Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLIII

  • 57 911
  • 672
  •   1
Отговори
# 435
  • Мнения: 2 254
Ако качеството наистина е добро, метни едно магнитче. Въпреки че се надига съмнение в мен и май ще ме издразни тоя филм.

# 436
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ти си лесно раздразнителна, нищо чудно Laughing. Пратих Grinning.

# 437
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Cosmopolis- оттеглям си похвалите за Кроненбърг и способността му да изкара нещо от Патинсън. Явно е било тридневно чудо (за един филм сиреч Laughing)- тук отново гледаме едно страдащо от постоянни колики дърво, усърдно декламиращо сложни (сиреч дълги, не дълбокомислени) реплики. Когато не гърчи уста и вежди във видима агония, вампирчето придобива празен и изцъклен поглед, като че ли са му извадили червата и вече няма какво да го боли, та да изкара физиономия поне ooooh!.
Чувам, че бесните фенки били изпадали в девичи възторг от многото секс-сцени. Поне да имаше от какво да се възторгнеш, а то през половината време мунчето беше по-облечено, отколкото в рекламите си на "Диор", а през останалата, гола половина се гърчеше под някаква цветнокожа леля като излязъл на следдъждовна разходка червей.

Самият филм- дрън, дрън, дрън, дрън, дрън, дрън, дрън, дрън, дрън, дрън, дрън, дрън, дрън, дрън, дрън, дрън ... и ДРЪН!
Позьорска, безсмислена, досадна боза. От най-вкиснатите Sick. Изгледах на прескоци до "дълбокомисления" финал- гоолеми прескоци.

# 438
  • Мнения: 2 254
Лесно раздразнителна викаш,  колко деликатно ми каза, че яхам бързо метлата.  Grinning

Като чета дрън, дрън, дрън та се сетих днес какво ми показа една приятелка. Коментари от замунда за Лок:
 "Моноспектакъл за умственоизостанали, реклама на BMW. Голяма загуба на време. Филма е сниман с една туба дизел и едно BMW под наем. Ако имате склонност към самоубииство не теглете !!!", но и "Не казвам, че е лош филм, но нямаше да е лошо и да се случи нещо"  Laughing Laughing (всъщност да, Лок или се харесва или ще предизвика точно такива реплики. Средно положение няма, но това вече е коментирано, де.)

# 439
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
 Blush

Този коментиращ бих го дръннала Twisted Evil
(ей на, и аз съм лесно раздразнителна Laughing)
И естествено, че ще е под наем BMW-то- личното возило на Том е Audi Mr. Green

# 440
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 661
Космополис е сниман ако помня правилно преди Звездите. Освен това е мисля по някакъв фен фик и  там няма почти никакъв материал, от който да изкараш нещо, та е оправдано недоволството ти Mr. Green

# 441
  • Мнения: 2 254
Мале Том. Коментарите са  Laughing Laughing

# 442
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Космополис е сниман ако помня правилно преди Звездите. Освен това е мисля по някакъв фен фик и  там няма почти никакъв материал, от който да изкараш нещо, та е оправдано недоволството ти Mr. Green
Абе остави Laughing. Сетих се как една Изаура обясняваше под материала за новия проект на Стоун колко по-подходящ от Гордън-Левит за ролята на Сноудън е вампирът наш, давайки за пример на великото му актьорско майсторство точно "Космополис". Баси, как ни лъжат овлажнялите гащички, че сме гледали нещо зашеметително, не е истина Joy.

За Том и аз бих писала коментар Twisted Evil smile3544

# 443
  • Мнения: 1 992
Космополис веднага го драснах от списъка, а дори и не знам как е попаднал там. Не е заради Патисън, определено. Laughing

В коментарите в замунда винаги има такива бисери, затова обичам да ги чета. Любопитно ми е да видя тукашните комeнтари за Locke, вече срещнах един положителен в темата за 30-годишните, който ме зарадва. Но са ми интересни отрицателните.

# 444
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Ти пък, не се отказвай Laughing. С метода "гледане на превъртане" ще си осигуриш двайсетина минути див хилеж Joy.

И молба имам, че нали тема за Килиън ни чака- търся http://www.imdb.com/title/tt2494384/?ref_=nv_sr_1

# 445
  • В царството на игрите:)
  • Мнения: 4 002
Изгледах един много красив филм. Въпреки, че темата и друг път съм я срещала, Анди Гарсия е актьор, който придава различност на нещата. Много го харесвам, а и партньорката му никак не беше лоша:))))
http://www.imdb.com/title/tt1483324/
Препоръчвам:)

# 446
  • Мнения: 1 793
Мяркам се да препоръчам Gone GirlSimple Smile Най-сетне нещо за гледане извън клишетата. Розамунд Пайк прави страхотна роля, а Дейвид Финчър се е справил много добре с предизвикателството да предаде книгата на екрана. Филмът държи в напрежение до края.

# 447
  • Learn to fly. Fly away.
  • Мнения: 284
От всичко, което съм изгледала напоследък, бих препоръчала
El sexo de los angeles
http://www.imdb.com/title/tt1840911/
http://www.DMCA-removal-from-Google/details.php?id=419204&hit=1

# 448
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Мяркам се да препоръчам Gone GirlSimple Smile Най-сетне нещо за гледане извън клишетата. Розамунд Пайк прави страхотна роля, а Дейвид Финчър се е справил много добре с предизвикателството да предаде книгата на екрана. Филмът държи в напрежение до края.
има ли го на някой бг. тракер,не го намирам?

# 449
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Филмът е премиерен в САЩ и по света от една седмица, а в България от 3 дни. В кой тракер очаквате да го има?

Общи условия

Активация на акаунт