София, кв. Младост, тема 23

  • 76 509
  • 800
  •   1
Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 30 222
Кой е най-близкия храм до кв. "Младост"?

# 751
  • София
  • Мнения: 17 377
Манастирът Свети Илия? Не съм сигурна какво визираш под храм точно.

# 752
  • Mladost
  • Мнения: 137
Аз посещавам - Дървенишки манастир "Св.Пророк Илия"
http://www.bulgariamonasteries.com/darvenishki_manastir.html

# 753
  • София
  • Мнения: 30 222
Трябва ми поп за освещаване, затова питам.

  bouquet Благодаря ви!

# 754
  • София
  • Мнения: 17 377
Там е много приятно, ще ти хареса  Peace

# 755
  • София
  • Мнения: 30 222
Ще се ориентирам, че имам време. Сега не се правят (май) такива ритуали, защото идват Пости, но ние през това време ще пообиколим.  Peace

# 756
  • Мнения: 16
Момичета, да знаете къде в Младост продават такива коланчета? Мога да стигна до района на Плиска най-много  Rolling Eyes

http://www.karnavalov.ru/upload/iblock/345/7094.jpg

# 757
  • Мнения: 93
Извинявайте да попитам малкия е на 5 години и има обрив.може ли шарка без температура

# 758
  • Мнения: 2 901
Може. Какъв е обривът?

# 759
  • София
  • Мнения: 1 273
Извинявайте да попитам малкия е на 5 години и има обрив.може ли шарка без температура
Може. Моите и двете така прекараха варицелата.

# 760
  • Мнения: 5 234
Извинявайте да попитам малкия е на 5 години и има обрив.може ли шарка без температура
Може. При варицелата пъпките са с течност.

# 761
  • Мнения: 339
Някакви отзиви за хатха йогата в залата на Сборенка и йога-пилатес в читалище Джон Атанасов??? И двете са в Младост-2 и са ми удобни. Сигурно са коренно различни, но ако има доволни/недоволни ще ми е от полза, за да реша къде да отида.

# 762
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 928
Някакви отзиви за хатха йогата в залата на Сборенка и йога-пилатес в читалище Джон Атанасов??? И двете са в Младост-2 и са ми удобни. Сигурно са коренно различни, но ако има доволни/недоволни ще ми е от полза, за да реша къде да отида.
Малко им куцаше хигиената в залата на Сборенка. (на други занимания съм била). Не чистиха редовно пода. Сега не знам как е като се запълни с различни курсове и сложиха паркет

# 763
  • Мнения: 339
Е, в такъв случай само на народни танци в Сборенка Wink

# 764
  • In the shadows of my mind
  • Мнения: 962
Едното място е The Hall в Младост 3, но трябва някой, който е ходил, да ти каже кои часове са за начинаещи, защото в графика не е указано.

Другото специализирано място за йога е Йога студио 108 в Младост 1. Там има курсове за различни нива.  Peace
Привет,
можеш да се вкючиш и в трите практики - разделени са на релаксираща, по-силова и дишаща (Пранаяма). Питай, ако те интересува нещо друго Simple Smile

Koe според теб е правилно за човек, който не се е занимавал до момента с подобно нещо и няма никакъв мускулен тонус? И в коя зала го предлагат... Simple Smile   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт