Забравените анимации! Това, което даваха по Супер 7 преди години

  • 116 681
  • 295
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1
Е,не са чак забравени Grinning а иначе сега в момента се сещам само за тези:
-Тру Джаксън
-Кои харесва Ади Сингър
-Отнесени от духовете
-Принцеса Мононоке

 и тези ,но не съм сигурна как бяха на български
-Gake no Ue no Ponyo
-Howl no Ugoku Shiro
-Majo no Takkyuubin
-Mimi wo Sumaseba
-Neko no Ongaeshi
-Omoide Poroporo
-Tonari no Totoro

Това, което си написала са аниме филми на студио Гибли. Всички те са невероятни!!

# 16
  • Мнения: 1
И аз търся филмите, които даваха по Super 7 преди! Много обичам да гледам анимета и това беше любимата ми програма, докато не я промениха...!
В началото на лятото си спомних за тези неща и реших да търся, каквото си спомням.
Kiki's delivery service
Spirited away
Death note (мисля)
Fairy Tail
Само тези намерих. Знам, не е много! Коментарът съдържа повече оправдания но... Надявам се, че поне малко помогнах...
Спомням си и части от някои от аниметата... Или поне така си мисля.
Ако намеря още ще напиша!
(・ω・)

# 17
  • Мнения: 2
Някой може ли да ми каже как се казваше едно друго предаване по super7, където мисля че 2 момичета и 1 или 2 момчета създават и поправят неща? Например в един епизод едно от момичетата се прибра от училище и миришеше, защото не се изкъпало в училище заради лошо миришещите сапуни и те решиха да си направят течен сапун. Моля ако се сетите ми кажете името на предаването, защото какво ли не търсих и не го намирам

# 18
  • Мнения: 1
Мисля че отново беше по супер седем, анимацията включваше 5-6 малки животинчета - синьо, розово, лилаво...  Laughing едното се казваше Оскар, мисля че той беше нещо като разказвач ако не бъркам. Във всеки нов епизод те бяха на различни места и преживяваха различни приключения, спомням си в един епизод имаше състезание в джунглата и едното животинче носеше една торбичка в която имаше всичко необходимо за да може да премине състезанието, веднъж бяха в пустиня... Но от години не са го давали и сега си спомних за него но не мога никъде да го намеря, някой от вас ако се сеща нека каже  Grinning Peace


приказките на братя грим

# 19
  • Мнения: 1

-Мишки Рокери от Марс
-Магьосници
-Ездачи на Паяци
-Артър
-Кръстници Вълшебници
-Дигимон Укротители(Digimon Tamers)
-Шпионките от Поп Сикретс
-Лунтик
-Моят Съсед Тоторо
-Моят приятел Марсупилами(2008г.)
-Лени и Туик
-Мечето Падингтън
-Бакуган
-Джони Тест
-Братс
-Семейство Крумборг
-Страшните истории на Агата Кристи
-Случаите на Поаро
-Грозното патенце и Аз
-Тао Шу Момчето Войн
-Хокус и Лотус
-Ди грей мен
-Светът на Мрака
-Походът за делтора
-Леонардо
-Гарфилд и Приятели
-Капри
-Каспър
-Мая каменното лице
-Български народни приказки
-Бамзе
-Джънго
-Тролски легенди
-Майор Татко
-Момичетата Гилмор
-Гръмотевичните Котки
-Дораемон
-Тъндар Варварина
-Джими Неутрон момчето гений
-Двете къртици къси
-Мусти
-Пощальонът Пат
-Мечето Рупърт
-Сутрешен Блок
-Моделите на Колийн
-Стъпка по Стъпка
-Голямото Разчистване
-Зовът от Миналото
-Поп Пикси Царство на Феи
-Ловци на Дорки
-Ин,Ян Йо
-Свейн и Плъхът
-Фейри Тейл(Fairy Tail)
-Здравей Кити(Hello Kity)
-Рогу Хораидзу(Log Horizon)
-Акагами но Сираюкихиме(Akagami no Shirayukihime)
-Сърцето на Пандора(Pandora Hearts)
-Онегай Май Мелъди(Onegai My Melody)


и за много кратко само за месец "Белка и Стрелка:Палавото малко семейство" и Lizzie McGuire(Лизи Магуайер)

имаше много други но не ги помня

повечето ги спряха заради слаб рейтинг най-вече за тия които съм написъл от средата и крайните
Здравей! Виждам, че помниш много добре старите филмчета. Случайно да помниш едно анимационно (мисля, че беше аниме), в което се разказваше за две момчета и едно момиче. Спомням си, че момичето беше с оранжева коса и на кръста си носеше торбичка с нещо като топчета, които хвърляше на земята и правеше магии (не съм много сигурен). До колкото си спомням търсеха едни камъни и ги слагаха върху една книга с магии. Когато сложеха камък в книгата, се появяваше нова магия и я използваха срещу лошите. Имам страшно блед спомен как момичето чете от книгата с магиите и направи пясъчна буря... Беше много яко... Обожавах това детско. Малко ми напомня на Походът за Делтора. Много ще съм благодарен, ако ми помогнете. Благодаря предварително

# 20
  • Мнения: 2
Здравйте! Помните ли една анимация за малко русо момиче, което живее в хотел защото майката на момиченцето е актриса. Спомням си че за нея се грижеше детегледачка и не ходеше на училище. Мисля че пак беше по Super7. Моля ако си спомните ми кажете,защото си мъча мозъка от седмици.

# 21
  • Мнения: 1
Здравйте! Помните ли една анимация за малко русо момиче, което живее в хотел защото майката на момиченцето е актриса. Спомням си че за нея се грижеше детегледачка и не ходеше на училище. Мисля че пак беше по Super7. Моля ако си спомните ми кажете,защото си мъча мозъка от седмици.
Здравей, разбра ли вече как се казва филмчето? Търся го от часове!!!

# 22
  • Мнения: 4
Случайно да помните едно филмче, което май беше аниме и се разказваше за едно русо момче и неговите приятели?  Момчето имаше меч. Имаше и две момичета. Едната беше мисля с розова коса и от благородно семейство, а другото момиче с черна или синя и беше по висока. Бореха се срещу еьни дето ноктите им се удължават.

Помня и друго филмче чието име не знам. То не беше анимация и се разказваше за едни тийнейджъри, които учат в едно училище. В гората имаха землянка и там имаше компютри и едни дето приличат на душ кабини, но като влезеш в тях те пренасят във виртуално измерение. В това виртуално измерение трябва да разрушават едни кули. Помня две от момичетата - едната беше с черна коса, а уръжието й във виртуалния свят е ветрило, а другото момиче е с къса розова коса. Някой от родителите й имаше връзка с кулите. Помня и че едното момче май беше по малко от другите и във виртуалния свят беше облечен като лилава котка.

Ще съм ви благодарна ако ми кажете заглавията им.

# 23
  • Мнения: 17
Здравйте! Помните ли една анимация за малко русо момиче, което живее в хотел защото майката на момиченцето е актриса. Спомням си че за нея се грижеше детегледачка и не ходеше на училище. Мисля че пак беше по Super7. Моля ако си спомните ми кажете,защото си мъча мозъка от седмици.
Здравей, разбра ли вече как се казва филмчето? Търся го от часове!!!
Май се казваше "Моя милост Елоиз"

# 24
  • Мнения: 1
здравейте ако се сетите моля кажете ми имаше един филм за едно момиче което се превръща в баба и започва да живее с едно сладко момче той можеше да се превръща в нещо като дракон ама не беше баш...и да дано да се сети някой

# 25
  • Мнения: 2
Izvinqvaite nqkoi pomni li kak se kazva6e edno anime v koeto geroite imaha nqkakvi sili , koito sa ili v tqh ili v nqkakvi predmeti a lo6ite vseki pat gi davaha kak qdat nqkakvi qica.

# 26
  • Мнения: 2
здравейте ако се сетите моля кажете ми имаше един филм за едно момиче което се превръща в баба и започва да живее с едно сладко момче той можеше да се превръща в нещо като дракон ама не беше баш...и да дано да се сети някой
da ne bi da ima6 predvid za hode6tiq zamak na haul

# 27
  • Мнения: 298
Здравейте! Даваха по едно време анимационен сериал с доста странен арт. Цветовете въобще не отразяваха реалността, мисля, че имаше няколко небесни тела - слънца или луни, не си спомням. Главните герои бяха едно момиче и две момчета, леко ръбати, също в особени цветове. Действието се развиваше в град, но имаше и гора, както и вещица-антагонист със замък. Даже си спомням, че в един от епизодите беше отвлякла едното момче, защото беше влюбена. По спомен имаше доста сполучлив хумор. Това си спомням като цяло, ако имате предложения, ще се радвам.
Второто не съм сигурна дали го излъчваха дори по Супер 7, но все пак ще го опиша. Мисля, че беше 3D графика, разказваше се за две съседни семейства - едното кръгло, другото квадратно, като едната форма, не помня коя, беше норма за съответния свят, а другата изключение. Та съответно главите, крайниците, предметите, къщите, домашните любимци бяха в тези форми. Момченцата от двете семейства бяха приятелчета и забъркваха щуротии, едното беше по-миличко и кротко, другото по-щуро, но и двете семейства активно взимаха роля и присъстваха.
Благодаря предварително!  Simple Smile

# 28
  • Мнения: 130
Spiritus vini. Първото ми прилича на Хауди Гауди.

# 29
  • Мнения: 298
То е, благодаря  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт