Забравените анимации! Това, което даваха по Супер 7 преди години

  • 118 063
  • 300
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 2
Здравейте!  Радвам се,  че се отвори такава тема,  защото имам голяма носталгия към Super7,  но не го дават по Булсатком вече.  Та както и да е имаше едно детско,  което май се казваше "Мама паяче " Или нещо такова,  потърсих в интернет, но не намерих нищо...  Беше 3D и и спомням,  че бяха направили и филмче. Ако някой си спомня моля да ми каже името,  защото както казах не съм много сигурна дали беше това...

# 91
  • Мнения: 2
Първо искам да благодаря на човекът който е направил поста макар и доста отдавна на мен ми помогна има хора като мен който са израстнали с този канал ако кажа че преди не го предпочитах повече от Дисни ченъл ще излъжа но искам да попитам за две филмчета едното го даваха по супер седем другото по Дисни но не съм сигурен едното беше за едни тинейджъри който работеха в мола беше анимирано и едно от момчетата беше русо с шапка и беше леко глуповат персонаж имаше един епизод дето взе очила за нощтно виждане и гледаше кой пърди в мола а втората анимация е за едни тинейджъри дето работеха в един хотел и бяха сърфисти и дъщерята на собственика на хотела си ставаше приятелка с тях защото той я наказваше защото тя беше направила купон в хотела и имаше дори голф количка в басейна

# 92
  • Мнения: 2
За първото се сетих как се казва “на 16”

# 93
  • Мнения: 2
Здравейте, от известно време се чудя как се казваше едно анимационно филмче, което гледах като малка. Мисля, че го даваха за малко. Обстановката беше доста dark и goth. Съжалявам за английския, но наистина беше малко от типа "емо". Имаше едно момиче, което живееше в замък (или доста голяма къща) с приятелите си. Не знам защо съм останала с впечатлението, че се казва Руби, но колкото и да търсих с това име нищо не намерих така че предполагам, че съм запомнила грешно. Знам, че информацията е нищожна, но ако някой се сеща ще съм много благодарна! Simple Smile

"Най-непохватната вещица"

# 94
  • Мнения: 2
Има едно момче намира нещо като камъни с приятели с тези Щото като камък можеш може да призовеш чудовища Знам един се казваше наемник имаше богове единият се казваше кал от другият беше един голям слон който държеше зад гърба си планета и само това знам Ако знаете как се казва Ще съм ви благодарен

# 95
  • Мнения: 4
Има едно момче намира нещо като камъни с приятели с тези Щото като камък можеш може да призовеш чудовища Знам един се казваше наемник имаше богове единият се казваше кал от другият беше един голям слон който държеше зад гърба си планета и само това знам Ако знаете как се казва Ще съм ви благодарен
Хънтик

# 96
  • Мнения: 10
За първото се сетих как се казва “на 16”

'на 16' на английски е 6teen във vbox има някои качени епизоди с бг аудио, но не са много
другото е 'вълнения по вълните' и повечето епизоди ги има пак във vbox

# 97
  • Мнения: 10
Здравейте, от известно време се чудя как се казваше едно анимационно филмче, което гледах като малка. Мисля, че го даваха за малко. Обстановката беше доста dark и goth. Съжалявам за английския, но наистина беше малко от типа "емо". Имаше едно момиче, което живееше в замък (или доста голяма къща) с приятелите си. Не знам защо съм останала с впечатлението, че се казва Руби, но колкото и да търсих с това име нищо не намерих така че предполагам, че съм запомнила грешно. Знам, че информацията е нищожна, но ако някой се сеща ще съм много благодарна! Simple Smile

"Най-непохватната вещица"

Руби Глум се казва и  моля преглеждайте дали въпроса не е отговорен вече

# 98
  • Мнения: 8
Хора имаше едно детско което немога да се сетя как се казваше
Но в него всичко се случваше в една къща  разказвашесе  за 3извънземни или роботи не съм сигурна
И имаха робот прислужник
И да кажа не е анимация
Беше нещо като куклено шоу
Моля
Спешно р

# 99
  • Мнения: 8
Имаше едно детско което бе с мисля 3момчета или 2
И едно момиче
Които са тиинеиджъри
Само това си спомням
И е анимация

# 100
  • Мнения: 2
Има едно момче намира нещо като камъни с приятели с тези като камък можеш да призовеш чудовища Знам един се казваше наемник имаше богове единият се казваше кал от другият беше един голям слон който държеше зад гърба си планета и само това знам Ако знаете как се казва Ще съм ви благодарен

# 101
  • Мнения: 1
Здравейте. Отворих този пост, като се надявах да намеря името на един анимационен сериал. Спомням си, че съм го гледала в Интернет. Разказваше се за фея с рижава коса, буен характер, но винаги готова да помогне, беше дъщеря на вожда. Те воюваха с едни пак малки създания, доколкото си спомням имаха император с много палава котка. Той имаше трима генерала/капитана, от които единият беше жена, другият беше малко по-пълничък и глупавичък. Третият беше много хубав и той и феята имаха чувства един към друг, въпреки че първоначално не се понасяха.

# 102
  • Мнения: 1
Здравейте! Искам да попитам за един игрален филм... фентъзи!
Беше свързан с един зъл магьосник,който събираше душите на хората в едни стъкленици. Не помня името нещо като некромант ли да беше ,нямам спомен. А и накрая за да го спрат начертаха огромен пентаграм в полето иииии да ......
Благодаря предварително и също за това,че отворихте тази тема!

# 103
  • Мнения: 2
Здравейте ! Тъй като обичам да се връщам назад към детството си ,а в спомените ми е останал един кадър от филм. Спомням си ,че беше бедно момче което си играеше  с други деца и малкото му братче бе глухонямо и му взеха слухово апаратче .Знаете ли как се казва ?

# 104
  • Мнения: 4
Моля помощ как се казваше една анимация за едно момче което слуша истории от дядо си и отива във друго измерение и събира чудовища  и отиват към съното поле и едно момче със лунно чучувство
Казва се Магйосници

Общи условия

Активация на акаунт