Да попитам за целутрона!

  • 1 932
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 309
използвам темата да се включа с едно питане, много ми е мерак да почна да ходя и аз на процедури с целутрон, но родих преди 40 дни със секцио, дали може да има някакъв кофти ефект върху операцията. ами антицелулитния масаж? все пак лежиш по корем ,блъскат те и те мачкат, какво мислите?

# 16
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
ухааа, какво си се разбързала- прекалено ти е рано, до 6 месеца след операцията ВЪОБЩЕ не можеш да мислиш за такова нещо
прави си лека гимнастика

# 17
  • Варна
  • Мнения: 4 818
 Thinking И какво й пречи да ходи на целутрон или масаж дори, няма да й пипат корема, много ясно? 
А за белега от секциото, ако има някъде ултразвук, да ти мажат с него Контрактубекс - ще се зарасне много бързо и качествено, остава съвсем лек белег.  Peace

# 18
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
не съм лекар, и не мога да твърдя ,че моето мнение е меродавно, но доколкото си спомням, лекарите не препоръчват натоварвания през първите 6 месеца- а все пак, дори и пасивна гимнастика, каквато е целутрона, повишава кръвообръщението и може да има някакви странични ефекти, като същото важи за масажа- но по моята нелекарска логика

# 19
  • Мнения: 2 309
мирка, като каза лекар ме подсети - ще взема да питам лекаря ми.

# 20
  • Мнения: 267
Цитат
а телефон да имаш, или ориентация в цените?

Ами не, нямам за съжаление телефон. За цените - целутрона беше 7 лв, в това съм сигурна. Антицелулитния имам спомен, че беше около 10 лв. А цялостния масаж - обикновен - пак някъде там, но мисля, че по евтин. Не знам, в сравнение с по-хубавите салони, които знам, цените са по-ниски. Но тук работят с добра медицинска козметика. Не е като да отидеш в някоя дупка за 6 лв масажа, да те поотупат с някакво съмнително олио и да те пуснат.
Но между другото телефон мога да намеря, стига да не бързаш. Имам приятелка, която работи там отскоро и като я засека ще взема координати. Ако не следиш темата, ще ти го пусна за всеки случай на ЛС, не ми е проблем Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт