Огледален Свят - AFK - всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~341

  • 14 870
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 105
Благодаря за новата тема!  newsm51

Ирче и тук да те похваля за страхотния клип и да ти честитя новите дрешки,особено ава  Heart Eyes Heart Eyes

# 16
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 523
Рони  Heart Eyes Hug Благодаря ти  Hug Hug Hug

# 17
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
здравейте, желая ви спокоен и безоблачен ден, почивка, лека работа, бързо да минава, да идва почивката, усмивки, добро настроение
Скрит текст:



хайде с усмихнатия колаж на Габи да се усмихнем и ние на деня си

# 18
  • Мнения: 30 820
Добро утро Hug Hug Hug

Ирко Heart Eyes клипа е чудесен Party Party Party smile3501

Хубав ден Hug

# 19
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 523
Ренку  Heart Eyes Hug Hug

# 20
  • Мнения: 30 820
Мимо Heart Eyes ти нали каза че ше ни четеш Laughing здрастииииии wavey wavey wavey

# 21
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098
Добро утро! Hug

Клоди, Hug Heart Eyes за темичката! newsm51 newsm51 newsm51

Ирче, Hug Heart Eyes клипчето е страхотно...много ми хареса... Heart Eyes  bouquet

Мариетка, Hug Heart Eyes Павлинче, Hug Heart Eyes

Вани, Hug Heart Eyes добре ли си вече?... Hug

Лек ден! Hug

# 22
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 523
Мимо Heart Eyes ти нали каза че ше ни четеш Laughing здрастииииии wavey wavey wavey
+1  wavey  hahaha hahaha hahaha

# 23
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 523
Звезде  Heart Eyes Hug

# 24
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 023
Добро утро!  Hug

От сабахлем турските папараци компенсират няколко дневната липса на Чачо по страниците им. Laughing
На пазар в Зорлу Център - http://www.sesdergi.com/magazin/objektifimize-takilanlar-h1439.html


След вечеря в любимия ресторант Гюнайдън (на Джан Юртсевди) - http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/paparazzi/26856904.asp


Днес сигурно ще ги въртят тия двете неща по всички сайтове. Peace

# 25
  • Мнения: 21 201
Здравейте Hug.....Hug в новата тема и благодаря newsm51 newsm51 newsm51 за нея.
Ирче, по случайност в лабиринта открих ЗейКерския ти клип, много ми хареса, Heart Eyes поздравления. smile3501
Скрит текст:
Не, че помните а и няма как да е така но когато Ви помолих да стискате палци преди около месец е имало защо. smile3521
Снощи към 00.00 часа проверихме изпитните резултати на мъжа ми от които зависи повишението му иииииии йеееееес, Party взел е, и двата с по трите части, и е редно да се почерпим по случай случката, Party защото си споделяме не само болките, и тревогите, а и радоститие. Grinning


# 26
  • някъде из Врачанско
  • Мнения: 711
Мимии, добър ден и от мен, че съм си заплес малко,четеш ли а, дали да не ти пусна един роман  newsm78 а много ще ти е, разхождай се и заради мен и фотки моля те покажи ни природа после, ето ти един Ча за отмора там , па и за другите де, гледайте и дано вече го харесаме, дали е сегашна не знам, от тати е

Çağatay Ulusoy Zorlu Center Avm'den
поне правим реклама на моловете им покрай него, щото той ми е страшно суетен, па как един път не отиде в една втора употреба, ей така за пиниз на папараците, ма не, само маркови дрехи или е купил нещо подаръче за звездите около него newsm78,ако знае какви литератури изписваме тука за него ще се шашне и ще се напери още повече

# 27
  • Мнения: 30 820
Илдееее Hug Heart Eyes

Ирко ко ми се смееш по коридорите Laughing

# 28
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 441
Иркааааа страхотен е клипа, много много много хубав, бравооооо  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes „ZeyKer - There You'll Be..“: http://youtu.be/qLqgAbvKLis

Много е хубав клипа...Ирче  smile3501

А каква химия имат- един път Heart Eyes Керо не е мой тип, нито Хандето голяма красавица, но щом успяват да ми въздействат така, като ги гледам , значи наистина им се получава Wink Знаете че не ги следя- казвам горното съвсем безпристрастно Peace

Което пък ме кара да си задавам въпроса защо Ча дето беше мой тип, а сега като го гледам в подобни сцени получава позиви за връщане на поръчката...голяма гняс Sick

пп А добър ден и от мен wavey

# 29
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 523
Браво, Наде Heart Eyes Hug само такива неща да се чуват  newsm10 smile3501
Ренку, забавлявам се, че ми е скучно  Joy Joy Joy
Павлинка  Heart Eyes Hug Бел  Heart Eyes Hug

Общи условия

Активация на акаунт