Мурат Йълдъръм и Сускунларите преди и след "Suskunlar"-58 тема

  • 32 084
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Няма лошо да си останат приятели след развода - напротив, но пък чак и да се търкалят в леглото на екрана, ми идва малко вповече.

 Joy Joy Joy Joy Joy Joyкак само го искаме търкалянето на Мурат в леглото Joy Joy Joy Joyно сценариста дали мисли като нас  newsm78

И друго си представям дългите крака на Джансу Mr. Green  но до тях не така познатите ни,  а на друг мустакат герой   Joy Joy JoyJoy  дето сега по плажовете го снимат с  мацка от модния подиум .   Изумих се като видях по снимките не шезлонг или друга плажна мебел, а легло с балдахин
Shocked Shockedголямо разточителство,и много показност.
 Ей точно това сякаш приляга на Джансуто ,но не и на Мурат.

Някои от изброените неприемливи артистки  дори не познавам


Ели, ама тази дама на балдахина не беше Джансуто. Мисля, че не трябва да я асоциираме само с Езел, много повече от дарбите си показва в Съла. Колкото до косматите крака на любителя на балдахини , тя и Бергюзал Корел се върти около тях. Но нея аз пък не я искам до Мурат  Thinking Laughing Laughing

Абе като няма какво да правим след като изгорим тенджерите, може да направим списък на потенциални неприемливи и потенциално приемливи партньорки. Например Алекс търси заместител на Бубето и Джансуто, но засега е забранено да припарват до Мурат на:
Аху Тюркпенче

и Селен Сойден


Алекс иска Фахрие Евджен:


ама не се знае дали на Мурат му е изгодно да замени Чучулигов. Алекс, според мене – не му е изгодно  Joy Joy hahaha


 

# 76
  • Мнения: 12 831


Ели, ама тази дама на балдахина не беше Джансуто.

Точно така, някаква манекенка или фото модел, все едно момиче от модния подиум.

 Джансу в комбинация с Мурат  , фенска мечта


Скрит текст:

# 77
# 78
  • Мнения: 12 831


Ванина , благодаря за нагледно неприемливите hahaha

# 79
# 80
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Неприемливи на прима виста. То не се знае Joy Joy Joy hahaha hahaha

А това за балдахина - аз останах с впечатлението, че беше другата приятелка на бубето - Берак Тюзюнотач


И нея не я искам Joy Joy hahaha hahaha

Това в спойлера горе е наистина добре да си е в спойлер Joy Joy hahaha

# 81
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 402
Ама моля ви се Hug, пак се вгледайте във Фахрието/аз сяматм, че тя е божествено красива Heart Eyes/
тука е материала Wink
Скрит текст:






Аз съм й голяма фенка, нямам думи да ви опиша колко ми е красива Peace

# 82
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Ради Hug, няма спор. Фахрието е мно-о-ого сладка. Ама Бурак е красавец, и между тях имаше много привлекателна химия, която омая много фенки. Хиляди искат да ги гледат отново заедно. А Мурат не е красавец. Неговата сила е другаде. Просто не е гот да замести Чучулигов точно в този момент.

Мурат рожденния ден на Serenay Sarıkaya ли беше уважил



или нещо греша Laughing Laughing

# 83
  • Мнения: 12 831
Ама моля ви се Hug, пак се вгледайте във Фахрието/аз сяматм, че тя е божествено красива Heart Eyes/
тука е материала Wink
Скрит текст:






Аз съм й голяма фенка, нямам думи да ви опиша колко ми е красива Peace

Ради, Фахрие наистина е красавица.
Аз лично не съм я гледала, нямам впечатления, но  гледам Чучулигов добре стои до нея

# 84
  • Мнения: 8 717
Ванина, за Фахрие ме обърка с Ради - аз не съм казвала нищо за нея, само изброих няколко, които не понасям. Тя ми е много симпатична и на мен, но наистина сега има слухове, че дори са гаджета с Чучулигов, та всички негови фенки сигурно ще плюят безспирно по Мурат. Ти си онагледила двете, дето не понасям, ето ги и другите две - сестрите от Незабравима, дето им бяха забравила имената

Синем Йозтуфан




Йозлем Йълмаз

# 85
# 86
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Ванина, за Фахрие ме обърка с Ради - аз не съм казвала нищо за нея, само изброих няколко, които не понасям.

ВЕрно бе Peace Така става като чета набързо и после бягам Joy hahaha. Ама няма лошо, явно и трите си я харесваме, но и даваме поне два гласа че засега не  става. Рейтинги и фенски пристрастия могат да сложат прът в колелата.

# 87
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Наистина, тази първата (Синем) ни мъчи в Голямата лъжа. И за нея пишеха, че била някаква миска Joy Joy hahaha



Откровено казано, добре че синът ми сам си избра половинката, а аз си казах, че щом той я харесва и аз трябва да я харесвам. За Муратко нищо не мога да избера освен Тубка или Бурка, ама едната не го иска, а другата Онур не я пуска. Ей на, ще й уплътни времето между сезоните с участие в негов филм. Пък после може и заедно в дизи да ги видим.

# 88
  • Мнения: 8 717
Не знам каква миска е била Синем, но за актриса определено не става според мен.  Mr. Green

Аз междувременно се сетих и за още една моя дразнителка - Хазал Кая. Не можах да я възприема нито в Забраненият плод, нито във Фериха. И не мога да разбера на какво отгоре я определят като секссимвол?  newsm78 Явно и моят инстинкт на двукратна бъдеща свекърва е заработил на MAX  Joy Joy Joy


# 89
  • И тук, и там, че и обратно...при нашите си ендемити:)
  • Мнения: 1 219
Не знам каква миска е била Синем, но за актриса определено не става според мен.  Mr. Green

Аз междувременно се сетих и за още една моя дразнителка - Хазал Кая. Не можах да я възприема нито в Забраненият плод, нито във Фериха. И не мога да разбера на какво отгоре я определят като секссимвол?  newsm78 Явно и моят инстинкт на двукратна бъдеща свекърва е заработил на MAX  Joy Joy Joy

То тук май сме се събрали все свекърви  Joy Joy Joy За Хазал Кая и от мене имаш едно +. Ама както сме ги подхванали дай боже да не влизат тази вечер, а и скоро след това фенки на тези момичета, че то за всеки влак си има пътници. Кой знае на кого вкусът ще обидим.  ooooh!

Общи условия

Активация на акаунт