Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLIII

  • 57 895
  • 672
  •   1
Отговори
# 465
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
queen_of_spades има отзив за този филм от lulumba, потърси го.

Книгата е великолепна, аз все още се колебая дали да си развалям впечатлението от нея с филма.

# 466
  • Мнения: 7 149
Здравейте!
По-назад в темите препоръчвате филма THE BROKEN CIRCLE BREAKDOWN.
В Замунда не го намирам.
Някой знае ли откъде мога да го изтегля. Praynig

# 467
  • Мнения: 2 253
За препоръчване, препоръчвам, хубаво е направен, но искам да предупредя че това е най-тъжния филм евър. Ужасно тъжен.

Гледах Gone girl, добре е направен. Не съм разочарована от екранизацията. Докато четях книгата, не ми е идвало на ум, че Бен Навлек ще е толкова идеален за ролята. Р. Пайк чудна и тя.

# 468
  • на майната си
  • Мнения: 425
Здравейте!
По-назад в темите препоръчвате филма THE BROKEN CIRCLE BREAKDOWN.
В Замунда не го намирам.
Някой знае ли откъде мога да го изтегля. Praynig



arena

# 469
  • Мнения: 7 149
Parsy, много благодаря!  bouquet
Вече го свалям. Снощи какво съм търсила и аз не знам.

Последна редакция: нд, 12 окт 2014, 15:09 от Фран Джонсън

# 470
  • Русе/София
  • Мнения: 1 826
Parsy, много благодаря!  bouquet
Вече го свалям. Снощи какво съм търсила и аз не знам.
И субтитри намерих.
може ли линк,не го намирам

# 471
# 472
  • Мнения: X
Гледах "Преди да заспя" - хареса ми, но признавам, че още не съм чела книгата и нямам база за сравнение. Единствено не ми пасна Колин Фърт в тази роля.

Другият филм, който гледах вчера е "Good People" - макар и да беше уж доста напрегнат, го изгледах с нетърпение и досада. Не ми харесаха нито загладилият косъма Джеймс Франко, нито въртящата очи и маниерничеща Кейт Хъдзън. Тази жена толкова съм свикнала да я гледам само в романтични комедии, че появата й във филм с малко по-сериозен сюжет, ми беше нелепа.

# 473
  • Мнения: 2 253
Какъв Хачико, какво порене на вълни, броукен съркъл е в пъти по-тъжен. Счупил ми е всякакви тъжномери тоя филм на мен.

А, забравих да кажа, че гледах words and pictures. Хубав е, но чак уау не ми беше. От коментарите тук се бях настроила за много повече. Пиян даскал и кисела художничка играха на котка и мишка.

# 474
  • Мнения: 4 120
 Броукън съркъл не е за гледане! Гледах го миналата година, исках съвет за филм, който да ме "отпуши" да си поплача, че имах нужда, но това е просто прекалено.

# 475
  • Мнения: 2 253
Тва е тъжното на тъжното. По-тъжно, най-тъжно, боукън съркъл.

# 476
  • Мнения: 3 637
 ТинаХрис
може ли линк към този филм ? ( Броукън съркъл)

# 477
  • Мнения: 2 229
Егати какъв е този филм?!  Laughing Явно ще го гледам и аз, стана ми интересно. Simple Smile

Danielkka, линкът е 5 поста нагоре.

# 478
  • Мнения: 216
Броукън съркъл не е за гледане! Гледах го миналата година, исках съвет за филм, който да ме "отпуши" да си поплача, че имах нужда, но това е просто прекалено.

Не бих казала, че не е за гледане, ще оцелеете. Всякакви неща става по света, повечето са за филмиране и за гледане. Аз не плаках, но филмът е много тъжен и много красив. От всичко по много. Не е за изпускане.

П.П. Поправям се, някои наистина не са за гледанe: Maps to the Stars http://www.imdb.com/title/tt2172584/?ref_=nv_sr_1
Много глупости съм гледала, рядко съжалявам че изобщо съм гледала някой филм, но този ако можех да го "отвидя", направо щях да го делийтна от съзнанието си. Без да се замислям. Големи очаквания- още по-голямо разочарование.

Последна редакция: нд, 12 окт 2014, 19:58 от Flip Flop Fantasy

# 479
  • Мнения: 2 253
http://www.imdb.com/title/tt2024519/?ref_=nv_sr_1 мога да дам само такъв линк, линк от торенти от мен не търсете, не мога да ги отварям.
 
Maps to the stars го започвах една вечер, но бях уморена и заспах, бая откачен до там докъдето гледах, де.

Общи условия

Активация на акаунт