Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLIII

  • 57 930
  • 672
  •   1
Отговори
# 315
  • Ямбол
  • Мнения: 2 155
Препоръчвам La mala educación на Алмодовар. Много добър, драматичен, разтърсващ на моменти, с добра актьорска игра. Гаел Гарсия Бернал е страхотен, толкова изразителен, перфектен в тази си роля.

Този филм на Алмодовар не съм го гледала, а уж се водя фен на творчеството му.  Blush
Ще си го приготвя за тези дни.  Simple Smile

# 316
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Хубав филм е, един от двата, които му харесвам на Педро.

# 317
  • Мнения: 2 843
Вчера гледах "Glorious 39".

http://www.imdb.com/title/tt1319694/

Учудвам се, че съм го пропуснала, защото е от 2009. Много хубав филм: напрегната лична история на фона на всеобщата тревожност, планове и машинации около започващата Втора световна война.

# 318
  • Belgium
  • Мнения: 7 731

Едва ли ще ви изненадам, но мъжете забелязваме всичко, дори да си даваме вид на безразлични или незаинтересовани от макиажа и цялостната визия на дамите около нас Grinning


О, грам не ме учудва това, убедила съм се неколкократно. А и като знам как ти конкретно пишеш за парфюми, забелязването на детайли си е съвсем в реда на нещата.

Аз след не знам си колко време най-накрая гледах Shutter Island (http://www.imdb.com/title/tt1130884/?ref_=nv_sr_1) и определено ми хареса, а не съм фен на Лео. Помнех че, когато излезе имаше голямо обсъждане в темата и даже ползвах специално търсачката да прочета мненията. Не знам защо бях останала с впечатлението, че са много положителни, а попаднах главно на отрицателни и то пълни със спойлери  Rolling Eyes
С две думи - препоръчвам, ако някой като мен е пропуснал да го гледа.

# 319
  • София
  • Мнения: 553
Здравейте Hug споделете хубав филм от рода на С дъх на канела Praynig  bouquet

# 320
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Цвети, такъв тип филми (любовни драми, романтични комедии и т.н.) се коментират и препоръчват в специална поредица теми.
Ело линк към последната - разгледай предложенията там.
А ако случайно не си гледала екранизациите на другите произведения на същия автор - ето профила на Никълъс Спаркс в киноенциклопедията - пробвай още нещо, снимано по неговите романи.

Иначе последният кино-хит, който разказва такава тъжна любовна история за млади хора и е препоръчван назад в темата, е Вината в нашите звезди.

# 321
  • София
  • Мнения: 6 219
Лу, не знам на какви мнения си попаднала от преди, но аз на лош коментар за Острова и Лео в него не съм.

# 322
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Ваня, и аз имах такъв спомен.

Но търсачката ми изкара точно в тази тема поредица мнения, че филмът не е нищо особено, а краят изобщо не бил читав, имало много по-добри начини за завършек на филма. Не цитирам дословно, а като общ дух на коментарите.

Явно по-нататък са били хвалебствията, но не стигнах до тях  Thinking

# 323
  • Мнения: 2 843
На мен Shutter Island ми харесва. Не е някакъв шедьовър, но и не е нещо за пренебрегване; с удоволствие го изгледах.

# 324
  • Мнения: 2 229
Днес се смях и плаках с No se aceptan devoluciones, препоръчвам! Peace

Страхотен филм!

Скрит текст:
Как можа така да свърши?!  Sad

Shutter Island  на мен страшно ми хареса като го гледах. Simple Smile

# 325
  • София
  • Мнения: 5 499
Изключително ми допадна Europa Report

Вече се заговори за човешка мисия до Марс, като правата за риалити шоу на същата ще бъдат предоставени на телевизиите. Мисля си, че ако мисията се случи, това риалити шоу ще бие по рейтинг всички други от сорта на Биг Брадър, Къртици, Сървайвър и пр. Но...дали очакванията не са преувеличени? Можем ли да наблюдаваме безразлично смъртта на човек, например? Или пък...
Аве, гледайте филмът, за да разберете. Simple Smile

# 326
  • София
  • Мнения: 1 973
Popule - да, и на мен ми допадна Europa Report.
Любопитен и реалистичен поглед, който стои далече от ефекти и екшън сцени. Не вярвам да се хареса от много хора поради липсата на изявена динамика, но пък от друга страна, този тип научна фантастика винаги е имал почитатели  Simple Smile

Последна редакция: чт, 11 сеп 2014, 15:12 от Deetron

# 327
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
The Giver - докато бях в киното филма много ми хареса, имаше интересен поглед върху вече позната тематика. Професионално и интелигентно направен, обаче няколко дни след него нищо не ми остана в главата  Laughing

# 328
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Хм, Муре, аз и без това се канех да го гледам само по хормонални причини  Embarassed
Тъй че ще си чакам чинно торенти (както направих с Дивергентите).
Но пък наскоро си свалих книгата и планирах да я чета. Дано тя да е запомняща се поне.  Simple Smile

# 329
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Аз пък мисля да го гледам по причина "Мерил Стрийп"  Laughing

Общи условия

Активация на акаунт