Всичко за Instagram / Инстаграм – 2

  • 42 140
  • 426
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 860
Тема за бързи въпроси и отговори, свързани с "Instagram".

Приятно писане!
Flowers Blossom

Линк към предишната тема: 1.

Последна редакция: пн, 24 май 2021, 11:05 от Гърне без похлупак

# 1
  • Мнения: 12 473
Как се правят онези пъзелни постове?

# 2
  • Мнения: 2 957
Печеля от една игричка и случайно видях видеото с тегленето - 22 часа няма кой да си направи труда да ме тагне...Кой видял, видял...

# 3
  • София
  • Мнения: 8 111
Може ли да се изтрива профил? Почти съм сигурна, че съм виждала такава опция, но сега не намирам.

# 4
# 5
  • Мнения: 216
Може ли да се изтрива профил? Почти съм сигурна, че съм виждала такава опция, но сега не намирам.
Редактирам: пробвай от тук https://www.instagram.com/accounts/remove/request/permanent/

Последна редакция: пн, 24 май 2021, 10:26 от Čherries

# 6
  • София
  • Мнения: 5 198
И аз не мога да качвам вече повече от една снимка в пост , липсва като опция .
Профилът ми е бизнес , деинсталирах и отново инсталирах приложението , но не се получава.

Това стана като създадох още един профил , пак бизнес с телефонен номер.
Дали има общо и как да върна така , че да качвам повече от 1 снимка ?

Ползвам IPhone , дали има общо с паметта му?

# 7
  • Мнения: 7 737
с айфона има и при мен липсва
аз качвам от таблета, той е с андроид
дано да го оправят
няма друг профил и не съм бизнес

# 8
  • Мнения: 31 172
Задържаш с пръст върху избраната снимка и избираш колкото снимки искаш за карусел.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 2 794
Има ли как да ги направя да се подреждат хронологично, защото иначе все не мога да ги разгледам всички

# 10
  • Мнения: 1 436
Един вероятно напълно малоумен въпрос, но как да видя информация публикувана в story? Често в постове пише линк/повече информация в сторито. Ползвам таблет андроид, влизам през браузера, а не през приложението и не намирам къде да кликна, какво да отворя. Меко казано се чувствам глупаво [Blush] Помогнете моля Flowers Hibiscus

# 11
  • София-Младост
  • Мнения: 23 345
Сигурна ли си , че не пише биото, а не сторито...Защото Story са активни 24 часа, освен ако не ги довабят вHighlights...а биото е "биографията", това което е в профила под снимката...обикновено им алинк, към сайт или друго.

# 12
  • Мнения: 772
И в сторита пускат линкове.

# 13
  • Мнения: 2 957
Много често не ми дава да тагвам, въпреки, че играя малко в игрите. Къде мога  да видя каква е причината?

# 14
  • Мнения: 1 436
Сигурна ли си , че не пише биото, а не сторито...Защото Story са активни 24 часа, освен ако не ги довабят вHighlights...а биото е "биографията", това което е в профила под снимката...обикновено им алинк, към сайт или друго.

Благодаря ти/ви за отговорите!
Биото знам къде е и проверявам там, но не е там - в стори пишат, че публикуват. Не знаех, че инфо от стори изчезва след 24 часа, но не ми звучи логично в случая, защото става въпрос не само за рекламни постове, но и за други. Голяма мистерия ми е.
А хайлайтс, къде да ги търся? Blush

Общи условия

Активация на акаунт