Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLIII

  • 57 895
  • 672
  •   1
Отговори
# 270
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 3 997
The fault in our stars......Нямам думи,страхотен!
...Прекрасен... Simple Smile

# 271
  • Мнения: 1 416

Иначе, сега пиша в момент на реклами по ТВ-то, където гледам българския Вила Роза  Shocked Twisted Evil

И? Как е, става ли за нещо?
Съвременните български филми са толкова отчайващо зле по всички показатели, че би ми било трудно да повярвам, че може и да са направили нещо качествено най-сетне.

# 272
  • Ямбол
  • Мнения: 2 153

Иначе, сега пиша в момент на реклами по ТВ-то, където гледам българския Вила Роза  Shocked Twisted Evil

И? Как е, става ли за нещо?
Съвременните български филми са толкова отчайващо зле по всички показатели, че би ми било трудно да повярвам, че може и да са направили нещо качествено най-сетне.

И аз го хванах случайно, но не го догледах. Филмът се базира на действителни събития, но като видях К.Врачански и Е.Петрова в главните роли, ми се изпари желанието да го гледам.

# 273
  • Мнения: 1 416

И аз го хванах случайно, но не го догледах. Филмът се базира на действителни събития, но като видях К.Врачански и Е.Петрова в главните роли, ми се изпари желанието да го гледам.

Аа, от тези споменатите може да ти се изпари всякакво желание да гледаш каквото и да било! Все едни и същи бездарници, навсякъде, във всички филми и сериали...
Само заради действителните събития може и да си струва гледането, щото като ги заслушах няколко минути, веднага ми стана ясно, че ще е поредния... български филм.

# 274
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Иначе, сега пиша в момент на реклами по ТВ-то, където гледам българския Вила Роза  Shocked Twisted Evil


Deetron, ще ми бъде интересно да прочета мнението ти за "Вила Роза"  Simple Smile

# 275
  • София
  • Мнения: 5 499

Иначе, сега пиша в момент на реклами по ТВ-то, където гледам българския Вила Роза  Shocked Twisted Evil


Deetron, ще ми бъде интересно да прочета мнението ти за "Вила Роза"  Simple Smile

Ако може и аз да си кажа мнението.
"Вила Роза" е нискобюджетен, треторазреден трилър. Нищо особено.

# 276
  • София
  • Мнения: 1 972

Иначе, сега пиша в момент на реклами по ТВ-то, където гледам българския Вила Роза  Shocked Twisted Evil


Deetron, ще ми бъде интересно да прочета мнението ти за "Вила Роза"  Simple Smile

Лу - ами като за първи опит в тази стилистика - психо-трилър, може би не трябва да бъдем мега критични и взискателни, но общо взето филма за мен е боза и се присъединявам към мнението на Popule. Редно е да си призная, че баш на финалните кадри заспах, но когато/ако някой велик ден се появи този филм по торентите, ще му видя финалната сцена  Grinning
Не мога да не отбележа, че тези от Нова Телевизия се оляха буквално - имах усещането, че бухат реклами през 15-20 минути?!?!?  Sick Мега тъпо от тяхна страна.
Не ми хареса почти нищо във филма - идеята за американеца в сюжетната линия е крайно неподходяща и странна, а самата игра на Дейвид Чокачи/американеца/ е на ултра ниско ниво.
На моменти се получаваха нещата на Калин Врачански, но общо взето не ми хареса, защото излъчваше по-скоро внушение на пияница, отколкото на мъж обладан от мистични въздействия...

Елена Петрова - за нея нищо добро не мога да кажа, тъй като съм безкрайно предубеден, че тя е нищо повече от набедена акритса и не мога да я възприема сериозно.

Лидия Инджова - пълна трагедия - в първите й реплики каза над 4 пъти "Кво", не знам с каква идея-може би си мисли, че играе плоска тинейджърка в модерен сериал по бтв-то?!? Mr. Green

Пламен Манасиев - именно той ми допадна най-много и според мен, само той заслужава добри думи.

Идеята на филма не е лоша и с по-добър, и увлекателен сценарий, както и качествена игра, може би проекта "Вила Роза" щеше да бъде успешен.

Добър филм на такава тематика - психо трилър по истински събития, за мен е
Екзорсизмът на Емили Роуз / The Exorcism of Emily Rose. Нашият Вила Роза трудно може да се сравнява.

# 277
  • Мнения: 657
Avis de mistral - http://www.imdb.com/title/tt3013588/ - лек, нежен, абе...френски. За черешка с Жан Рено и едно прекрасно малко момченце. Препоръчвам с две ръце. И благодаря за всички хубави филми, които изгледах благодарение на вас!

# 278
  • Мнения: 11 818
..но когато/ако някой велик ден се появи този филм по торентите, ще му видя финалната сцена  Grinning
Още вчера мернах "Вила Роза" в Замунда. Peace

Аз гледах Words and Pictures, много ми хареса! Може би съвсем леко не ми достигаше нещо в играта на Жулиет Бнош, или пък ми беше в повече, не знам точно..

Последна редакция: пн, 08 сеп 2014, 09:31 от Сиси ♥♥

# 279
  • София
  • Мнения: 1 972
Сиси ♥♥ - Благодаря за инфото за Вила Роза  Simple Smile Ще го потърся довечера из торентите.

Колкото до  Words and Pictures - наистина е чудесен  Simple Smile Мненията ни малко се разминават - Жулиет Бинош за мен бе прекрасна и се справи идеално, а Клайв Оуен по-скоро съвсем леко преиграва...При всички положения и двамата правят силни роли.

dam4o - благодаря за предложението - Avis de mistral - в моменат не го откривам, но при възможност ще го гледам.

# 280
  • Мнения: 11 818
Deetron, аз обожавам Жилиет Бинош, може би за това бях леко критична, но както писах съвсем малко нещо на места ме боцкаше, но цялостно филмът, играта и на актьорите, и на думите.. Simple Smile чудесен просто!

Гледах и To the Wonder, точно каквото очаквах от Малик, дори и в повече.. Не харесвам Бен Афлек и мисля, че друг актьор би стоял по-добре като мъжко присъствие. Рейчъл Макадамс също бих я заменила, Олга беше ок. А Бардем беше излишен според мен.

# 281
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Много се радвам, че Words and Pictures намери толкова фенове в темата  Laughing

Аз имам усещания, подобни на тези на Сиси, за играта на Бинош. Съвсем леко нещичко сякаш не и достигаше, но на фона на цялата лента не беше особено забележимо. Към Клайв съм силно пристрастна, но за мен не преиграваше. Идеално му пасна ролята.

# 282
  • Мнения: 1 434
Аз също  много  харесах   Words and Pictures , Бинош и Оуен  се справиха чудесно !
Показаха  една  друга  страна от  живота , не всичко  е  цветя и   рози ....
И  все пак  любовта  надделява , въпреки  трудностите и  различията  Heart Eyes

Тези  дни ще  ходя на кино да гледам Черпака  Mr. Green

# 283
  • Мнения: 1 992
За Words and Pictures силно се надявам, че химията между Бинош и Оуен ще е доста по-добра, отколкото между нея и Валдау в A Thousand Times Good Night. Щото нещо не им се получи в последния филм.

# 284
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Криста, честно казано Оуен и Бинош са малко странна екранна двойка, но си мисля че това е съвсем нарочно търсен ефект.

Между тях има по скоро интелектуална химия и чак след това чиста страст. Но се получава добре  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт