Забравените анимации! Това, което даваха по Супер 7 преди години

  • 118 133
  • 300
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4
Здравейтеее, спомняте ли си иМаше една анимация, цяло филмче беше, за някакъв вид човекоподобни маймуни, едните живееше горе върху дърветата, а другите долу в един замък и живееха като хора.. Помня, че дъщерята на краля за замъка беше болнаа или я тровеха по скоро.Беше старо филче,рисувано, но не си спомням телевизия, може би диема

# 196
  • Мнения: 1
Здравейте, преди време даваха едно детско серийно филмче ( с много серий).Имаше едно момче то беше главният и имаше 2 момичета с него ( после станаха приятели и повече хора бяха към тая приятелска група) , та всеки имаше някакъв #КУБ от който като кажеш ключовата дума се появява даденото животно. Като в "Багуган топче" как Дан казва на Драго появи се! и хвърля неговото червено топче и се появява Драго. Самоче на тука се хвърляха #КУБОВЕ на главният герой даденото животно бе #БЯЛАПОЛЯРНАМЕЧКА Мисля , всичко това си го спомням от една ледена серийя в снега и караха джетове после се биха там с чудовищата. Също така едното от момичетата имаше дълга бяла коса и само това си спомням. Много ще се зарадвам, ако някой ми каже каква бе анимацията  също така помня че едната серия бе на някъде на сняг и караха джетове това е всичко което помня. Мисля ,че са я давали по- TVSuper7.

Последна редакция: сб, 11 апр 2020, 03:04 от Stoyan Marinov 664418

# 197
  • Мнения: 3
Здравейте, търся сериал-шоу,което даваха по супер 7 и беше да три момичета които правеха неща от сорта ''направи си сам'' ,спомням си как в един епизод показаха как се прави органайзър ,мисля че шоуто го излъчваха през 2007-2008.

# 198
  • Мнения: 3
Здравейтеее, спомняте ли си иМаше една анимация, цяло филмче беше, за някакъв вид човекоподобни маймуни, едните живееше горе върху дърветата, а другите долу в един замък и живееха като хора.. Помня, че дъщерята на краля за замъка беше болнаа или я тровеха по скоро.Беше старо филче,рисувано, но не си спомням телевизия, може би диема


моят приятел марсупилами

# 199
  • Мнения: 12

Това е!!!! Обичам ви !

# 200
  • Мнения: 3
ХОРА МНОГО Е ВАЖНО имаше един филм по супер 7 аниме формат който не беше много обичаен за деца имаше кръв в него една от сцените беше как едно момче искаше да спаси едно момиче метна си я на гърба( тя май беше демон) и след като я метна някой го гръмна с пушка в гърба той обаче не спря и продължи въпреки че целия кървеше после я остави далече в гората видя един елелн със светещи рога тупна полумъртъв тя се събуди съживи го и оттам ми е тъмна Индия моля ви помогнете!!!!

Принцеса Мононоке се казва. Едно от любимите ми. има го във Vbox, но е с лошо качество.. изтегли го от замунда по-добре

# 201
  • Мнения: 3
Здравейте!
Имаше един игрален филм които бях гледал по супер 7 преди години. Помня само че едно момче и момиче бяха в една ферма вероятно през ляотото и спяха в една стая. Една вечер момчето помоли момичето да си свали гащите за да й види "катеричката", тя отказа, обаче на другия ден заведе момчетo някъде(май имаше сено) и там си свали гащите

Предства си нямам как се казва, но си спомням че бяха с майка си на почивка и ядяха ягоди със сметана и тя сложи сметана върху гол охлюв и той я изяде май.. и тя беше откраднала едни слънчеви очила и ясъщност в стаята играха на истината или риска и накрая тя го предизвика да я целуне.. абе объркано е а и съм го гледала преди 10 години някъде...

# 202
  • Мнения: 3
И да питам имаше един игрален сериал за едно семейство което живееше близо до някаква савана и имаха домашен любимец гепард.. общо взето това си спомням.. не беше много за деца

# 203
  • Мнения: 10
Здравейте, преди време даваха едно детско серийно филмче ( с много серий).Имаше едно момче то беше главният и имаше 2 момичета с него ( после станаха приятели и повече хора бяха към тая приятелска група) , та всеки имаше някакъв #КУБ от който като кажеш ключовата дума се появява даденото животно. Като в "Багуган топче" как Дан казва на Драго появи се! и хвърля неговото червено топче и се появява Драго. Самоче на тука се хвърляха #КУБОВЕ на главният герой даденото животно бе #БЯЛАПОЛЯРНАМЕЧКА Мисля , всичко това си го спомням от една ледена серийя в снега и караха джетове после се биха там с чудовищата. Също така едното от момичетата имаше дълга бяла коса и само това си спомням. Много ще се зарадвам, ако някой ми каже каква бе анимацията  също така помня че едната серия бе на някъде на сняг и караха джетове това е всичко което помня. Мисля ,че са я давали по- TVSuper7.

Монсуно

# 204
  • Мнения: 3
Здравейте!
Имаше едно филмче по Супер 7 с произведения на Шекспир бяха направени на някакъв странен тип анимация в периода 2007,2008 ги излъчваха,имаше за всяко произведение отделен епизод например: Ромео и Жулиета,Отело,Сън в Лятна нощ и тн...

# 205
  • Мнения: 2
Някой помни ли детско по супер 7, в което се разказваше за един бик (мисля, че се казваше Мани) , който беше детектив и раследваше случаите в града. Имаше и асистентка ама воъбще не помня как се казваше и изглеждаше. Моля памогнете ми.

Последна редакция: ср, 13 май 2020, 16:51 от Tm.8

# 206
  • Мнения: 2
Помните ли детското по супер 7, където действието се развива в бъдещето. Тогава храната е изгубила вкуса си,защото хора от една корпорация се опитват да продават техния заместител на храна, който няма вкус. Един ден едно момче и двамата му приятели ( момче и момиче) намират на тавана на къща кугия оставена от дядото на момчето и в нея имаше някаква храна може би хляб и си спомнят вкуса на тази храна. Намират и едно закръглено лилаво човече. Тръгват заедно с него надалече, за да намерят царствата на другите храни,за да могат да възвърнат вкуса на храната отново. Когато стигат до царствата намшрат други човечета с различни цветове и емоции.  Хората от корпорацията ги преследват и се опитват да ги спрът.

# 207
  • Мнения: 138
Здравейте, търся сериал-шоу,което даваха по супер 7 и беше да три момичета които правеха неща от сорта ''направи си сам'' ,спомням си как в един епизод показаха как се прави органайзър ,мисля че шоуто го излъчваха през 2007-2008.
Шоуто на Кейк или Кейс

# 208
  • Мнения: 1
Аз искам да попитам за името на един игрален филм. Разказва се за едно бедно момиче. Първо умира баща му после майка му. Намерено е от овчарче и те го отглеждат. Обаче се оказва, че момичето е роднина с кралицата.

# 209
  • Мнения: 1
Здравейте. Опитвам се да открият един сериал, мисля, че беше тип аниме. Действието се развиваше в свят подобен на "Разбивача Ралф". Главните герои, влизаха в едни кубове и трябваше да спечелят играта, ако загубят, остават в играта. Разбира се те загубиха и започнаха да се лутат из различни игри. Главните герои бяха момче, момиче и куче. Момчето докато са се лутали из игрите беше станал здравеняк

Общи условия

Активация на акаунт