Има-няма лято, ЯНУАРЧЕТО с усмивки е богато! (53)

  • 52 093
  • 751
  •   1
Отговори
# 330
  • София
  • Мнения: 416
Елч, аз съм завидно търпелива, нали съм телец, та ще си чакам, до като му дойде времето!  Heart Eyes
А иначе проверих и се оказа, че и асцендента и луната ми са стрелец! Mr. Green А нали казват, че след 30 водещ ставал асцендента. Определено характерът ми се променя и сега се чувствам много по-добре. Сега се случва и да се поскарам, да повиша тон, до скоро това беше немислимо. А и ми минава сърденето много по-бързо, преди се сърдех и по седмица... ooooh!

Еми, да е жив и здрав ТМ и много да се обичате!

Мрм, Елч, стискам палци всичко да завърши все пак с хепи енд! 

# 331
  • София
  • Мнения: 598
Mrm, Елч, сигурна съм, че всичко ще се нареди, но е скандално колко протакат и държат хората в неведение. Стискам палци!

Аз пък не си знам асцендента, защото не си знам и точния час на раждане.

Имам въпрос - при раничка на шийката колко често се прави колпоскопия? Правих си преди почти две години, после два пъти цитонамазката ми беше първа група и не са ме пращали пак. Да не би АГ-то да е забравила или не е нужно? Ще питам следващия път, но да се допитам и до вас.

Люба, и на мен мечтата ми е да мога да не работя от време на време. Не че работата не ме кефи, но е яко човек да редува работа с период, който да посвети на семейството си. То май такава идилия трудно ще се случи, но си мечтая:)

Лека нощ на всички:))

# 332
  • София
  • Мнения: 416
Мохита, аз си наблюдавам моята всяка година. Тъкмо бяха решили да ми я горят и забременях. Сега се чудя кога да отида да ме видят. Последният път бях 2-ра група.

# 333
  • Мнения: 455
Благодаря ви на всички, мили мои!

Ние днес ходихме на Плевен, много хубаво си изкарахме, купихме каквото още ни трябваше за градината.И какво ми се случи-в новия МОЛ в Плевен в магазина нa H&M, някой ми извиква името....обръщам се,и едно момиче с едно момченце ми казва "Еми аз съм Калифорния". Мале, как се зарадвах като ги видях с Ка.Тя е толкова сладка, а малкия сладур много мил, красив и пораснал. И той ще тръгва на градина. Оказа се,че Калифорния ме е познала по  Сами и Маринка, защото мен не ме е виждала на снимка.

Буби,  незабравимо и много хубаво да си изкарате.

Какче, хубав асцендент си имаш.

Лека нощ и от мен!

# 334
  • Мнения: 369
Еми Супер изненада!  Heart Eyes

Май и аз имам раничка, поне тукашният гинеколог спомена нещо, но нищо не иска да предприема.

Днес бях на кафе с единствената ми австрийска приятелка, не мога да не споделя как Калин говори немски Heart Eyes Heart Eyes За 6 месеца е направо уау! Де да можех и аз... Ето клипчето хихи.

# 335
  • Мнения: 455
Зайка, браво на Калин за немския.

И Честит 2-ри Рожден Ден на Мишето! Да е жив и здрав, много весел и щастлив! Да ви слушкат много с батко си! Heart Eyes

# 336
  • Мнения: 251
Мамо зайче, честито ти пораснало момченце!  Heart Eyes Да ти е жив и здрав!   bouquet

Рал, на патеричка, честит рожден ден и на теб! Много здраве и късмет ти желая!   bouquet

Емили, честит празник и на тм, много да те обича и глези!   bouquet

Елч, викаш при проблемни бременности се преносва, и аз четох една темичка тук, май наистина има нещо такова  Simple Smile Иначе аз съм с контракции от 4-5месец някъде, напоследък даже понякога са болезнени, понякога пък са на често, ама след като влязох в седмия месец, някак си се поуспокоих и не се шашкам толкова. И домакинствам и на разходки излизам с децата, че ако не излезнат става лудница... А, теб страх ли те е от раждането?

# 337
  • Мнения: 496
Зая, честит рожден ден на Мишко! Да ти е жив и здрав, прекрасен е!  Hug
А Калин просто е страшен, браво! От това, което изприказва хванах само : Schau mal!  Mr. Green Но децата са така, няма какво да им се опре. Сигурно съм ви разказвала за едни дечица от смесен брак, които гледах, докато учех във Франция - голямото беше на 4 години и говореше испански, италиански, английски и френски!  Shocked Без майтап!

Еми, супер среща! Калифорния отдавна не е писала, да вземе да се отчете и тя!  Hug

Днес и моето майче има рожден ден, да ми е жива и здрава! Скачам да ходя за подарък и после ще зачесвам багажа, че няма време!   ooooh!

# 338
  • Мнения: 505
Зайка честит ти рожденик. Да ви е жив и здрав !

Мохита по-добре я питай АГ-то, че аз едно време като имах раничка АГ-то при който ходех беше на мнение, че не трябва да се гори, докато не родя и аз съвсем бях забравила, че имам такова нещо. После ест ми я изгориха. Идеята ми е да я питаш какво ѝ е мнението, че те си мълчат понякога.

Адис а теб страх ли те е? Аз още не мога да определя. По-скоро ми се иска да идва и да приключва. Бременността ми тежи много повече, въпреки че не бих казала, че имам проблеми.

# 339
  • София
  • Мнения: 416
Зайка, да ти е жив и здрав рожденника! Heart Eyes
Браво на Калинката! А колко е пораснаааал! Heart Eyes

Честит рожден ден и на твойто майче, Буби! Да ти е жива и здрава!

Ей, бременните майчета, много ви се радвам! Heart Eyes

Ние снощи се завърнахме от Банско! Супер си изкарахме, басейни, спа, чист въздух...! И с това май завършиха летните почивки. Доволна съм, даже с две деца успяхме да си починем!

Еми, чудесна среща си имала! Ей, тези бг мами са на всеки км! Mr. Green

# 340
  • Мнения: 455
Буби, честит рожден ден на майчето ти! Да ти е жива и здрава, много щастливи моменти заедно!

Какче, браво на вас! Радвам се, че имахте такива хубави почивки!

Казах на Калифорния да се разпише, тя каза че ни чете.

адис, благодаря мила.

# 341
  • Мнения: 183
 Зая здраве , щастливо и безгрижно детство и много късмет не само за рожденика , а и за цялото семейство.

Буби да ви е жива и здрава и да празнувате още много рождени дни заедно.

Да се чувстват поздравени и други в случай че съм пропуснала някой.

# 342
  • Мнения: 496
Мерси, момичета!  Hug

По въпроса за раничките - аз никога не съм имала преди да родя, но и след двете раждания ми се получиха. Лекарят каза, че това е нормално за след естествено раждане, като и двата пъти след това завяхваха от само себе си. Сега след второто раждане, като бях на преглед док ми каза, че се вижда мястото, където е била, но в никакъв случай не може да се нарече раничка и не се налага обгаряне засега. Предложи да я проконтролираме след 6 месеца.

# 343
  • Мнения: 369


Благодаря ви момичета!!  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Тъкмо пристигнахме в България, та ще празнуваме утре  Laughing

# 344
  • Мнения: 1 687
е, какче, нормално с този стрелец да те харесвам толкова Wink
супер, че сте успяли да мръднете и да си изкарате и готино!

мохита, аз без раничка си ходя 2 пъти в годината на колоскопия, ей така, за всеки случай.

емили, и аз се зачудих как те е познала калифорния Simple Smile)))

мама зайка, супер за калин! а австрийката много твърдо говори...
да ти е живо и здраво малкото зайче-мишле Simple Smile

адис, шегувахме се с лекарката, ама има логика де, нали все се пазиш, дебиш, пиеш магнезии и прочие. и аз съм с контракции от края на 4 месец. имах по 20-30 на ден, сега едва го докарвам до 4-5 Simple Smile)) ама подозирам и аз, че е от успокоението де.
иначе сега леко започвам да се шубелисвам от раждането, но като цяло нямам търпение да се ражда вече и то не за друго, а за да спра да се притеснявам. такова шашкане беше цяла бременност, че вече просто искам да си го видя, да си го гушна и да знам, че всичко е наред.
а ти нормално ли ще раждаш и кога всъщност ти е терминът?

буби, и твоята мама да е жива и здрава, и както досега винаги до теб!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт