Значението на един знак?

  • 2 831
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 577
Аз ви казвам, това е някакъв размер.

Диаметър на капака ... знам ли?

# 16
  • Мнения: 5 577
На дезодоранта на мъжа ми го има - значи отпада след отваряне, защото е Интеса и изобщо няма капачка.

 Shocked

# 17
  • Варна
  • Мнения: 10 791
На дезодоранта на мъжа ми го има - значи отпада след отваряне, защото е Интеса и изобщо няма капачка.

 Shocked

Оф.... какво като няма капачка?! Все е бил по някакъв начин затворен.

Този знак това означава и точка!  Stop

# 18
  • Мнения: 5 577
Сиктир!

Че те значи ги продават отворени, и срока на годност до 2011 не е верен, това е многоо лоша реклама.  Tired

# 19
  • Мнения: 35 969
Прегледах обаче цялата си българска козметика, от различни фирми е и НА НИТО ЕДИН КРЕМ или тоалетно мляко не видях този знак.
 #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy newsm78

мисля, че бяха някакви сравнително нови изисквания на ЕС  newsm78
българската козметика обаче не бърза да се доближи до изискваните стандарти  Twisted Evil

# 20
  • Мнения: 5 317
мисля, че бяха някакви сравнително нови изисквания на ЕС  newsm78
българската козметика обаче не бърза да се доближи до изискваните стандарти  Twisted Evil
Така е. Peace

В аптеката ми обясниха същото.

# 21
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Сиктир!

Че те значи ги продават отворени, и срока на годност до 2011 не е верен, това е многоо лоша реклама.  Tired

Брех, каква марка е тоя дезодорант?  Laughing

По-скоро се отнася за кремове, които като отвориш и направят контакт с въздуха и ала-бала.... не мога да го обясня по-научно, да се включи Копче - тя ще обясни най-добре.  Simple Smile

# 22
  • Мнения: 35 969
не само кремове, има го и върху парфюми, шампоани, сенки и всякакви козметични продукти

# 23
  • София
  • Мнения: 291
Аз ви казвам, това е някакъв размер.

Диаметър на капака ... знам ли?
И аз в първо така си мислех  Wink, ама установих че е "срок на годност след отваряне" по пастата за зъби на децата. Там си е написано "месеци", а не само "м", та така ми го роди главата  Laughing

# 24
  • Мнения: 231
Да, знака си означава точно годността на продукта след отваряне и контакт с въздуха...но масово си купуваме кремове, спирали и тн, които са били отваряни на предишен клиент, за да види четката, гъстотата (на спиралата), подуши аромата (на крема) и тн и тн...

# 25
  • Варна
  • Мнения: 10 791
Да, знака си означава точно годността на продукта след отваряне и контакт с въздуха...но масово си купуваме кремове, спирали и тн, които са били отваряни на предишен клиент, за да види четката, гъстотата (на спиралата), подуши аромата (на крема) и тн и тн...

Това за спиралите... избирам си аз спирала и казвам на продавачката, че ще купя, само при положение, че ми даде запечатана. Тя, видите ли, точно от тази дето харесах нямала...  Close Викам добре, ще взема от другата, стига да е запечатана. Не беше много щастлива от моето желание, но.... Naughty

# 26
  • Мнения: 231
Да, знака си означава точно годността на продукта след отваряне и контакт с въздуха...но масово си купуваме кремове, спирали и тн, които са били отваряни на предишен клиент, за да види четката, гъстотата (на спиралата), подуши аромата (на крема) и тн и тн...


Това за спиралите... избирам си аз спирала и казвам на продавачката, че ще купя, само при положение, че ми даде запечатана. Тя, видите ли, точно от тази дето харесах нямала...  Close Викам добре, ще взема от другата, стига да е запечатана. Не беше много щастлива от моето желание, но.... Naughty

Киса, а как разбираш, че е запечатана?

# 27
  • София/Осло
  • Мнения: 4 541
Ще ме разбиете с тия размери на капачката hahaha hahaha hahaha
А спиралата ,ако е качествена е запечатана в кутийка или е в целуфанчена опаковка.

# 28
  • Мнения: 3 248
Бреййй...човек се учи, докато е жив! Изобщо не му бях обърнала внимание, а сега наобикалям всички бурканчета и тубички! Crazy

# 29
  • Мнения: 3 835
И какво сега - да си правим списък кога какво сме отворили 
Много по-лесно е ако знам производствения срок на годност. Че както използвам по 5-6 неща за една цел, направо не се виждам.  Sick

Общи условия

Активация на акаунт