GB- В очакване на слънцето тема 120 В очакване на новия шанс

  • 17 939
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 685
  Като казвате  планината  и ми се догледа серията . Толкова хубаво беше , нямаше ЯмКерски снимки от всякъде  , рейтинг ,   2 сезони , Беаз шоу- 2,  нови проекти и  т.н. толкова лежерно беше всичко  Peace
  

# 736
  • София
  • Мнения: 9 363
Мише пепел ти на клавиатурата.

# 737
  • Мнения: 2 685
Пепи, да. Да не вземат да ни изненадат и до последно Керо да си мечтае за Зейно и Зейкерче.  Mr. Green

  Е  , да и да празнуват всички измислен рожден ден  Mr. Green

# 738
  • София
  • Мнения: 30 253
 Като казвате  планината  и ми се догледа серията . Толкова хубаво беше , нямаше ЯмКерски снимки от всякъде  , рейтинг ,   2 сезони , Беаз шоу- 2,  нови проекти и  т.н. толкова лежерно беше всичко  Peace
  

Ех, беше хубаво време, даже прекрасно.  Heart Eyes Толкова бяхме спокойни и щастливи, а какво ни чакало след това.  ooooh!

Така исках да свършат още м.юни, сега да почиват, да се радваме на филма на К.Б. и да чакаме м. октомври с нетърпение.  Blush

Бу, то знае ли човек вече.  Mr. Green

Последният кадър, споделен от Ханде, е на сем. Сайер младши.  Wink Заедно са и са родители.  Heart Eyes

# 739
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414
 Като казвате  планината  и ми се догледа серията . Толкова хубаво беше , нямаше ЯмКерски снимки от всякъде  , рейтинг ,   2 сезони , Беаз шоу- 2,  нови проекти и  т.н. толкова лежерно беше всичко  Peace
  

Ех, беше хубаво време, даже прекрасно.  Heart Eyes Толкова бяхме спокойни и щастливи, а какво ни чакало след това.  ooooh!

Така исках да свършат още м.юни, сега да почиват, да се радваме на филма на К.Б. и да чакаме м. октомври с нетърпение.  Blush

Бу, то знае ли човек вече.  Mr. Green

Последният кадър, споделен от Ханде, е на сем. Сайер младши.  Wink Заедно са и са родители.  :love:
Мише кой кадър бе  newsm78 Аз къде съм бляла пак

# 740
  • София
  • Мнения: 30 253
Пепи, Ханде го сподели в ТТ след последния снимачен ден Heart Eyes

Скрит текст:

# 741
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414
Пепи, Ханде го сподели в ТТ след последния снимачен ден Heart Eyes

Скрит текст:
Не знаех че тя го е споделила.Иначе я знам снимката  Heart Eyes

# 742
  • Мнения: 2 685

   Да ,  Мише сега се чудя на какво да се зарадвам  Peace

  Може би само само към филма имам интерес и то не заради перуката Peace

  Керем се нагласил с русокосата фея , а Ханде е в неизвестното  Joy Joy Joy
 

# 743
  • София
  • Мнения: 30 253
Пепи, Ханде го сподели в ТТ след последния снимачен ден Heart Eyes

Скрит текст:
Не знаех че тя го е споделила.Иначе я знам снимката  Heart Eyes

https://twitter.com/dogandemirhande на 13-ти юли я пусна.  Heart Eyes

Хайде, местим се.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт