София, кв. Младост, тема 23

  • 76 293
  • 800
  •   1
Отговори
# 420
  • София
  • Мнения: 732
Ако и при нас са спрели топлата вода, направо ми иде да си направя харакири...

Скрит текст:
Сутринта имах щастието да седна върху влажна седалка в трамвая (не искам и да знам от какво...) и нямам търпение да се прибера, да се изкъпя и да си пусна дънките в пералнята Close

# 421
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Ако и при нас са спрели топлата вода, направо ми иде да си направя харакири...

Скрит текст:
Сутринта имах щастието да седна върху влажна седалка в трамвая (не искам и да знам от какво...) и нямам търпение да се прибера, да се изкъпя и да си пусна дънките в пералнята Close

Дойде топлата вода, но аз ще закъснея сега с излизането, чаках повече от час, за да се изкъпя, че в този студ само ми липсваше да се къпя със студена вода.  Crossing Arms

# 422
  • София
  • Мнения: 732
Честито Mr. Green

За да не спамя само, да питам някой има ли впечатления от фитнес Techno Gym в Младост 1 на бул. Малинов (онзи г/д срещу Билла, преди Шел) - фраш ли е вечер, уреди, цени, контингент Mr. Green ?

Последна редакция: ср, 29 окт 2014, 14:12 от Mini Rebel

# 423
  • София Младост 3
  • Мнения: 133
Отпушват „Младост” на 20 ноември виж: http://novinar.bg/

# 424
  • Мнения: 5 234
Отпушват „Младост” на 20 ноември виж: http://novinar.bg/
Мерси.   bouquet Всъщност линкът е този.
Само не ми стана ясно защо бул. Ал. Малинов ще започват да го разширяват догодина, а не го разшириха сега. "Тя допълни, че догодина ще започне работата по разширението на бул. „Александър „Малинов”.

# 425
  • Мнения: 2 352
А  в момента как се пътува  по булеварда към 7.30 - 8 ч. Миналата седмица беше кошмар.

# 426
  • Мнения: 71
 И тази седмица е същото  Sad

 Нахлувам с въпрос. Има ли аптека в Младост, където може да се закупи Гранофорин?

# 427
  • София
  • Мнения: 3 116

Нахлувам с въпрос. Има ли аптека в Младост, където може да се закупи Гранофорин?

Миналото лято търсихме Гранофорин по бургаските аптеки и ни казаха, че вече го продават само в специализираните магазини за стоматологични консумативи. Много е вероятно същото да важи и за София.

# 428
  • София
  • Мнения: 18 710
Няма ГРанафурин никъде.Аз последно взех от една аптека в бизестен на Графа,една от старите аптеки.Последно като питах казаха ми ,че са го спрели.

# 429
  • София
  • Мнения: 1 398
Под наименованието Гранофурин го няма вече. След уверение от педиатъра и стоматолога, че състава е същияя, взех за детето http://www.zoocenter-shop.com/bg/catalog/id/2875.html

# 430
  • София
  • Мнения: 459
Отпушват „Младост” на 20 ноември виж: http://novinar.bg/
Мерси.   bouquet Всъщност линкът е този.
Само не ми стана ясно защо бул. Ал. Малинов ще започват да го разширяват догодина, а не го разшириха сега. "Тя допълни, че догодина ще започне работата по разширението на бул. „Александър „Малинов”.

Според мен става дума за участъка от Цариградско до Сахаров. Бях чела някъде, че ще го правят 2х3

# 431
  • София
  • Мнения: 1 273
От къде ще намерят място за такова разширение  newsm78
Аз пък това не го разбирам „Столичната община няма да търси отговорност от родителите на децата, които потрошиха автобусите” - толкова ли излишни пари има тая община...

# 432
  • София-Младост
  • Мнения: 23 359
И мн страшно ме подразни това Sad(( Всеки се чувства безнаказан и може да руши когато и както си иска...тъпотия.

# 433
  • Мнения: 43
И тази седмица е същото  Sad

 Нахлувам с въпрос. Има ли аптека в Младост, където може да се закупи Гранофорин?

 В аптека Нота бене в бл. 469А има Грануфорин

# 434
  • София
  • Мнения: 1 740
Искам от Младост 2 да стигна до Лидл с количката с детето. Дали може да се минава на кръстовището което е между Ал.  Малинов и улицата към Рума, че от там минавам, но отдавна не съм и не знам какво е положението още повече и за количка.  Не ми се иска да почна да се лутам по калта с количката и затова ако някой скоро е минавал и знае да ми пише бързичко Simple Smile Мерси предварително...

Общи условия

Активация на акаунт