Ляту жарко, ила де, де си ти? Искам дупи да ми загури! - 51

  • 32 447
  • 739
  •   1
Отговори
# 180
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Светълче,
„И на нас РодопитУ ни е любимУ и се на тЪС планинЪ Утиами....ма четУФ нЯщУ коФти за там деТ смятамИ да си топим морни тИла. То хУбУ, чИ смИ за малкУ там и слИт тВа УтиамИ на други мИста дЕт Й приказка Wink рУмантика и ощИ.....нещУ Wink

ОщИ смИ в Заарата, ма то щоТ раУта траЯ сЪ върши. СлИт малкУ излизамИ, а хич нИ мИ сЪ излиза, чИ навънка нИ сЪ дишааааа rotfImao newsm45

# 181
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Бобата без туй я няма. Flutter
Дека е?  newsm78   Ши дода послИ!  Hug
Ни знам, ма щом ду ся не са е веснала, начи я няма. Ши чакаме да са включи.
Бено, ти не си ли на палад?

ЕлисаФета и нея я няма, Нера и още нещо. newsm78

# 182
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Аз пак. Обикалям въ кат муа. Муата Цеца. Mr. Green



Пърпъле, у тоз университет не стаат хубави рабути. Thinking


Марчето ша оператиФка имат. На къф изик са води?


Неро, изми ли си очите?

# 183
  • BG
  • Мнения: 2 458
Привет, котета!
Скрит текст:
Дъртата гъркиня иде набързо да се отчете, че днес много работа...
Та на палаД бех само за уикенда, акшули отпуската мий другия месец. А и два дена на палаД си е напълно достатъчно - одиш два дена по сол и бански, с шише си миеш зъбаците, нали...Хм! Мен мама ми каза, че съм принцеска и предпочитам на пухини възглавнички да спинкам. Иначе беше яко - кристално чисто море, няма мида, няма водорасЪл, няма медуз - гола вода си е! Няма гларус даже. Много по-солено е Егейско море и вероятно затова. Бяхме на един див плаж извън всякакво населено място и пак си идваха цели семейства гърци (много семейни тия хора, бе - чинки, лели, баби, Фнучета, майки, бащи - топтан вървят! Та идват към 18-19часа чак, говорихме си, че дотогава нанят...Ма верно са много мързелив народ ви каам - поръчаха ми едно лекарство да купя - нанайси. В неделя обиколих половината Александруполи и не само аптека не работеше, ами и никакъв магазин. Даже и Метро. Долу кепенците! Само някоя кръчмичка. Та да се върна на морето - само камъни във водата, вечерта невероятно звездно небе, палатките на пясъка и чуваш само шума на вълните!!! Жистоку! Ку не се налагаше да пикаеш в някоя рошка, щеше да е връхтЪ! В неделя все пак ми се усмихна щастието на тръгване да хапнем в една Александруполска таверна на брега на морето - в истински чинии и чаши, да си измием ръцете на течаща вода в ароматен кенеф!!! Жестоки морски храни, които обожавам! За подарък накрая със сметката няколко вида десерти по малко, за подслаждане! И искам аз еспресо, макар да знам, че не са фенове там, оня ми вика ОК, след 1 час пак питам, вика ей ся, след 3 минути, трети път питам - оф, ама машината се счупи, може ли да вВи донеса Нес? Еми може, ко да прая, два часа чакам кафе, що ме лънготиш кат нямате еспресо! Византийски постановки! И мъкне една кофа с нес кафе! Едеот!
За Линорка: каке, Макри е едно селце на 10-тина км от Алекс-ли, на отиване минахме с цел да останем там, ама нанайси! Попадаш в едно невероятно гъмжило, нагъчен плаж, нагъчени кръчмички - ужаст! Иначе не изглежда зле! С две думи - за пореден път ходя, ама не може нещо да ми легне на сърце тая държава! Не е лошо, но е прекалено прехвалено! Няма нищо повече от това, което имаме ние по нашето черноморие. И дан забрая, че слънцето им изгрява от ляво надясно, кат застанеш на плажа! Абе доволна останах общо взето, заредих батерийките, починах! За пътя: на отиване минахме през Маказа - многфо е хубаво, но чакахме един час на КПП-то, много коли. На връщане минахме през Свиленград, където беше много спокойно. Минавайки през Харманли обаче, гледаме на пътя един малък стопаджия. Качваме го, 11 годишен красавец, избягал от къщи, лъга, маза, откарахме го накрая в полицията да го водят в дом, защото се свързахме с майка му и тя отказа да си го прибере (тя от ония, нали...). Имаше екшън, ама горкото детенце хубаво, на 11 годинки се чуди къде да отиде, защото вкъщи го тормозят, бил в дом,а до зимата, там го биели, искали после да го осиновяват, оная се върнала да си го вземе заради детските, а не го гледа...Изобщо - трагедия! Ако знаете как жално плака, не иска в полицията, плаче, тръгва след нас, не иска в дома, не иска при мама, че живеела с разни и го бият  там...Оф! Ай стига, че прекалих! Бичам ви, тивам да бачкам! Снимки нема да слагам, нищо особено, по-добре гледайте картички в интернет!  Mr. Green

# 184
  • Мнения: 11 875
Бобата без туй я няма. Flutter
Дека е?  newsm78   Ши дода послИ!  Hug
Ни знам, ма щом ду ся не са е веснала, начи я няма. Ши чакаме да са включи.


включвам съ  bowuu минавам да мъ видити и изпадам пак в нелегалнуст  Naughty




Бене чуден разказЪт  Hug без последната част разбира се  Sad

# 185
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Бене, добре сте си изкарали.
Мъчно ми стана за детето, лошото е, че няма какво да се направи в такава ситуация, освен да се заведе в полицията Sad

# 186
  • загубено
  • Мнения: 6 550
Привет  Hug

Бено,чудно си го описала.
И аз се чудя кат се запрескачат да почиват тук.
Идея нямам какво им харесва на хората,нищо повече от Бг черноморието.
Водата е такава,даже по островите е едно много хубаво синъо-зелено.
За детенцето нямам думи,чак ме е яд че на такива "родители" не им отнемат
родителските права по бързата процедура.

ТУк е много топло,аз цял ден едвам мърдам.Ако има как ще си вържа климатика за д*то.
Мразя го този период.



Неро, изми ли си очите?


Баси исках да си измия зъбите а виш кво стана hahaha hahaha


# 187
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Неро, изми ли си очите?

Баси исках да си измия зъбите а виш кво стана hahaha hahaha
[/quote]
Чак и малко китка понамокри. Mr. Green

Ей я Бената, търси си тулетна около палаД.


Бобо, ма ти верно си заета. Ши ходиш по вода.


Деми, има ли твоя номер?


# 188
  • Varna
  • Мнения: 2 596
Бендори,
чУдИн раСкаС, чУдин......ама ми стана мноУ мъчнУ за дИтенцИтУ-стопаЖийчИ Cry

# 189
  • BG
  • Мнения: 2 458
Бене, добре сте си изкарали.

Мъчно ми стана за детето, лошото е, че няма какво да се направи в такава ситуация, освен да се заведе в полицията Sad


Той тази нощ в полицията все е изкарал, момчетата там бяха много любезни. Още по-лошото е, че след това ще отиде отново в дома, ще постои някой месец, после онази пак ще се сети, че има дете и иска детски и така. От човек от дома разбрахме, че детето всъщност вече си е завършен престъпник - лъже, краде...Какво да прави, душицата, животът му го налага. Преди нас някакъв друг го возил на стоп, кой знае някой път на какъв изрод ще попадне и какво ще му се случи. Ние, естествено, нямаше как да го оставим на улицата, няма и как да го приберем вкъщи, макар че едната дружка и на това беше готова, но аз я спрях навреме - не се знае утре къде може да се оплаче малкият, че нещо му е направила, да не говорим, че на сутринта може и да не го намери вкъщи, залипсвал заедно с някои ценности! Няма да забравя насълзените му очи красиви, как се гушкаше в дружката и как инстинктивно пое след нас, като си тръгвахме от полицията...Ай стига съм ви разваляла настроението...Цуням!  Heart Eyes

# 190
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212
Бене мерси какче за разказа!  Hug Хубаво е, че си заредила батериите!  Mr. Green
Много ми стана мъчно и на мен за малкия, но нямам какво др. освен да го заведете в полицията. Дано някой ден животът му се управи!  Praynig Peace

# 191
  • София
  • Мнения: 7 121
Тва набързу гу пручетух кат Привет, копелета!  Shocked  Blush  Blush

Бенчо, изясни ми се картинката, мноу си обяснителна, все такава да си и все на убави местенца да ти се отваря път  Hug  Права си за всичко, саму за пухените възглавнички не си...аз си нося мойта, когато ходим на Палат, а ти що ни си носиш твойта...   newsm78 Laughing
Най-най-важнуту дет тряа дъ тъ питъм...има ли вЕтАр  Whistling Щот ако е някво спокойно и безветрово кат на Халкидики, няа стане номеръ  Thinking


Лека  Hug си ю томороу

# 192
  • BG
  • Мнения: 2 458
Тва набързу гу пручетух кат Привет, копелета!  Shocked  Blush  Blush


 hahaha Joy Joy Joy  Дивакь!  Hug  (тоз мягкия знак накрая е, щот е Рамазан и така наще правоверни братя и сестри изговарят думите, завършващи на "к" - антибиотикь, Атлантикь и т.н.)



Бенчо, изясни ми се картинката, мноу си обяснителна, все такава да си и все на убави местенца да ти се отваря път  Hug  Права си за всичко, саму за пухените възглавнички не си...аз си нося мойта, когато ходим на Палат, а ти що ни си носиш твойта...   newsm78 Laughing
Най-най-важнуту дет тряа дъ тъ питъм...има ли вЕтАр  Whistling Щот ако е някво спокойно и безветрово кат на Халкидики, няа стане номеръ  Thinking

Лека  Hug си ю томороу

Какчи, къ да туря пухкавелата в багажа, кат Бенев каза да са събирем и двамата в инна чанта, пристаяш ли си?!!!
Усвен тва ма води предния викенд е тука и си бях наваксала с пухини за две седмици напред, та го преживях некакси!  Blush

За ветаро, какчи, ко да ти кажа! Имаше си, но леко и приятно бризче, колкото да не си умреш от жегавина! Колкот да развее знамената (ино такова фанах в кадър съвсем случайно в движение от колата, който мий френд във Фацата гуй видял). Не знам за сърфиране колко метра в секунда требе да му са пулсациите на тоа и къф требе да муй порива. Ся са сетих, че Бенев и сие лодкари меткаха греблата от нашия плаж до Александруполи (около 35км) в продължение на 5 часа, благодарение на попътния вятър (значи запад-изток, което значи успоредно на брега), иначе щяхме да ги чакаме още доста време в някоя мрачна крайбрежна гръцка таверна с отвратителни каламари и хтаподи  Sick. Не видях големи яки вълни като за сърф. Точно тези два дни имаше голям прилив на морето, отхапа половината плаж, защото беше новолуние. С две думи беше сравнително тихо и спокойно. Ади гушу на все! Магапас!  Heart Eyes

# 193
  • през девет земи в десета, в едно царство-господарство
  • Мнения: 3 212

хилоу  Hug
ко си прайти?
тук е дно приятно и не е жега за първи път от доста времи bowuu
работа усърдну!
до скоро  Hug

# 194
  • Куциндрел
  • Мнения: 24 542
Убивявам, чи днес така мъ мързи, че даже и не ми са спами с плакати.
Ку ми мине, ши дода пак.
Циливам. Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт