Има-няма лято, ЯНУАРЧЕТО с усмивки е богато! (53)

  • 52 046
  • 751
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 455
Нощнииии,какво става с теб?
Елч,кога се прибирате в къщи? Как е Дара? ♡

# 616
  • София
  • Мнения: 311
Нощни ?

Боян категорично отказва да ходи на плуване в градината. Не е пробвал, треньорите са много готини и всячески го зарибяваха, но се дърпа. Аз искам да ходи, но ако го пратя насила дали ще се травмира или пък ще си превъзмогне страха?

# 617
  • Мнения: 496
Елч, това с тоновете е било доста стресиращо, но важното е, че всичко е наред. И стига с тая карта, сигурна съм, че детето е късметлия!  Wink

Мрм, защо не го заведеш в свободното ви време на басейн, за да го запалиш. Идете заедно, за да му е по-спокойно, няма начин да не му хареса.  Peace

Пепинка, за Рая наистина е цялата на теб, но и Бо има твои черти, не е изцяло само на ТМ, дано не ми се разсърди Пламен. Simple Smile  Hug

Не знам по какъв принцип се смесват гените, но при нас Зоринка е закачила моята боя (очи, коса, кожа), а Миташки - на баща си. И въпреки това и двете деца имат и от двамата, и са по бебешки пухкави точно, каквато съм била аз като бебе, защото свекито все ми повтаря, че ММ бил много хърбав като малък - от бебе, та до пубертета.  Rolling Eyes

# 618
  • Сандански
  • Мнения: 72
Елч честит ви Нико!!!Да ви е жив и здрав,да има много късмет и много да се гордеете и с него и с Дара!

Говорете ми вие,че момчетата приличат на майките - и тримата са копие на баща си,но лошо няма поне е сигурен човека Mr. Green

# 619
  • Мнения: 369
Елч  Hug Hug Наистина е било голям екшън при теб...Аз щях да изтерясам ако се губеха тоновете. Crazy Пиши като можеш!  Heart Eyes Heart Eyes

mariyap При мен пък Мишока ме е одрал целия, и по характер и на външен вид. В детската градина само ми повтарят как все повече прилича на мен. Laughing Heart Eyes Heart Eyes Баткото е повече на мъжът ми, има и малко от мен де хихи.

За плуването гледам си русалки вкъщи, само дето не могат да плуват. Laughing На морето само се давеха, Мишо правеше опити да рита с крака, баткото се мяташе и после като камък потъваше.

Моите момчета пък взеха да се борят и са нон стоп на кълбо на килима...понякога се мъча да ги разтървавам, но в повечето случаи чакам да приключи битката  Laughing

# 620
  • София
  • Мнения: 311
Ние сме ходили на басейн, но Боян и с нас не иска да влиза. Насила го вкарвам, но не се кефи. Иначе кака му си е русалка от бебе, но дори това не го кара да пробва /всичко друго е "като кака"/.

# 621
  • София
  • Мнения: 415
mariyap, влизай по-често, липсваш ми!

В ДГ на Вики също има басейн, но май от трета група ще имат занимания. Иначе той обича да плува, едвам го изваждахме лятото от водата. Много държа да се научи да плува и то от ранна детска възраст.

Относно приликата, Вико е одрал ложата на баща си, за Алекс чувам различни мнения, та ще видим!:)

Ох, днес ще изкукам, с това лошо време няма излизане. Алекс в къщи почти не спи, освен ако не е в прегръдките ми!:) та явно днес така ще откараме деня, поне тишина ще има!:))

# 622
  • Сандански
  • Мнения: 72
Ох,какче и вие много ми липсвате,но пуста работа ooooh!

Днес съм почивка,навън вали и то си личи - пиша Mr. Green

За плуването - големия го записахме на уроци на 6 години,имаше изгледи да стане плувец,ходи на състезания,но на 10 реши,че футбола му е по-интересен.Влади изобщо не искаше да влиза в басейни до 7 години,когато батко му се зае и го научи да плува.Сега Божидар не можеш да го извадиш от водата,НО с пояс или на врата на баща си Mr. GreenПо друг начин посмъртно не можеш да го вкараш във водата.Не се притеснявам,когато му дойде времето ще се научи.

# 623
  • Мнения: 369
mariyap  Hug В другата ми отчетна също имаме мама с 3 момченца, все се сещам за теб като я видя хихи. Как са децата, всичко наред?

какче Ех ех, гушкайте се сега ви се е паднало!  Laughing Heart Eyes Heart Eyes

# 624
  • Мнения: 496
МарияП, наминавай чат пат, не ни забравяй! Simple Smile

Какче, Митачето заспива и без да го гушкам, обаче в това дъждовно време е само за сън и гушкане, и след малко мисля да се мушваме под завивките.  Heart Eyes Възползвайте се и вие. Simple Smile

Зоринка много обича да се къпе и все беше във водата в морето. С пояс, без пояс, както падне. Даже с пояса плува, маха с крачетата и много успешно се придвижва във водата. Митето е по-предпазлив с водата и малко се страхува, но мисля, че е нормално. Зоринка на неговата възраст също малко се плашеше.

# 625
  • Мнения: 455
 MariyaP много се радвам, че писа.Прави го по-често.  Hug
мрм, щом не проявява желание на този етап според мен не го насилвай. Като порасне може би сам ще поиска или ще прояви интерес.  Peace
зайка, още ли сте в България?

# 626
  • Сандански
  • Мнения: 72
Момичета,много се радвам че не сте ме забравили Hug
Зайче и твоите момчета са големи сладури,а дано и те станат трима Wink

Иначе героите са добре-големия батко вече е в гимназия и го тресе яко пубертета,средния тази година е 4 клас и се готви за матури ,а Божидар продължава да оревава света като го водим на градина.Та общо взето са си добре тримката,а най-весело е вечер като борбата на килима е между трима,които и да искам не мога да разтърва,че двамата вече са по-големи от мене Crazy

Иначе към средата на октомври се очертава за 2 седмици да бъда в София,та ако има желаещи за среща чакам покани Flutter

# 627
  • Мнения: 487
Днес сте писали Simple Smile

Мария,  не сме те забравили. Simple Smile

Аз вчера имах инфарктен предиобед, нещо нервите много ме тресяха. И вечерта към 7 и нещо като блокирах и не мога да стана от леглото. Починах си малко. Не успях да спя, защото тъкмо като се унеса и Калоян пристигаше да ме пита дали съм си починала  Mr. Green .  Той вчера и днес не е на градина, че имаше сополи и се изкашля един два пъти от тях. Та днес почивка. То всъщност не знам за кой е почивката. Явно за сополите.  Laughing Детето иска да ходи на градина. На мен ми е по-добре като е там, но ще издържа и днес. 

Калоян е от предпазливите. Тази година не успяхме да го накараме да влезне в морето. Само на брега стоеше. При нас в ДГ няма плуване.

Нощни, чакаме те Simple Smile

Елч, като си свободна пиши как са нещата вкъщи. Би трябвало да са ви изписали вече Simple Smile

Какче има дни, когато приспивам Деница в количката на терасата. Това малкото ще ме умори.

Ако приемем теорията, че при две деца едното е кротко, а другото диво, вече започвам да се чудя дали Калоян не е бил кроткото дете  Crazy

# 628
  • Мнения: 369

Emilly1212 Гуш, не във Виена сме вече...и естествено малкият хвана жълт сопол и се гледахме 2 дни вкъщи. Тук е люта зима, вадя и пера грейки вече Crazy

Мария Леле, леле, представям си  Mr. Green Laughing Ами за сега няма изгледи за бебе, мъж ми взе да се дърпа от идеята, но пък този месец може и да е станало нещо хахаха, ще видим  Mr. Green

амнезия Това с количката си е екшън, аз така правех с Калин, плюс правех кръгчета вкъщи с количката докато съвсем му се завие свят  Crazy Поне при мен има баланс, малкият е много кротък, душичка.

# 629
  • Мнения: 487
Зая, на една приятелка сестра ѝ живее в Германия и ми каза, че при 4 или 5 децата майката може да се пенсионира. Трябва да разучиш как е положението във Виена. Ако и при нас имаше така възможност направо щях да си се замисля  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт