Идеи за сватбена покана.

  • 1 432
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Здравейте на всички бъдещи мами, за пръв път пиша тема в бг-мама, даже незнам дали може в тази група,но ми трябва помощ за текста на сватбените покани и реших да пиша тук.Ако може да ми помогнете,благодаря предварително.  jumpuu

# 1
  • Майна Сити
  • Мнения: 956
За моята сватба и аз бях като пате в кълчища относно текста на поканите. В интернет всичко ми се виждаше лигаво, банално и не знам още какво... Търсех нещо различно и комично, защото и двамата с мъжа ми сме веселяци. Намерих този текст в нета и на шега, на майтап се появи на поканите ни. Успех да намериш перфектния текст и за твоите  Peace

Издирват се лицата:
..... и .....
По последни сведения е известно,
че гореспоменатите работят в екип
и вече са запланували голям удар!
Очаква се да превземат рутиална зала .....
на ..... г. от ..... часа.
Заподозрените могат да бъдат забелязани
и в храм ..... от ..... часа.
Всички, които дойдат да помагат в залавянето им,
ще бъдат възнаградени с почерпка
и голяма, щура веселба
в ресторант ..... от ..... часа
Главни съучастници на лицата са
..... и .....

# 2
  • Мнения: 3
Благодаря за предложението, наистина е доста интересно и щуро.Поздравления smile3501

# 3
  • Мнения: 54
И на мен не ми харесват стандартните текстове и покани, затова съм решила всичко да си направя сама. Текстът да е закачлив и в рима, като това е особено важно за поканите за родителите, защото тези, които срещам, са толкова ужасно тъжни, все едно отиваме на война, не на сватба.  Confused Родителите и без това се вълнуват и няма как да не им е мъничко мъчно, затова си мисля, че трябва да ги развеселим, не натъжим Simple Smile

# 4
  • Мнения: 3
Абсолютно си права, почти нямаше покана на която да не се разплача. newsm78

Общи условия

Активация на акаунт