www.feelunique.com - 11

  • 48 248
  • 726
  •   1
Отговори
# 705
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
и аз съм получавала до сега няколко такива, като се има предвид, че дори не съм си завършила напълно регистрацията в ПайПал (не съм въвела карта)  Laughing

# 706
  • Sofia
  • Мнения: 15 600
   Постоянно получавам подобни скамаджийски съобщения. Laughing

# 707
  • Мнения: 222
За колко време пристигат нещата от Англия до България? Поръчките с кода за намаление кога ги очаквате?

# 708
  • Sofia
  • Мнения: 15 600
   Горе-долу за около седмица пристигат, някой път малко повече. Peace

# 709
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
при мен винаги идват за 10 дни  Whistling

# 710
  • София
  • Мнения: 9 576
  Постоянно получавам подобни скамаджийски съобщения. Laughing
Радваш се за ситуацията ми или просто искаш да блеснеш???
Споделих опит с вас. За да бъде полезно за другите.
Получавам много такива мейли, но от Пейпал представящи се за пръв път. Ето, че се случва!!!!

# 711
  • Sofia
  • Мнения: 15 600
  Постоянно получавам подобни скамаджийски съобщения. Laughing

Радваш се за ситуацията ми или просто искаш да блеснеш???

   Нито едно от двете, просто ми стана странно, че някой се е вързал на нещо подобно. Wink И затова споделих, че и аз постоянно получавам. Peace

# 712
  • Мнения: 3 060
И аз получавах такива мейли, поне 3-4 пъти и всеки път ги докладвам на Пейпал  Peace

# 713
  • София
  • Мнения: 9 576
И аз получавах такива мейли, поне 3-4 пъти и всеки път ги докладвам на Пейпал  Peace
Работата е там, че репортвах и до днес нямам отговор от тях. Мигновено тогава смених паролата си и наистина няма съвпадение на датите, та това остава още като предположение, но съм повече от сигурна, че това е причината. Другото нещо, че покрай пътуванията ни непрекъснато предоставям тази информация, купувайки билети и резервирарайки хотели. Та не мога да бъда категорична кога и в кой момент е случката. Факт е само, че 2 от 3 те суми се връщат. Липсва за сега само 1вата сума. newsm78

# 714
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
малко е спам, но съм чувала, че много карти са били хаквани след резервации на Wizzair online Peace

# 715
  • Мнения: 57
Здравейте,

Някой ползвал ли е този сайт  http://www.parfum-zentrum.de - гледам, че имат доставка до България с DHL.

Принципно вече поръчах от там и се чудя какво ще дойде  newsm78

# 716
  • София
  • Мнения: 9 576
малко е спам, но съм чувала, че много карти са били хаквани след резервации на Wizzair online Peace
Никога не беше се случвало досега и не съм имала подобен опит. Съмнявах се дори в билетомата на автогарата във Валенсия, където след въвеждане на пин кода, кредитната карта засече и билетомата не отчете плащане....Много са вариантите,  като връщам лентата назад.... ooooh!, но датите в извлеченито не съвпадат с тези предположения. ooooh!

И за да не е съвсем спам, добрата новина е, че ФЮ работят и с дебитни карти. И така съм пазарувала от там. Което в LF, HQ не е възможно.

# 717
  • Wolwedans
  • Мнения: 396
На мой близък приятел се случи същото с мейл от "Пейпал" за потвържение на име и парола преди 2 седмици. Добре, че има интернет банкиране и ги е хванал още същия ден. Блокирал картата и оспорил транзакциите.

# 718
  • София
  • Мнения: 9 576
На мой близък приятел се случи същото с мейл от "Пейпал" за потвържение на име и парола преди 2 седмици. Добре, че има интернет банкиране и ги е хванал още същия ден. Блокирал картата и оспорил транзакциите.
Имам интернет банкиране и по 3 ми сметки. С онлайн банкиране не може да се види плащане с КК, направено в същият ден. Отчитането става след няколко дни и е видимо едва след 3-4, понякога и повече дни в онлайна Wink
А и в този случай тегленето е станало няколо дни след мейла. Много неясноти има като цяло...

# 719
  • Мнения: 2 787
Скрит текст:
малко е спам, но съм чувала, че много карти са били хаквани след резервации на Wizzair online Peace
Никога не беше се случвало досега и не съм имала подобен опит. Съмнявах се дори в билетомата на автогарата във Валенсия, където след въвеждане на пин кода, кредитната карта засече и билетомата не отчете плащане....Много са вариантите,  като връщам лентата назад.... ooooh!, но датите в извлеченито не съвпадат с тези предположения. ooooh!

И за да не е съвсем спам, добрата новина е, че ФЮ работят и с дебитни карти. И така съм пазарувала от там. Което в LF, HQ не е възможно.
И в трите сайта може да се пазарува с дебитна карта без проблем Peace

Общи условия

Активация на акаунт