Re: ♥ Kaçak Gelinler - Булките Бегълки ♥ Тема 1

  • 49 764
  • 736
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 820
Пльос. Wink

Диди, Heart Eyes  bouquet

И туй нящУ ша има ли превод? newsm78
Снежи,  Hug Диди ми спомена,че ако се съберем повече хора ще го превежда  Praynig

# 16
  • Мнения: 7 006
Снежи,  Hug Диди ми спомена,че ако се съберем повече хора ще го превежда  Praynig

За сега сме 5, дано скоро станем повече  Praynig

# 17
  • Мнения: 8 408
РелаксчеHeart Eyes  bouquet

Нежност,   bouquet

Прилича ми на комедийка, гледа ми се нещо свежичко, аман от драми. Wink

# 18
  • Мнения: 12 719
Миленче,Снеже,Нежност  Hug Hug Hug
Добре дошли !
Нежност разбира се че ще се превежда за какво иначе да направя тема,но искам да се съберем още малко хора аз ще се заема с превода задължително ще се качва в тракер ,но аз предпочитам Аси  Peace
Снеже пълна комедия е ,но сигурно ще си има и своята драма понякога...
Все пак не бих превеждала нещо за самата себе си  Peace

# 19
# 20
# 21
  • Мнения: 7 006
Миленче,Снеже,Нежност  Hug Hug Hug
Добре дошли !
Нежност разбира се че ще се превежда за какво иначе да направя тема,но искам да се съберем още малко хора аз ще се заема с превода задължително ще се качва в тракер ,но аз предпочитам Аси  Peace
Снеже пълна комедия е ,но сигурно ще си има и своята драма понякога...
Все пак не бих превеждала нещо за самата себе си  Peace


Добре заварила ( както се казва  Laughing )
Ще се радвам да се съберем наистина повечко хора, че то само 5 човека да гледаме и обсъждаме - някак си наистина не си заслужава  Sad
Нека малко и комедия да погледаме, че с тия драми  Whistling

# 22
# 23
  • Мнения: 4 690
Здравейте !!!
Има ли някъде превод на руски, потърсих в сайтовете, където обикновено гледам ,но не намерих нищо.
неЖност , като комедиен ти препоръчвам новия kiraz mevsimi, но за него май няма тема.Аз го загледах, приятен е  Simple Smile

# 24
  • Мнения: 12 719
Валия,добре дошла за превод на руски не знам  Peace Hug
Колкото до Сезонът на черешите и аз го загледах ,но главният не ми лови окото много слаба игра и не ми харесва определно трябва да съберат главната с образа на Даахан  Peace

# 25
  • Мнения: 8 408
ДидиHug щом има превод, ще гледам. Wink

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 1 649
Здравейте! И аз съм заинтригувана от сериала.

# 27
  • Мнения: 12 719



Добре дошла Хапчо  Hug Hug Hug



# 28
  • Мнения: 106
Привет,

Има преведен еп.1 на руски ,но качеството на картината е зле


http://maxserials.tv/news/sbezhavshie_nevesty_kacak_gelinler_tur … e/2014-07-15-4292

# 29
  • Мнения: 4 690
Привет,

Има преведен еп.1 на руски ,но качеството на картината е зле


http://maxserials.tv/news/sbezhavshie_nevesty_kacak_gelinler_tur … e/2014-07-15-4292

Да , и аз го видях това и мисля да погледам, но качеството е наистина ужасно.Момичето, което е правило клипа обясни, че и е за първи път и затова се е получило така, лошото е, че всички други сайтове за взели този клип.
Иначе сериалът ми се струва интересен , тип романтична комедия ,виждам и познати лица .

П.П.  Диди, аз пък Вишните ги загледах точно заради главния, много ми е красив  Embarassed

Общи условия

Активация на акаунт