GB-В очакване на слънцето тема 124 - Родени да бъдат ЗАЕДНО!

  • 23 705
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 30 253
Eй... едно от нещата, който най-много искам да видя е рекацията на Керем като разбере , че Зейно е бременна.....

И аз  Heart Eyes, но вероятно няма да имаме този шанс.  Rolling Eyes

# 46
  • Мнения: 3 917
Поне  ще видим Кирето да изражда Дениз Grinning Grinning Grinning

# 47
  • Мнения: 16 938

Водя ви един красив  грубиян.

# 48
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681
Бабчето се губи два дена  newsm78 newsm78 newsm78

Тери, почивай си активно и не отваряй очите на гъркините за наш Кире, че не мойм го спаси от тях  hahaha hahaha hahaha

нали ни показаха емоциите при предложението и подготовката за неосъществената им сватба , сигурно смятат ,че ще ни стане много, ако ни покажат и действителната им , няма време за това ,давай по-набързо ,пък кой разбрал-разбрал,който не е ,да кара на въображение  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 22 244
Eй... едно от нещата, който най-много искам да видя е рекацията на Керем като разбере , че Зейно е бременна.....

 Hug И аз най-много това искам да видя  Hug

# 50
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681

# 51
  • София
  • Мнения: 30 253

Ооо, моля, надявам се това да е било шега, защото ми се вижда абсурдно да изражда в 21в., в град като Истанбул, бебе в къщата и да вари вода на котлона.  ooooh! Да не говорим, че ако й е първо дете, няма да роди за 5мин.

Вместо да обръщат внимание на такива глупости, да бяха показали основните неща. Сега виждам Кирето как я гледаше скришом в магазина с булото.  Heart Eyes Не заслужавахме ли да я видим реакцията, когато тя се облече като булка?  Crossing Arms

# 52
  • Мнения: 2 685
Eй... едно от нещата, който най-много искам да видя е рекацията на Керем като разбере , че Зейно е бременна.....

  То едва ли ще ни направят това удоволствие , но нали ще вари вода и кърпи ще носи  hahaha

  От сега се настройвам за пълни безумия и 10 мин развръзка и ЗейКер
  Знаем за пожар , болница , на кея Керем- Ахмет-Баръш , Мелда при запалените факли на брега , Баръш бизнесмен
  Тюла не е на никъде - Илдъз не я е оправила още , АкМел тепърва ще се сдобряват, Джан и Ямур са в неизвестното  - е как да има време за нашите , ами няма  #Crazy

# 53
  • София
  • Мнения: 30 253
Eй... едно от нещата, който най-много искам да видя е рекацията на Керем като разбере , че Зейно е бременна.....

 Hug И аз най-много това искам да видя  Hug

Ще е цирк да е бременна вече.  Joy

***

Краси, ами Гюнеш, къде остана той? Севим и Керем още нямат идея, че съществува.  Mr. Green

# 54
  • Мнения: 6
koga shte e gotov 51 epizod s bg syb?

# 55
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681

# 56
  • Мнения: 6 105
Благодаря за новата тема!  newsm51

 Simple Smile

# 57
  • Мнения: 5 624
Защо ли и аз мисля, че ще съм разочавона от финала... Зейкер - първите 5 мин. и последните 5. Оле то тепърва ще се разбира за Гюнеш.. ooooh!

# 58
  • София
  • Мнения: 30 253
Благодаря за новата тема!  newsm51

 Simple Smile

Скрит текст:

[/spoiler]

Къде останаха тези времена, защо нямаше такива снимки в последните 3-4 месеца?  Crossing Arms

# 59
  • Керодиспансера
  • Мнения: 11 681

Общи условия

Активация на акаунт