Има-няма лято, ЯНУАРЧЕТО с усмивки е богато! (53)

  • 52 014
  • 751
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 251
Нощни, звучиш наистина добре  Hug а и помагачи си имаш  Simple Smile Успех с кърменето, всъщност съм сигурна че ще се справите двете  Hug
Може ли да те попитам, водите добре ли бяха?

Елч, всичко ще си влезе в ритъм, дано само по-бързо свикне и приеме дара, Нико  Hug Ако има кой да ти помага, да се занимава с нея и да я извежда навън сега в началото, ще е добре.

Амнезия, аз доколкото знам, колкото по-малък е интервала между ражданията, толкова следващото е по бързо.

Аз нещо започвам все повече да го мисля това раждане, макар че и да го мисля и да не го мисля...иначе бебата е слезнала вече ниско, което разбира се, не е критерии, че ще се появи скоро.

# 676
  • Мнения: 1 687
адис, ти докъде го докара? коя седмица си?

аз имам кой да ми помага, бабите се редуват, ама ми е малко странно с второ пък да имам нужда от помощ Simple Smile
иначе Дара много си го харесва Нико. само виси при него, дава му бибата (без значение дали я иска:-)))), пее му песнички, като се разплаче дотичва от където и да е и казва "кака е тукааа", изхвърля памперси, абе няма драма като отношение, но останалото й поведение е определено по-ралично и навежда на мисълта, че има някакъв стрес, ама дано мине бързо.

# 677
  • Мнения: 251
елч, края на 35 седмица съм.
А, иначе второ, второ, ама аз точно тогава започнах да пускам Марти по-често при баба му и дядо му, той сам си искаше, може би защото повече внимание е получавал. Но това е само първите 2-3месеца, после вече е по-лесно и някак свикваш да си резпределяш задълженията  Simple Smile поне при мен беше така

# 678
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Може ли да те попитам, водите добре ли бяха?

Предните води бяха зелени, но другите бяха чисти. Не мога да си го обясня как стана номера.  Thinking Иначе накрая и тя като Искрени беше окъкала пейзажа.  Crazy Само по себе си обаче мекониум във водите не е драма. Peace

Елч, аз лично бих се притеснила, ако Дара не е реагирала на промяната.  Peace Ще се успокои с времето и ще свикне (не че не го знаеш де). Хич не ѝ е лесно, детронирана е от трона на единственото дете. Simple Smile При моите много добре действа да им давам Holly и Walnut от баховите есенции.
Надявам се скоро да влезеш в ритъм, а и хормоните да се поуспокоят!  Hug

# 679
  • Мнения: 455
Елч  Hug много се радвам,че се разписа, липсваше ми много!
И аз като родих Сами много ми се плачеше. Ще мине, а и в началото докато всичко си влезе в ритъм си е стресиращо. Нормална реакция на Дара, но пък браво на нея, че се втурка да помага. Точно така си мисля, че като се чувства полезна и голяма,помагаща кака ще свикне по-бързо.
Прегръщам ви Елч, и съм много щастлива за теб!  Heart Eyes

Нощни, възхищавам ти се за това, колко смела жена си.   bouquet Браво на твоите момчета, Зори ще си има закрилници. За кърменето не се съмнявам в теб-няма как да ти се опре.

Фея, как се чувства каката, натоварена ли е много?

адис Hug то наближило и при теб. Не го мисли, мила, стискам палци да е леко и бързо раждане.

# 680
  • Мнения: 1 687
адис, то наистина не останало. и аз сега много се шашках за пустото раждане, а и нали бая почаках, та имах време да се панирам Mr. Green

емили, аз и с дара много плаках, ама тогава си мислех, че е заради неспособността ми да кърмя. сега пак вървя към провал с кърменето, но гледам да не се оставям на чувството за вина да ме завладее и да не го мисля. обаче явно наистина, както каза буби, са си някакви хормони, които просто ще чакам да се наместят, дотогава ще си бърша сълзите и това е Mr. Green

а днес имаме нов казус с дара - започне ли бебето да плаче започва и тя! насилва се и увива, докато реве и той. какафонията е яка Simple Smile като я питам защо го прави казва, че й било мъчно за него и понеже много го обичала плачела с него...

# 681
  • София
  • Мнения: 415
Адис, кога стана 35 седмица! Времето наистина лети, скоро ще започнем със залаганията!:))

Елч, на мен много ми се плачеше, докато бях в болницата. Много страдах за Вики и като си помислех за него и сълзите ми текваха.
Много добро и изпитано средство за следродилна депресия е да излизаш за час САМА и да обикаляш без цел и посока!

Нощни, Зорничка е много сладка, а и как сладко се гушкатееее!:)))) Имаш ли си помощници или сама се оправяш?

Виктор утре заминава на еднодневна екскурзия. Аз се вълнувам повече и от него!:))) Ще ги водят до Бистрица, там някъде ще вилнеят, ще имат забавления, театър, игри и към 16 ч. ще ги върнат обратно.

# 682
  • Мнения: 487
Елч, Дара е голяма хитруша, ама те тези малките (вече големи) са страшни образи. И Калоян ми ги ръси едни. Определено има случаи, когато успява да се отърве от каране като измисли нещо такова  Laughing

Адис още малко остава.  Simple Smile

# 683
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
охохохо! Дара е голям образ!  Heart Eyes

Какче, с ММ сме си двамата. Той си беше запазил половината годишна отпуска за след раждането и ще си е вкъщи почти до края на октомври.

# 684
  • Мнения: 1 687
аууу, нощни, как ти завидях за тм!
мм си остана само един петък в нас и в понеделник като тръгваше за работа с дара се разциврихме на вратата. тя всяка сутрин го изпраща като крещи с пълно гърло, докато той слезе до вратата на кооперацията (ние сме на втория етаж) "много те обичаааам! айдеее! до скорооо! лека работааа! помахай миии!целувам теее!" и така до безкрай. този ден всичко това се крещеше през сълзи. мм каза, че е бил на крачка да се върне при неговите лигли Laughing
ама веселото настрана с него си е най-хубаво и никакви баби не могат да го заместят Sad

# 685
  • Мнения: 455
Елч, със сигурност имаш поводи и за смях покрай сълзите, Дара е невероятна сладурка. Хормоните са голяма работа, ама ще се наредят. Съжалявам, че не мога да видя Нико... Wink

Елч, а ТМ не може ли да ползва 15-те дни за бащата при раждане на дете?
Какче, ще разказваш после за впечатленията на Вики.

# 686
  • Мнения: 183
Здравейте момичета. Отчет :

Скрит текст:
Вчера към 17.00ч отидохме двамата с Нати - целенасочено - да занеса картона и изследванията. Преди това още веднъж ходихме двамата, звъннахме на лелята , тя излезе ( че беше около 10ч ) запознаха се , а аз от тогава пред всеки срещнат (приятели де) го питам да му каже къде ще ходи - и той с усмивка - при леля.....  И вчера отиваме - те навън . Поздравихме госпожата , представих го , тя го заприказва.... и познайте - включи се в игрите на пързалката , на пясъка и няма тръгване  Shocked.

Днес сутринта се размрънка , но защото не му се ставаше , а след това каза чао на сестра му (аз умишлено първо нея закарах , за да имаме време за "раздялата" с него  Mr. Green). Пред градината му обясних че сега първо ще закусят на едни детски масички и столчета, ами много приказвахме през изминалата седмица с възхищение за градината. Слизаме пред градината влизаме той каза че слънцето вече е изгряло и могат да излизат на пързалката  Mr. Green , седна на пейката , спокойно събухме обувките обухме макио (макуин) пантофите , излезе лелята , след нея госпожата и тогава малко се стъписа ,защото ме гушна.

 Госпожата му подаде ръка с думите "ела да ти покажа", той я хвана за ръка , а аз се измъкнах през това време. Към 10 ч звънях на лелята , тя каза че е абсолютно спокоен.

Еми  Hug много им е добър подхода (пу - пу , дано така да продължи) на госпожите , не ги натоварват с домашно и сутрин като ми звънне алармата , тя става без проблеми. И ходи с голямо желание.

Когато се роди Нати бях помолила цялото ни обкръжение да не се радват на бебето в присъствието на каката, а един вид вниманието да си е насочено " изцяло" ( поне така да изглежда според нея ) към нея както е било преди да се роди братчето и. Отделно много приказвахме с нея (естествено спестили и бяхме тормоза който я чака като поотрасне Mr. Green - имам впредвид сегашната му възраст) ,  но то си е до дете .

Нормално е да го покаже по някакъв  начин Дара или което и да е друго детенце ( с промяна в държанието си или по друг начин) - то какво ли му е в главицата милото , има хиляди въпроси и притеснения. Иначе при всеки е трудно и с първото и с второто и с което и да е след като се
прибере в къщи докато" влезе в ритъм". Елч  HugС каката не съм плакала , но с него "си надувах гайдата"  Mr. Green.  И сега честичко го правя за щяло и нещяло. Crazy Душичката Дара  Heart Eyes

Друго си е с две деца, а и сповече (въпреки че не мисля да рискувам  Laughing). Една вечер се гласим за лягане , а е такава гоненица , че по нищо не личи кое време е. ММ ми вика " сега ако беше само тя, с кой щеше да се гони" ? Любови са си - няма две мнения по въпроса.

Нощни вие как сте със Зори  Hug

Адис  Hug всичко ще бъде наред - вярвам.  Praynig  Peace

А тя сутринта ми вика " днес е най - щастливия ми ден , защото ще си напиша на спокойствие" Mr. Green . Няма да пояснявам какво писане пада иначе с него  Laughing

Спокойно ми е, дано останат така нещата за напред.  Praynig

Натанел буквално през две минути е на някоя поразия - вчера (за пореден път) го сварвам стъпва на люка на пералнята, от там прав на плота и си рови по шкафовете - все нещо има да си търси - обикновено е " гладен съм"  Whistling .Та сварвам го на колене при което се обръща за да седне на плота и ми вика " малко да си почина , че ме заболя коремчето"   newsm78 - да се смееш ли , да плачеш ли - признала съм го . Признавам че ако се беше родил той първи , с големи страхове и притеснения щях да очаквам втората си рожбичка  Mr. Green.

Хубав ден от нас мами.  Heart Eyes Малко прекалих - ще ме извините  Whistling







# 687
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Днес имам рожден ден. Ставам на 29 години. Изпълних плана - три деца преди да навърша 30!  Mr. Green

Почерпете се за мое здраве!

# 688
  • Мнения: 748
Нощни, честит рожден ден! Да си здрава, винаги влюбена и много обичана!

Аз пък не съм имала проблеми с хормоните след раждането. При мен и двата пъти беше предродилна депресията. След раждането ми се искаше да литна.

Фея, интересно е при вас, няма спор.
Предполагам, че и нашата кака я чака същия терор след някоя и друга година. Но засега тя го тормози. Не му дава да пипне никаква играчка. Каквото хване, веднага му го издърпва от ръцете. Миналата вечер много ме ядоса, след десетото нещо, което той се опита да вземе, й казах, че утре ще отидем да го продадем на пазара. Така ще го вземат някои хора, които ще му купуват играчки само за него, а всички наши играчки ще са си само за нея. След което тя му дръпна такъв рев, че едва я успокоих.

# 689
  • Мнения: 369
Дейзи И Калин го прави от време на време...само дебне Мишко какво държи в ръцете и веднага го дърпа. Мишко поне е пич, не реве, кара му се, после за 3 минутки му минава и идва при мен.

Нощнии Честит рожден ден!! Супер план си имала хихихи. Здраве и късмет на цялото семейство!

Днес направих шопинг терапия...снощи мъж ми много ме разочарова...повръщах, после отидох да дремна малко, а той не занимаваше децата и съответно те цъфнаха в спалнята и Калин скочи върху мен както спях...емиии отнесе го детето малко, но таткото още повече хаха.

Фея Гуш, гуш!

Общи условия

Активация на акаунт