Забравените анимации! Това, което даваха по Супер 7 преди години

  • 116 678
  • 295
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1
един сериал за едно момиче от миналото приспано за вековен сън от зла змия, за да спаси момичето неговия възлюбен отиде в бъдещето където змията управляваше Ню Йорк и за да я събуди той трябваше да събира реликвите от една книга. Героите бяха мишки,като изключим змията 
Ако знае някой да пише Simple Smile

# 46
  • Мнения: 2
Тримата сумисти
Четирите мумии
Корабокрушенци (Maroons)
Лили Чудото
Легенда за дракона
Фермата на отис

# 47
# 48
  • Мнения: 3 987
Аз търся едно по-старо, може би от ранните 90, бяха на космически кораб, момче с огнена коса, ледено момиче, една жена направена от зеленикави камъни. На момчето родната планета беше взривена и беше останал само той, имаше и един дядо, каменно-леден, който караше кораба. Беше малко като старо 3D, от сорта на клипа на Eifel 65 - Blue...

# 49
  • Варна
  • Мнения: 818
Едни от любимите ми стари анимации бяха
-powerpuff girls
-courage the cowardly dog
-dexter's lab
-samurai Jack
-looney tunes show
-tom and jerry
-grim and evil
-флинстоун
-johnny bravo
-ed, edd and eddy
-jetsons
-cow and chicken
-i am weasel
-the yogi bear show
-the pink panter
-totally spies
-yu-gi-oh
-winx
-droopy dog
-snoopy
-sonic

# 50
  • Москва
  • Мнения: 164
Аз търся едно по-старо, може би от ранните 90, бяха на космически кораб, момче с огнена коса, ледено момиче, една жена направена от зеленикави камъни. На момчето родната планета беше взривена и беше останал само той, имаше и един дядо, каменно-леден, който караше кораба. Беше малко като старо 3D, от сорта на клипа на Eifel 65 - Blue...



https://youtu.be/NJaNMKXXlOI

На бг беше нещо като Войната на планетите. Има го цялото тук, но е на руски Simple Smile

# 51
  • Мнения: 1 153
А помните ли Плюшените мечета? Много ми се иска да ги изгледа и дъщеря ми, но ги няма на български Sad

# 52
  • София
  • Мнения: 714
Имаше преди едно детско по детска кабелна телевизия евроком , спомням си само  ,че имаше едно момче на име Марс . За съжаление нищо друго не си спомням.  Ако може някой да ми помогне... Simple Smile

# 53
  • София
  • Мнения: 158
Помните ли Мъничетата? Много свежо детско, с чудесен дублаж Simple Smile)
https://www.vbox7.com/play:6c36626f4b

# 54
  • Мнения: 1
Кибер момиче
Железния алхимик
Светът на мрака
D gray man
В като Виктория

Здрваей! А спомняш ли си как се казваше един сериал за едно момиче от миналото приспано за вековен сън от зла змия, за да спаси момичето неговия възлюбен отиде в бъдещето където змията управляваше Ню Йорк и за да я събуди той трябваше да събира реликвите от една книга. Героите бяха мишки,като изключим змията  newsm78
да и аз много се чудя кое е..

# 55
  • Мнения: 2 031
Някой спомня ли си анимационен сериал за едни човечета, които имаха формата на яйца? И живееха в едни кръгли къщички. Главният герой беше момченце-яйце и се сещам и за баща му. Хаха, друго не.

# 56
  • Мнения: 130
един сериал за едно момиче от миналото приспано за вековен сън от зла змия, за да спаси момичето неговия възлюбен отиде в бъдещето където змията управляваше Ню Йорк и за да я събуди той трябваше да събира реликвите от една книга. Героите бяха мишки,като изключим змията 
Ако знае някой да пише Simple Smile
Принц Аргай?

# 57
  • Мнения: 1
Страната на конете😢(сега не мога да го намеря никъде)

# 58
  • Мнения: 1
Някой спомня ли си, сериала за 3 момичета и 3 момчета, отишли да работят в един парк, който е на тема извънземни. Едно от момчетата беше извънземно, а бащата на едно от момичетата беше собственика на този парк.

# 59
  • Мнения: 2
Спомняте ли си едно детско,което беше за едно много малко човече,то имаше братче-още бебе, което много обичаше тарталети? Как се казваше това детско? То беше много интересно!
George Shrinks е детското.

Общи условия

Активация на акаунт