Огледален Свят - AFK - всичко за актьорския състав-минало, настояще, бъдеще~342

  • 13 497
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
# 721
  • Още у мъглата ...
  • Мнения: 21 164
Ай да намина да врътна ключа  Laughing след прескачането ми до Айвалък  Mr. Green



Хайде, лека ноооощ Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Лягам си вече след дългия път Mr. Green Joy

# 722
# 723
  • Мнения: 16 938
Добро утро.хубав и усмихнат ден ви пожелавам.

# 724
  • Мнения: 5 591
Добро утро,къзлар!


  bouquet
 Вие вече сте в антрето.............но аз все пак да вляза за малко да ви видя.
 Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug за всички. Поради липса на заман не влизам в темата. Чок ми липсва вашата страхотна компания. Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Ай да намина да врътна ключа  Laughing след прескачането ми до Айвалък  Mr. Green



Хайде, лека ноооощ Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Лягам си вече след дългия път Mr. Green Joy

Габи  Hug Heart Eyes много ползотворно посещение на Айвалък си направила. Чок добре ти се е получило. Heart Eyes   bouquet
Хубав ден!

# 725
  • София
  • Мнения: 1 426
Добро утро и от мен Hug
Гале, Hug,Лава, Hug
Чачко изглежда се забавлява,нека,сега му е времето,то оставаше и чайче да си пийва по нощите Mr. Green.
Та в тази връзка да ви кажа,че нещо съм се повредила,вчера пих две чаши бира и днес имам махмурлук Shocked,гледай нередовното пиене до какво води Joy Joy Joy Joy Joy

# 726
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 483
Добрютроо wavey wavey wavey


Габиии, май ти си донесла снимка с новина hahaha Joy много добре се е плучил, то твоите винаги са страхотни smile3501

# 727
  • У Диспансера ...♥♥♥
  • Мнения: 36 526
Добро утро  Hug Hug
Бел, Лин, Лава  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug

# 728
  • в подножието на планината
  • Мнения: 8 098

Добро утро! Hug

Габи, Hug Heart Eyes страхотно се е получило шопчето... Hug

Гале, Hug Heart Eyes Лава, Hug Heart Eyes Белл, Hug Heart Eyes Линко, Hug Heart Eyes Ирче, Hug Heart Eyes

Хубав ден! Hug

# 729
  • Мнения: 11 820
Нова тема  newsm78

# 730
# 731
  • София
  • Мнения: 1 426
Бел, Hug,Ирче, Hug,Илде, Hug,Релаксче, Hugдобро утро Grinning!.

# 732
  • Мнения: 11 820
Илде,Линче, Heart Eyes

# 733
  • Варненска клюкарка
  • Мнения: 15 483
Бел, Hug,Ирче, Hug,Илде, Hug,Релаксче, Hugдобро утро Grinning!.



 hahaha Joy

Пише лицето на Чаатай като го питат за Хазал и Лицето на Чаатай като го питат за Серенай....как са уловили и двата момента  newsm53

Снимката горе е от първия Чачов клип с репортаж, който изтриха миналата година, по точно втората част от репортажа, но от същото място-  не знам на кой му е цел да го прави но факт. Този клип беше качван няколко пъти и все го трият... Единия път мисля че и Профи го качи Wink
То тука както и да е, но втората част където отговори нещо за Хазал, аверите отсреща щяха да се попикаят от смях, а на екрана се появиха сърца и розови въпросителни знаци....А тука на снимката е дето се изчерви, стана му топло и си поиска салфетка да си попие лицето newsm53
Края на юли е- точно 2 години от тези кадри Wink

# 734
  • нещотърсачка НАРЦИ Love is everything
  • Мнения: 12 051
Добро утро! Hug

Ей тази Гъбка бре, страшен папарак е!  Crazy Heart Eyes Нищо не й убягва от обектива. Grinning     bouquet     

Хубав ден на всички!      love001

Общи условия

Активация на акаунт