно любовно,нея никаква я няма...как да го разбираме това  Thinking Mr. Green hahaha

# 737
  • Мнения: 8 533
би ли ми обяснил всички българи ли са развратни като теб  Thinking Mr. Green Mr. Green Joy Joy

 The truth hurts @bulgarianpowers  ·  12s

@willylevy29 Action dude,action!!Bulgarian people funny and liberal people!!remember!!

# 738
  • Мнения: 8 533
оо и снимки има  Mr. Green

# 739
  • Мнения: 7 538
 Thinking

❥XNR ‏@Navarretebabe  7h
Xime Today ♥️ @ximenaNR

# 740
  • Мнения: 7 538
Teresita♔ ElyFan♔ ‏@ElyEsTodaMiVida ....бившата ..амакуса...се вихри, заради  шантажиращото видео.... hahaha
"Фенките" не знаят ли,че Уилям е в ЛА...!? Shocked Thinking

# 741
  • Мнения: 8 533
Teresita♔ ElyFan♔ ‏@ElyEsTodaMiVida ....бившата ..амакуса...се вихри, заради  шантажиращото видео.... hahaha
"Фенките" не знаят ли,че Уилям е в ЛА...? Thinking
оо то остава и тези да не се вихрят hahaha hahaha

убиваш ме човек,това ли ти трябваше за да събудиш музата Joy Joy

# 742
  • Мнения: 8 533
Teresita♔ ElyFan♔ ‏@ElyEsTodaMiVida ....бившата ..амакуса...се вихри, заради  шантажиращото видео.... hahaha
"Фенките" не знаят ли,че Уилям е в ЛА...!? Shocked Thinking
е те може би не свързват ел ей с някаква опасност hahaha hahaha

# 743
# 744
  • Мнения: 2 519
новата тема..формално Mr. Green после ще я оправям...да не продължаваме тази..но сега имам друго занимание Wink
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=791459.new#new

# 745
  • Мнения: 8 533
тя и Химе изглежда порядъчно добре  hahaha но никакъв начин ли няма да разберем къде е Thinking брат буди Катето там е вече 7 часа hahaha време е hahaha

# 746
  • Мнения: 2 519
оо той часът не е проблем  Mr. Green аз и в 5 и звъня и в 6  hahaha hahaha въпроса е че напоследък много зачестих и започна да ме е страх честно казано  Thinking  малко търпение  Mr. Green

# 747
  • Мнения: 8 533
оо той часът не е проблем  Mr. Green аз и в 5 и звъня и в 6  hahaha hahaha въпроса е че напоследък много зачестих и започна да ме е страх честно казано  Thinking  малко търпение  Mr. Green
това което правиш наистина е нечовешко,като се замисля,недей  Mr. Green жал ми става  Mr. Green
хайде доскоро в новата тема Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт