ЮНСКИ бебета сънуват къде през август да плажуват - 2

  • 24 673
  • 628
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 72
благодаря за темата, записвам се и аз  Peace

# 16
  • Мнения: 1 159
Гаги - Лефаксът по етикет се дава по 2 впръсквания преди всяко хранене. Аз нощем не давам, и денем също пропускам по някой път.
Мерси!
Tyra   bouquet

# 17
  • Мнения: 908
На нас лефакс не ни помогна , нито които и други капки да е.Сега му давам инфакол , колкото да има нещо и да облекчава поне малко.Проблема с изхождането го оправих откакто започнах да му давам бифидус.

# 18
  • Мнения: 1 523
ЗАПИС имот мен и отивам да дочета старата тема че трудно наВАКСВАМ Simple Smile

# 19
  • Мнения: 2 343
Нашата почивка ще е на село при мама.

# 20
  • Мнения: 224
Забравих да ви кажа, че на мене ми дойде цикъла вчера.... или може би миналия ден. То не се разбира много, понеже още се чиста, но цвета е съвсем друг, струята също   newsm78  И малката определено вчера не беше доволна от кърмата ми. Яде и се цупи и мрънка, но днеска вече е добре като гледам.
А за коликите за сега е просто рай. След срещата с хомеопатката ми и назначените капки, до сега не е имала никакви проблеми. То и аз внимавам какво ям де.... за всеки случай. Но аз съм тотален парцал обаче. Натрупването на не спане си казва думата.
А за почивка просто не ми се мисли. Ние и двамата не сме шофьори, съответно и без кола и то на практика е невъзможно да мръднем където и да е. Трябва тази зима да изкарам книжка, но за сега спя над листовките.

# 21
  • Мнения: 54
Запис и от мен.Относно морето,ние мислим да ходим главно заради баткото.Наели сме апартамент в Поморие от 8 август за няколко дни.Манол ще е точно на 2 месеца.Не мисля да го водя на плажа,ще ходим по хладното на разходки както правим и в София.

# 22
  • Видин
  • Мнения: 168
Добре де ,пак не разбрах какво правите с трохите и монетите след това от погачата? newsm78
Разбрах ,че при всеки кърпата стой къде 1 ден, къде месец или година на високо.Питката ще я правя аз ,дано се получи ,че хич ме няма по месен ето.Сега ще търся и рецепта за сладка питка.Вие какъв алкохол сервирахте на гостите,само сладък ли? В църквата не ми казаха за пари нищо,ще занеса някакви сладки само.
Иначе и ние сме с пъпчици по цялото лице, жега ,от млякото.... Ще взема и аз лайка да пробвам иначе с преварена вода почиствам,но всеки ден едни изчезват други се появяват.

# 23
  • Мнения: 5 128
Привет и от мен в новата тема, благодарности за нея на Tyra  Hug
И ние сме с бяло езиче, питах педиатър за това на контролния ни преглед преди няколко дни, каза, че е нормално, все пак се "папа" все млекце  Wink Обясни ни, че ако има млечница, трябвало да има по-сериозни проявления, примерно бели полипи по вътрешната страна на устичката и т.н., а ние нямаме такова нещо. Все пак след хапване пийваме малко водичка, колкото да промием устичката.
А колкото до плажа - ние сме си целогодишно на море  Party, но категорично не мисля да водя малката на плаж тази година, ще си правим само разходки с количката в Морската градина и толкова  Peace
И да допълня - и ние сме с пъпчици по лицето, днес пробвах това с лайката, ще видим утре как ще е мадамата  Wink

# 24
  • Мнения: 1 273
Здравейте!
Tyra благодарности!   bouquet
mama Barba честито християнче.
Относно молитвата - мисля тия дни да мина през църквата да видя какво ще ми кажат и накрая може да минем само с по една свещичка за здраве.
Иначе точно на 40-ия ден заминаваме с още 3 приятелски семейства за Елена. Запазихме си къща с басейн. Естествено и двете ще стоим само под сянката до басейна, но пък нашите бати и тати ще се забавляват и заради нас.  Laughing
А за питата - ще потърся рецепта за сладка такава и вечерта ще я разчупим за здраве.

# 25
  • Мнения: 165
Desi , защо сладка питка ?
Ние демейно сме обиколили безброй къщи около кварталчетата(селца) край Елена, това си ние традиция, на три четири месеца се събираме 5-6 семейства и голям купон пада, страхотно е, и хазаите са много гостоприемни, дори и хората там!
Желая на всички весели почивки   bouquet

# 26
  • Мнения: 786
Tyra   bouquet
За пъпчиците по лицето, доки каза, че били бебешко акне. А за него четох, че каквото и да мажеш, все ще излизат. Било нормално до 6-я мес. Аз мажа с Цикалфат, кремче на авен. Намазаните изчезват и др излизат.
И нашето езиче е като обложено. Утре ще го покажем на педи. Но се притеснявам и за зърната си. Незнаех , че розовите върхове на зърната не било на добре  newsm78 а и тия резки пробождания отвреме навреме! Ще споделя утре с педи, за да проверим дали няма сериозен проблем.

# 27
  • Мнения: 84
tyra благодаря за новата темичка  Hug
в миналата тема зададох въпрос но никой май не ми обърна внимание  Embarassed Rolling Eyes нищо здраве да е  Peace
записвам се и аз тук макар и като повече четяща  Big Ups

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 9 186
  bouquet

# 29
  • Мнения: 155
Musleto ще се радвам, ако споделиш какво ти е казал вашия лекар, тъй като и аз имам такива симптоми и се притеснявам, а ние ще видим нашия лекар в петък. Надявам се да не е нещо притеснително  Praynig
Tyra благодарности  bouquet

Последна редакция: пн, 21 юли 2014, 20:48 от primavera11

Общи условия

Активация на акаунт