Забравените анимации! Това, което даваха по Супер 7 преди години

  • 117 920
  • 300
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 18
Здравейте , търся едно детско не помня как се казваше. Имаше едно богаташко женско куче паднало от самолет и се озовава в джунглата. Там си намира един смрадлив и смотан приятел , мисля че беше заек не съм сигурна. Живееха заедно и той беше наистина много смрадлив и залухав. Имаше още змия боя и птици близначки, както и някакъв гущер или нещо подобно който им правеше злини и искаше да купи мястото от джунглата на което живееха. Ако някой се сети как се казва ще съм благодарна. Мисля че в заглавието имаше името на двамата герои , кучето и заека и беше нещо от “ господин еди си кой..” , но наистина не се сещам. А и не помня по коя тв го даваха…

# 286
  • Мнения: 335
Здравейте , търся едно детско не помня как се казваше. Имаше едно богаташко женско куче паднало от самолет и се озовава в джунглата. Там си намира един смрадлив и смотан приятел , мисля че беше заек не съм сигурна. Живееха заедно и той беше наистина много смрадлив и залухав. Имаше още змия боя и птици близначки, както и някакъв гущер или нещо подобно който им правеше злини и искаше да купи мястото от джунглата на което живееха. Ако някой се сети как се казва ще съм благодарна. Мисля че в заглавието имаше името на двамата герои , кучето и заека и беше нещо от “ господин еди си кой..” , но наистина не се сещам. А и не помня по коя тв го даваха…
Бранди и г-н Уискърс.

# 287
  • Мнения: 18
Здравейте , търся едно детско не помня как се казваше. Имаше едно богаташко женско куче паднало от самолет и се озовава в джунглата. Там си намира един смрадлив и смотан приятел , мисля че беше заек не съм сигурна. Живееха заедно и той беше наистина много смрадлив и залухав. Имаше още змия боя и птици близначки, както и някакъв гущер или нещо подобно който им правеше злини и искаше да купи мястото от джунглата на което живееха. Ако някой се сети как се казва ще съм благодарна. Мисля че в заглавието имаше името на двамата герои , кучето и заека и беше нещо от “ господин еди си кой..” , но наистина не се сещам. А и не помня по коя тв го даваха…
Бранди и г-н Уискърс.


О , да. Много благодаря Simple Smile

# 288
  • Мнения: 1
Здравейте.
Търся игрален сериал (а може и да е било филм), който мисля че даваха по Супер7, но може и да се бъркам.
Имам спомен само от финалната сцена, в която едно русо момиче е в една гора и тръгва да върви по един мост, на който е застанал нейн приятел момче. Момичето държеше едно малко бебе в ръцете си, което даде на другите си приятели, които само стояха отстрани и гледаха притеснени. Момчето на моста се превръща във влечугоподобно създание, появяваха му се люспи по кожата и озверяваше, като не разпознаваше никой, включително и момичето. Но тя се приближаваше бавно към него, говореше му някакви неща, накрая го прегърна и той бавно се трансформира отново в човек.

# 289
  • Мнения: 7
Имате ли представа, имаше едно анимационно детско, където имаше едно русо момче, което обичаше пъзели. Имаше и още хора ама тях не си ги спомням. Те обикаляха света и се биеха с лошите за някъкви камъни ако не се лъжа, и призоваваха някъкви като чудовища. Имаше някакви богове, като един син слон а това русо момче имаше някакво летящо нещо, като прилеп. Моля някой да ми помогне.

Звучи ми като Юги О, малко😅


Пробвай с "Хънтик търсачи на тайни"

Със сигурност е то, според мен!

# 290
  • Мнения: 2
Здравейте😁 от много време се опитвам да се сетя за две сериалчета кратки едното е аниме за едно момче се разказваше с черна коса по спомени мисля че убиваше по някакъв начин и живееше на квартира в япония мисля че и самия сюжет беше много мрачен, а втория сериал е игрален с 6-7 тийнейджъри които тръгват със самолет за почивка и падат на самотен остров който по нататък се оказва че не е безлюден и има още хора, постоянно търсят помощ и мисля, че след месец бяха спасени. Една от главните  актриси имаше червена коса къдрава. Моля ако някой се сети да ми отговори, благодаря предварително🙏🏻

# 291
  • Мнения: 17
Здравейте😁 от много време се опитвам да се сетя за две сериалчета кратки едното е аниме за едно момче се разказваше с черна коса по спомени мисля че убиваше по някакъв начин и живееше на квартира в япония мисля че и самия сюжет беше много мрачен, а втория сериал е игрален с 6-7 тийнейджъри които тръгват със самолет за почивка и падат на самотен остров който по нататък се оказва че не е безлюден и има още хора, постоянно търсят помощ и мисля, че след месец бяха спасени. Една от главните  актриси имаше червена коса къдрава. Моля ако някой се сети да ми отговори, благодаря предварително🙏🏻
Вторият сериал мисля, че е "Изгубени на острова".

# 292
  • Мнения: 934
Здравейте😁 от много време се опитвам да се сетя за две сериалчета кратки едното е аниме за едно момче се разказваше с черна коса по спомени мисля че убиваше по някакъв начин и живееше на квартира в япония мисля че и самия сюжет беше много мрачен, а втория сериал е игрален с 6-7 тийнейджъри които тръгват със самолет за почивка и падат на самотен остров който по нататък се оказва че не е безлюден и има още хора, постоянно търсят помощ и мисля, че след месец бяха спасени. Една от главните  актриси имаше червена коса къдрава. Моля ако някой се сети да ми отговори, благодаря предварително🙏🏻

Анимето е "Darker than Black".

# 293
  • Мнения: 1
Здравейте! Има едно детско филмче,което навсякъде търся но безуспешно.
Много бегло си го спомням,но мисля че бяха нещо като тролчета или малки хора.
Бяха момче и момиче,обстановката беше много приятна живееха в зелена гора,къщите или бяха  в блато или в езеро и си спомням,че бяха отишли при родителите на момчето,той се беше скарал с тях и двамата заминаха по реката или езерото с някакъв сал.
И искаха да се оженят.
Даваха го по Супер 7.
Ще бъда изключително благодарна ако някой от вас се сети.

# 294
  • Мнения: 250
Скрит текст:
Здравейте! Има едно детско филмче,което навсякъде търся но безуспешно.
Много бегло си го спомням,но мисля че бяха нещо като тролчета или малки хора.
Бяха момче и момиче,обстановката беше много приятна живееха в зелена гора,къщите или бяха  в блато или в езеро и си спомням,че бяха отишли при родителите на момчето,той се беше скарал с тях и двамата заминаха по реката или езерото с някакъв сал.
И искаха да се оженят.
Даваха го по Супер 7.
Ще бъда изключително благодарна ако някой от вас се сети.
joanaema
Артур и минимоите?

# 295
  • Мнения: 1
здравейте ако се сетите моля кажете ми имаше един филм за едно момиче което се превръща в баба и започва да живее с едно сладко момче той можеше да се превръща в нещо като дракон ама не беше баш...и да дано да се сети някой
[/quote
Омагьосаната къща на хоу мисля че така се казваше

# 296
  • Мнения: 2
Първо искам да благодаря на човекът който е направил поста макар и доста отдавна на мен ми помогна има хора като мен който са израстнали с този канал ако кажа че преди не го предпочитах повече от Дисни ченъл ще излъжа но искам да попитам за две филмчета едното го даваха по супер седем другото по Дисни но не съм сигурен едното беше за едни тинейджъри който работеха в мола беше анимирано и едно от момчетата беше русо с шапка и беше леко глуповат персонаж имаше един епизод дето взе очила за нощтно виждане и гледаше кой пърди в мола а втората анимация е за едни тинейджъри дето работеха в един хотел и бяха сърфисти и дъщерята на собственика на хотела си ставаше приятелка с тях защото той я наказваше защото тя беше направила купон в хотела и имаше дори голф количка в басейна
И аз търся как се казва въорият сериал

# 297
  • Мнения: 2
Търся едно анимационно сериалче , става въпрос за сърфисти които рсботеха в един хотел , имаше едно момиче на което дядо и беше собственик на хотела и след голямо парти я накара да работи в хотела , живееха в една къща 😇 много бих се радвала ако някой се сети как се казва 🥹

# 298
  • Мнения: 250
Скрит текст:
Търся едно анимационно сериалче , става въпрос за сърфисти които рсботеха в един хотел , имаше едно момиче на което дядо и беше собственик на хотела и след голямо парти я накара да работи в хотела , живееха в една къща 😇 много бих се радвала ако някой се сети как се казва 🥹
pepimateev и Martina Ivvl
"Stoked" ?

# 299
  • Мнения: 9 028
"Страхливото куче Кураж" беше много смешно! Laughing Падахме от смях! Joy

Общи условия

Активация на акаунт