ЛЮБИТЕЛИ НА КУЧЕТА - 52 тема

  • 44 913
  • 772
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 11 119
Здравейте!
Направихме изследването!
Чернодробните показатели са ОК, но се оказа, че има дермофити по кожата.
Странното е, че и слагах Биокан (противогъбична ваксина). Утре ще имам и
изследване на хормон на щитовидната жлеза.
Май връзка между двете не може да има, но ще чакам и хормона и ще се консултирам с док.

# 46
  • Мнения: 239
хаха Тони представих си го този голям мъж как се разхожда с топката
Зуза, не можеш ли да го разходиш набързо малко след като се е наял колкото да си свърши работата?
жгмъц, дано всичко е наред с кучинка  Simple Smile Simple Smile

# 47
  • Мнения: 68
Ами мога разбира се, колко му е да го изкарам пред блока и това ще пробвам. Не знам дали ще ми повярвате излизането му е най-големия проблем на Берк, в момента в който види повода започва да се крие в дън земя, навира се в мъжа ми и започва да го ближе  Joy, пробвах без повод отварям врата подвикам му весело и детето се включва не и не, крие се и това е. Имам чувството че само аз имам желание да се разхождам не и той, на вън върви колко повърви и сяда или ляга на земята. По съвет на Сизър пробвах с позната му миризма да го примамвам, голям зор излизането  #Crazy

# 48
  • София
  • Мнения: 221
Здравейте Simple Smile
Пак сте качили прекрасни снимки на най-сладките кучовци  Simple Smile
Сиси бебчо е добре, расте и ме прави на маймуна Simple Smile За жлезата -
това, че веднъж е почистена не значи, че се изисква редовно почистване. Може никога повече да не се наложи. Най-важно за превенция е движението на кучето. Важно е и изпражненията да са с нормална консистенция, да не са размекнати и диарични. Дали ще е с хрущяли или гранули няма значение.
DqwoLche To и Ати скимти на пискащи играчки  Simple Smile
Zuz@ научиш ли го в банята цял живот ще си ходи там Simple Smile Не е редно да го оставяш без вода вечер. Той защо яде само вечер?

# 49
  • Мнения: 68
Теди, ами не го знам  newsm78, тази сутрин хапна мъничко, но когато е горещо цял ден му стоят гранулите и и вечер по никое време се сеща да яде  Crossing Arms

# 50
  • София
  • Мнения: 11 119
Здравейте!
Излезе резултата и от хормона, понижени стойности на fT4.
Бианка ще се окаже с хипотиреоидизъм.
http://petvet.bg/Articles/kucheta-2/hipotireoidizam-pri-kucheto
Ох...
Май ще си пием заедно хормон. Довечера ще говоря с доктора.

# 51
  • Мнения: 10
не се притеснявай ние сме на хормонално  лечение вече 2 години и всичко е наред

# 52
  • София
  • Мнения: 11 119
не се притеснявай ние сме на хормонално  лечение вече 2 години и всичко е наред

Разкажи ми повече, моля те.  Praynig
Какъв е точно проблема и какво пие кучето ?

# 53
  • Мнения: 68
жгмъц , не се тревожи миличка, както и при хората като се дават добри медикаменти Бианка ще си ок  Hug

# 54
  • София
  • Мнения: 11 119
жгмъц , не се тревожи миличка, както и при хората като се дават добри медикаменти Бианка ще си ок  Hug

Като знам колко трудно се дозира хормона при хората, се чудя как ще стане при нея...
И кога ще се подобри състоянието и ?

# 55
  • Мнения: X
Теди, ами не го знам  newsm78, тази сутрин хапна мъничко, но когато е горещо цял ден му стоят гранулите и и вечер по никое време се сеща да яде  Crossing Arms

Руфъс  и той прави така, от около месец някъде, яде само посред нощите..

# 56
  • София
  • Мнения: 9 850
жгмъци, спокойно, ще се оправи Бианка, ние стискаме всички налични палци и лапки, а те никак не са малко Hug Praynigх
Пък аз да се оплача от 'милите' бебета... такива зверчета са станали, че са ужасни. Само като ме видят и почва едно пищене, съседите вече недоволстват. Искат да ги гушкам, а пък целите са опикани и оа**ни, въпреки че ги чистя постоянно почти. Пелените ги разкъсват, ядат пълнежа, найлона го събират на топка, вестниците ги ядат и разкъсват и лежат върху тях, ако им постеля постелка, я дъвчат, късат и събират на топка, ужас направо. Играчките си ги бутат нарочно в акитата... А и нали гледат от майка си, някое като свърши работата, и всички вкупом отиват да видят и да похапнат Sick Карам се, като съм тук, но сега тази седмица ми беше много натоварена и ме нямаше почти нон-стоп. Хубавото е, че от утре вечер съм отпуска и ще съм си при тях.
Благодаря, че ми изслушвате словоизлиянията, ама просто трябва на някой да се оплача, пък никой не схваща... Всички си мислят - бебета, значи пухкави, сладки, чистички, добрички. Аха, сигурно, в някоя паралелна вселена, дето няма изхождания Crazy

# 57
  • Мнения: 406
Аз да се похваля, днес ходихме до зоомагазина за храна и взехме два чувала гранули и една топка с бодлички която свети зелено в тъмното и като бонус ни подариха комплект козметика за Тери ето я

направо си е голям късметлия  Joy
Коте с бебетата е така много са сладки, но има много грижи по тях и искат време и внимание Simple Smile

# 58
  • Мнения: X
Много сладко ми стана, като четох за бебоците на Котето.

Жгмъц, дано всичко е  наред с Бианка.

# 59
  • София
  • Мнения: 11 119
Коте, благодаря за палците.  Hug
Трудно се гледат явно бебета, като си помисля
че и аз исках едно кучило...

И аз да се оплача, то не ми стигат дертовете с болестите
ами и една откачена "кучелюбка" днес ме кълна, даже и
детето ми... И то защото си пазя кучката с кучегон, от трите
бездомни песа които отглежда на поляната пред блока!
Малко по късно 2 от кучетата нещо започнаха да квичат ама
аз съм зле със зрението и помислих, че едното хапе другото.
Приближавам се и гледам - заклещили се!
Вадя телефона и гиснимам...
Скрит текст:
След 2 мин. същата откачалка пристига и ми държи
сметка защо снимам кучетата ... Заплашва ме, че ще се оплаче
в общината щото кучето ми било без намордник!
Леле ако някой ден откача толкова дано се намери кой да ме гръмне...

Общи условия

Активация на акаунт