Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Забравените анимации! Това, което даваха по Супер 7 преди години

• 75 983
  • 214
  •   1
Отговори
# 210
Здравейте, преди много години даваха едно анимационно сериалче по Евроком "Коби и окидокитата". Не намирам нищо обаче в интернет. Някой знае ли къде има епизоди от него?

# 211
Здравейте търся едно анимационно филмче,което даваха по сепер 7 в периода 2007,2008.Беше анимирани разкази на Шекспирови произведения,например:Ромео и Жулиета,Сън в Лятна нощ,Отело и тн...

# 212
Имате ли представа, имаше едно анимационно детско, където имаше едно русо момче, което обичаше пъзели. Имаше и още хора ама тях не си ги спомням. Те обикаляха света и се биеха с лошите за някъкви камъни ако не се лъжа, и призоваваха някъкви като чудовища. Имаше някакви богове, като един син слон а това русо момче имаше някакво летящо нещо, като прилеп. Моля някой да ми помогне.

Звучи ми като Юги О, малко😅

# 213
Имаше едно дестко с  муми    казваха със силата на рак

# 214
Добър ден! Исках да попитам, вече от няколко месеца търся един сериал който даваха по супер 7, подобно на Бакуган и Югио и покемон*! Със едни сини капсули и вътре има всякакви животни, и главният беше една бяла мечка със сини кристали на гърба и си имаше ?водач? ! Моля някой ако се сети да ми отговори😢

Общи условия

Активация на акаунт