Гледах! Хареса ми! Препоръчвам го! Искам да споделя... XLIII

  • 57 939
  • 672
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 1 992
В тази тема раздават линкове:

ТЪРСЯ филм, сериал.............

# 511
  • Мнения: X
И тук може ,и ми е странно като започнете да слагате такива вета и закони. Какъв е проблема като споделя какво съм харесала да помогна на другите и те да го открият /ако го има качен някъде/. !?
 Аз си търся в гугъл или в замунда .
  Заповядай http://data-bg.net/details.php?id=11480 .

# 512
  • Мнения: 1 992
И тук може ,и ми е странно като започнете да слагате такива вета и закони. Какъв е проблема като споделя какво съм харесала да помогна на другите и те да го открият /ако го има качен някъде/. !?

За пореден път  - в тази тема влизаме да прочетем и открием(не буквално) филм за гледане. Досадно е пост след пост да се пита за линкове за един и същи филм и да се дават такива към торент тракери. За тази цел има друга тема, има и гугъл.
Източници на информация има много и са достъпни за всички.

# 513
  • Мнения: X
На мен пък ми е досадно да чета назидателни постове. Както е спам едното ,така за мен е и другото. Ако един през пост пита и другият пък се чувства длъжен хубаво да го порицае и так далее. Тази тема ,която предложи е по-скоро като търсиш филм на който помниш съдържание ,но не и име.
  Добре споделяйте си какво харесвате ,но не казвайте къде го намирате. Дерзайте. Не се заяждам .
 Чета ви и няма да пиша ,да не дразня никой.

# 514
  • Мнения: 216
Тази тема ,която предложи е по-скоро като търсиш филм на който помниш съдържание ,но не и име.
 

Няма такова нещо, ако си спомняш заглавието на филма е идеално. Иначе си е упражнение по висш пилотаж.
Не става въпрос за назидание, да не си вменяваме "роли". Представи си че си търсиш филм за довечера и трябва да преореш сумати постове с линкове и питанки, (предимно за филми които не те интересуват) докато откриеш нещо дето "става"... То ще ти умре коня от заушка и ще ти се отще и филма и живота...
Не ства въпрос за назидание, а за услеснение на всички.
(Пиши колко са тъпи филмите дето харесваме, така хем ще се "дразним", хем ще си по темата! Bulb Mr. Green)

# 515
  • Мнения: 2 254
Аман от тази цикличност с вечния скандал.

Винаги ще има хора питащи откъде е филма (опциите обикновено са две от киното или от торентите), винаги ще има недоволни от липсата на линкове или от прекаляване с тях. Това няма как да се ограничи.

Но да подминем забележката и да не започваме разправия, можем. Сигурна съм, че можем. Ако съм решила да публикувам линк и някой каже след мен "Ама защо?", подминавам. Ако съм решила да не публикувам линк (има гугъл, а ако отваряте торентите, па потърсете в 1-2-3 и ше го намерите филма, а на бас) и някой започне да мрънка и да ми обяснява че трябва, пак ще подмина без да се обяснявам.
Не дължим обяснение на никой. С това и разправиите ще секнат. Толкова е просто. Ако искате вярвайте.

И не забравяйте, в гугъл има всичко. Може да ви се струва невероятно, но ако изпишете заглавието излиза информация.

И да, ако отваряте торенти, има търсачка в тоя торент. Работи, обещавам!

# 516
  • Мнения: 2 229
За тази вечер съм си приготвила Deux jours, une nuit - http://www.imdb.com/title/tt2737050/ Simple Smile
Мисля, че някой тук го препоръча. Simple Smile

И по последната тема, понеже не го намерих в замунда, го изтеглих от тук http://torrentz.eu/  Laughing Субтитри от друг сайт на английски, дано стават за нещо, че френският ми не е толкова добър. Simple Smile

# 517
  • Мнения: 3 637
Привет,без да искам да засегна някой,ама не мога да разбера как може да сме толкова дребнави  ooooh!,какво ви пречи да помогнете,като знаете,и 1000 теми да има,какво ви пречи,човешки да услужите,като можете.
Съжалявам,ако някой се е изморил,докато е пуснал някой линк  Peace
хубава вечер,дано напълните темата само с хубави филми  Heart Eyes

# 518
  • Мнения: 2 254
Нищо не пречи, но пък и не можем да задължим хората, които не искат да го правят, нали така. Все се намират потребители, които посочват линкове, не е като да е останал някой без да изгледа филма, който иска.

Изобщо не виждам смисъл от разискване на темата, както казах вече сто пъти. До нищо хубаво не води. Само до мрънкане, рев и сополи.

Пак да напиша, тънкия момент е, да не се задълбава в посока Ама защо така, защо иначе. Защото колкото потребители, толкова мнения.

Аз не отварям торенти, но пък и не рева през пост От къдее, дайте лииинк. Има лични съобщения, като погледна кой е препоръчал филма, па ида тихичко и му нахалствам там. Хората подават. Що филм изгледах, ехеее. Па колко почерпки дължа, леле мале, не ми се мисли.

# 519
  • в морето до колене
  • Мнения: 2 493
Да ти кажа, отдавна не съм ходила на сватба, Тине  Mr. Green

# 520
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Тине, пък аз се напънах да ти пусна магнет на лични и ти да ми оплюеш любимия филм.

Защо, а?  Crossing Arms  Mr. Green

# 521
  • Мнения: 2 254
Търпение, на всички, на които им е обещано, че ще ядат кебапчета с гарнитура, ще ядат!

Кой филм тва?  Grinning

Аз не съм пюла нищо скоро. Simple Smile))

Само спамя, но не съм гледала нищо, Гон гърл, ама писах за него и тва беше. Излагация.

# 522
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Ааааа, нали? За някои кебапчета, а други да гледаме отстрани. Crossing Arms Не е честно пък. Crossing Arms Mr. Green

# 523
  • София
  • Мнения: 6 219
Само да вметна, че това, което е писала Лулумба за романтичното филмче по Спаркс не звучи хич обнадеждаващо. В неделя ще имам нужда от нещо тъпичко без драма...

# 524
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 912
Ванче, за романтично - романтично е, та чак мед капе. Ама има и доста драма, малко сухи кърпички ще трябват. Сега, след като е минало време, си мисля, че не е чааак толкова зле. Тоест за разтуха става. Но не очаквай кой знае какво.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт