По колко пъти в седмицата ваете тяло във фитнеса

  • 10 664
  • 63
  •   1
Отговори
  • Мнения: 35
Напоследък много жени всеки ден пускат снимки в инстаграм как тренират във фитнеса. По колко пъти в седмицата ходите на фитнес?

# 1
  • Мнения: 5 892
Преди 4 или 5 пъти, сега 0.  Peace

# 2
  • Велико Търново
  • Мнения: 8 573
Пет пъти във фитнеса, два пъти през седмицата играя тенис на корт и събота или неделя тенис на маса Simple Smile

# 3
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
Фитнеса никога не ме е привличал, но ходя на йога 5 пъти в седмицата и всекидневно гледам да отделя около 2 часа за разходка.

# 4
  • Мнения: 35
Браво, ако казва, че българите не спортували ето тук повечето спортуват редовно!

# 5
  • Мнения: 1 161
6 дни в седмицата, в домашни условия, с тежести.

# 6
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
2 пъти седмично и 2 пъти седмично плуване около час  Peace

# 7
  • Мнения: 648
По николко пъти Simple Smile Интересно ми е как намирате време? 5 пъти седмично на фитнес, че и по 2 часа дневно за разходки. От колко до колко сте на работа? След работа не се ли прибирате да готвите например или да се занимавате с децата?

# 8
  • Мнения: 2 099
6 пъти карам кростренажор вкъщи по 1 час. Всеки ден караме колела с децата из града и извънградско.Играя тенис на корт 2 пъти седмично.Ходим с дъщеря ми на зумба 3-4 пъти седмично по 1 час.Активен човек съм.Диети не пазя никакви,храня се умерено.Гледам доста жени моя възраст ( 30-40 год.)  са на зумба или из кортовете.Изглеждат чудесно,енергични и готини. Аз във фитнес зали не стъпвам,имам фобия от затворени пространства и даже се е случвало вкъщи да ми прилошее в кухнята ако са затворени вратата и прозореца  Crazy не са за мен тези зали,дай ми навън пространствата или вкъщи в голямата всекидневна.За ужас на мъжа ми всеки ден си тегля тренажора във всекидневната и си тичам на широко и после си го тегля наобратно в кабинета където си седи(ама там ми е тясно и ме стяга шапката).

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 744
По николко пъти Simple Smile Интересно ми е как намирате време? 5 пъти седмично на фитнес, че и по 2 часа дневно за разходки. От колко до колко сте на работа? След работа не се ли прибирате да готвите например или да се занимавате с децата?
Не ходя във фитнес, тренирам 5-6 пъти седмично в домашни условия. Ставам половин час по-рано, за да си направя тренировката. Работа започвам от 8:30  Peace.

# 10
  • град-държава
  • Мнения: 5 863
По николко пъти Simple Smile Интересно ми е как намирате време? 5 пъти седмично на фитнес, че и по 2 часа дневно за разходки. От колко до колко сте на работа? След работа не се ли прибирате да готвите например или да се занимавате с децата?

Работя за себе си, но разходките и тренировките ми са организирани рано сутрин и надвечер, като ги редувам през седмицата. Така денят ми е свободен за работа и да си свърша другите задължения.

# 11
  • Мнения: 9 012
4 пъти фитнес, 3 сутрини седмично бягане  Peace

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Обикновено 6, а в момента 10 пъти седмично вкъщи. Време зя фитнес нямам. Ставам в 5.30-6ч., за да тренирам. Ставала съм и в 5. Имам 3 деца, готвя  по 2 яденето. Ако човек иска, намира време. Преди работа, преди сън, преди вечеря, вместо да гледа тв...

# 13
  • UK
  • Мнения: 1 936
Обикновено 6, а в момента 10 пъти седмично вкъщи. Време зя фитнес нямам. Ставам в 5.30-6ч., за да тренирам. Ставала съм и в 5. Имам 3 деца, готвя  по 2 яденето. Ако човек иска, намира време. Преди работа, преди сън, преди вечеря, вместо да гледа тв...

Респект!

Аз тренирам 5-6 пъти седмично - три пъти фитнес +бягане, един ден йога и един ден body balance (комбинация пилатес, йога и тай-чи).

# 14
  • Мнения: 9 012
Обикновено 6, а в момента 10 пъти седмично вкъщи. Време зя фитнес нямам. Ставам в 5.30-6ч., за да тренирам. Ставала съм и в 5. Имам 3 деца, готвя  по 2 яденето. Ако човек иска, намира време. Преди работа, преди сън, преди вечеря, вместо да гледа тв...

Ти си моят идол, нали знаеш  Heart Eyes Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт